Oferta Pracy: Specjalista ds. Tworzenia Ofert Produktowych

Lokalizacja: Janki, podwarszawskie

O Nas:

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży e-commerce, specjalizującą się w sprzedaży wysokiej jakości produktów. W związku z rozwojem naszego sklepu poszukujemy osoby zdeterminowanej, konkretnej i kreatywnej, która dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. Tworzenia Ofert Produktowych.

Wymagania:

  • Biegłość w pracy z tekstem (AI, HTML)
  • Umiejętność pracy z obrazem (AI, PS, Ai)
  • Umiejętność wykonywania fotografii produktowej
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Umiejętność opisywania produktów w sposób przekonujący i zachęcający do zakupu
  • Posiadanie własnego transportu

Obowiązki:

  • Tworzenie atrakcyjnych opisów produktów, wykorzystując umiejętności z zakresu tekstów reklamowych i marketingowych
  • Dostosowywanie treści do platformy e-commerce, korzystając z narzędzi takich jak AI i HTML
  • Wykonywanie profesjonalnych fotografii produktów, dbając o ich estetykę i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Przygotowywanie grafik produktów przy użyciu programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop czy Illustrator
  • Współpraca z zespołem marketingowym i sprzedażowym w celu zoptymalizowania prezentacji produktów

Oferujemy:

  • Przyjazną, spokojną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Pełne przeszkolenie i asystę na etapie wdrażania
  • Możliwość rozwijania umiejętności w obszarze e-commerce, marketingu i fotografii produktowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w przedziale 3500 - 4500 zł netto, uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Ważne uwagi:

  • Praca wyłącznie stacjonarna w biurze w Jankach
  • Prosimy o zapoznanie się z naszymi  ofertami w digishots.pl i allegro.pl

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś gotowy(-a) podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z portfolio (jeśli posiadasz) na adres e-mail: biuro@digishots.pl. W temacie wiadomości wpisz "Aplikacja - Specjalista ds. Tworzenia Ofert Produktowych".

Uwaga: Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Zapraszamy do współpracy ambitne osoby, które chcą aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu naszej marki i oferty produktowej!

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania