Uchwyty studyjne

Uchwyty studyjne

Klips do teł fotograficznych

CINEGEN®
FV-KLIP-00
0,57 zł
Tradycyjny klip do papieru używany w studiuo fotograficznym jako klip do blokowania teł fotograficznych.
Uchwyty studyjne

Wielofunkcyjny uchwyt studyjny, do teł

FV-KLIP-0T
4,88 zł
Wielofunkcyjny uchwyt studyjny.Wykonany z ABS mocny zacisk. Szczęki z tworzywa zokończony płaskimi łapkami, które "dopasowują się" do powierzchni.
Szybkozłączki i adaptery

Adapter statywowy do smartfona

CINEGEN®
SMART-A1S
9,76 zł
Adapter statywowy A1S umożliwia mocowanie telefonów komórkowych do statywówfotograficznych i filmowych. Posiada otwór montażowy 1/4", dzięki któremu możemy zamocować go na dowolnym statywie (foto, video, oświetleniowy).
Szybkozłączki i adaptery

MagicMount™ Adapter statywowy smartfona regulowany

CINEGEN®
SMART-A2S
16,18 zł
Regulowany adapter do smartfona umożliwiający montaż na statywach wyposażonych w gwint 1/4". Szerokość smartfonów od 6 do 10 cm. Przezanczony dla szerszych smartfonów, w tym Apple® iPhone™.
Uchwyty studyjne

Zestaw klips z głowicą kulowa i uchwyt do telefonu

CINEGEN®
SMART-KLIPBH
47,97 zł
Zestaw studyjny i plenerowy dla fotografów i operatorów. Niezbędny do wykonywania zdjęć telefonem. Praktyczny, łatwy w montażu zestaw składający się ze statywu typu klip z głowicą kulową wraz z obrotowym uchwytem do telefonu.
Uchwyty studyjne

Wielofunkcyjny uchwyt, klips żabka z głowicą kulow

CINEGEN®
FV-KLIP-01BH
31,71 zł
Przydatny do szybkiego montażu niewielkich urządzeń z otworem montażowym 1/4" w rzeczywistych warunkach pracy. Łatwo można zainstalować oświetlenie stałe, błyskowe, LED, mikrofony, podglądy itp.
Uchwyty studyjne

Uchwyt elastyczny HOLD-A1

Massa
HOLD-A1
7,24 zł
Niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Posiada dwie końcówki, jedną do szybkiego mocowania telefonu, druga do umieszczenia uchwytu z telefonem praktycznie w dowolnym miejscu (stole, parapecie, krześle ect.) Elastyczna budowa HOLD-A1 pozwala osiągną
Uchwyty studyjne

CrabClamp - uchwyt montażowy do belek

CINEGEN®
MAS-CRAB01
34,15 zł
CrabClamp umożliwia montaż akcesoriów z gwintem montażowym 1/4 lub 3/8 cala na belkach, rurach statywów i blatach. Regulowany docisk pozwala na dopasowanie go do rur o różnej grubości.
Uchwyty studyjne

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ E)

CINEGEN®
CG-UH-TYP-E
31,71 zł
Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej lub lampy światła stałego oraz parasolki. Wykonany jest całkowicie z metalu. Umożliwia spięcie ze sobą komponentów zestawu oświetleniowego: systemowej lampy błyskowej, parasolki oświetleniowej i statywu oświet
Uchwyty studyjne

Wielofunkcyjny uchwyt, klip imadło

CINEGEN®
KLIP-IM-XX
8,05 zł
Prosty funkcjonalny klip typu imadło do zaciskania na rurach. Znajduje głównie zastosowanie w montażu cięższych tkanin do belek studyjnych.
Uchwyty studyjne

Statyw imadło z obrotowym uchwyt do telefonu

CINEGEN®
SMART-CLAMP
39,84 zł
Podręczny z mocnym imadłem statyw, umożliwia w łatwy sposób zamocować telefon zarówno w terenie, studio fotograficznym czy studio domowym. Dzięki temu zestawowi będziesz mógł rozbić zdjęcia, nakręcać filmy bez wyjmowania telefonu z uchwytu.
Uchwyty studyjne

Zaciskany uchwyt typu imadło z gwintem 1/4"

Massa
MAS-IM-14
15,45 zł
Funkcjonalny, bardzo przydatny w warunkach studyjnych i w plenerze uczyt do mocowania aparatów i akcesoriów z gwientem fotograficznym do rur i blatów od 2cm do 4cm szerokości.
Uchwyty studyjne

CrabArm™ 011 - uniwersalny uchwyt studyjny

CINEGEN®
CGCA-011
72,36 zł
Zestaw uchwytów tworzący bardzo funkcjonalną kombinację umożliwiającą montaż akcesoriów (monitorów, lamp, mikrofonów) do rur studyjnych i blatów.
Uchwyty studyjne

Uchwyt sufitowo-ścienny 35-55cm do montażu lamp

CINEGEN®
WAR-S3555
64,23 zł
Studyjny uchwyt przeznaczony do montażu naśceinnego (sufitowego) lamp studyjnych. Doskonały w sytuacji kiedy trzeba zwiększyć ilość oświetlenia lecz nie można stawiać statywów podłogowych.
Uchwyty studyjne

CrabArm™ Mini - uniwersalny uchwyt studyjny

CINEGEN®
CGCA-001
56,10 zł
Zestaw uchwytów tworzący bardzo funkcjonalną kombinację umożliwiającą montaż akcesoriów (monitorów, lamp, mikrofonów) do rur studyjnych i blatów.
64,23 zł
Uchwyt uniwersalny do lampy błyskowej, zakończony mocowaniem typu Bowens. Pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (m.in. softboxy, strumienice) z dowolną lampą, pod warunkiem że posiadają w/w typ mocowania.
Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Uchwyty Studyjne - Stabilność i Wszechstronność w Twoim Studio Fotograficznym

Kategoria "Uchwyty Studyjne" w naszym sklepie to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór stabilnych i wszechstronnych uchwytów, które pomogą Ci w przymocowaniu różnorodnych akcesoriów w Twoim studio fotograficznym. Niezależnie od tego, czy musisz przymocować coś do czegoś, czy też dopasować akcesoria, które zupełnie do siebie nie pasują, nasze uchwyty zapewnią Ci niezawodność i wygodę użytkowania.

Stabilność i Solidność Konstrukcji

Nasze uchwyty studyjne charakteryzują się solidną konstrukcją, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy w studio. Dzięki nim możesz być pewien, że Twoje akcesoria będą bezpiecznie przymocowane, co pozwoli Ci skupić się na realizacji swojej wizji artystycznej bez obaw o ich stabilność.

Wszechstronność i Kompatybilność

W naszym asortymencie znajdziesz uchwyty, które pasują do standardowych akcesoriów studyjnych, jak również modele umożliwiające montaż akcesoriów, które zupełnie do siebie nie pasują. Dzięki temu będziesz mógł elastycznie dostosować swoje studio do własnych potrzeb i preferencji, bez względu na rodzaj używanych akcesoriów.

Wybierz Idealny Uchwyt dla Twojego Studio Fotograficznego

Przejrzyj naszą różnorodną ofertę uchwytów studyjnych i wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom. Dzięki naszym produktom będziesz mógł skutecznie organizować przestrzeń w swoim studio oraz bezpiecznie przymocowywać akcesoria, co pozwoli Ci na swobodną i efektywną pracę podczas sesji fotograficznych.

Profesjonalne Wyposażenie dla Profesjonalistów

Nasze uchwyty studyjne to niezbędne narzędzia dla każdego profesjonalnego fotografa, który ceni sobie stabilność, wszechstronność i solidność konstrukcji. Wybierz nasze produkty i zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojego studio, które zapewni Ci pełną kontrolę nad procesem tworzenia zdjęć i filmów.

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania