Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za dokonanie zakupów w sklepie DigiShots.pl. Bardzo nam przykro jeśli zakupiony sprzęt nie spełnił Państwa oczekiwań. Proszę się jednak nie martwić, sklep digishots.pl dołoży wszelkich starań aby sprawnie przeprowadzić Państwa przez zwrot towaru i jak najszybciej zwrócić Państwu pieniądze. Procedurę zwrotu określa regulamin sklepu internetowego, na tej stronie Przekazujemy Państwu praktyczne wskazówki, jak najszybciej się z tym uporać.

 1. Każdy Konsument, który zawarł umowę na odległość, po odebraniu przesyłki ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny - ma na to 14 dni.
 2. Ważne: W terminie do 14 dni licząc od daty odebrania przesyłki należy wysłać na adres
  Digishots Elżbieta Socharska
  ul. Poniatowskiego 17
  05-090 Janki
  pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Istnieje również możliwość odesłania paczki wraz z wydrukowanym i wypełnionym oświadczeniem odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki (liczy się data nadania).
 3. Prosimy w staranny sposób zapakować towar tak aby zabezpieczyć przed ewentualnymi zniszczeniami w drodze do sklepu. Proszę pamiętać, że w przypadku zniszczenia, które nastąpi w wyniku nienależytego zapakowania sklep zastrzega sobie prawo odmówienia przyjęcia zwrotu
 4. Odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania, uszkodzenia, najlepiej odesłać go w oryginalnym opakowaniu (jak najbardziej dopuszczalna jest sytuacja w której Klient otworzy oryginalne opakowanie celem zapoznania się z zawartością)
 5. Wraz z odsyłanym towarem Klient winien zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo, a których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego towaru
 6. Sprzedawca, w przypadku prawidłowego odstąpienia przez klienta od umowy zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny, zobowiązuje się do zwrócenia zapłaty za odesłany towar.
 7. W przypadku gdy zwracane jest całe zamówienie, Sprzedawca zobowiązuje się również zwrócić kwotę wydaną przez Klienta na dostarczenie przez sklep towaru do Klienta niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie do 14 dni licząc od daty otrzymania zwróconego towaru.
 8. Uwaga: sklep digishots.pl nie pokrywa kosztów odesłania przez Klienta zamówionego towaru do sklepu.
 9. W przypadku jeśli zwracany towar, w sytuacji opisanej powyżej, nie spełnia warunków określonych w regulaminie sklepu i w/w ustawie Sprzedawca poinformuje o tym Klienta. Odesłanie towaru nastąpi na koszt Klienta. Klient będzie zobowiązany wnieść opłatę za koszt odesłania towaru przed jego wysyłką.
Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania