Statywy wideo

Profesjonalne

Statyw CG-8900

CG-8900
430,08 zł
Poznaj LiveRig™, statyw oznaczony jako CG-8900. Przedstawiamy rewolucyjne podejście do stabilności dla profesjonalnych twórców wideo. LiveRig™ nie tylko przynosi nową jakość, ale i dostarcza niezawodności i precyzji w każdym ujęciu. Podwójne, niezależne łożyska tiltu. Długa stopa szybkozłaczki.
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-5090

CINEGEN®
CG-5090
698,37 zł
Statyw do kamer video i lustrzanek DSLR z możliwością filmowania. Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem. Wysokość robocza regulowana p
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-5100

CINEGEN®
CG-5100
722,76 zł
Wysokiej jakości, profesjonalny statyw do kamer video i zestawów video DSLR. Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem.
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-5080

CINEGEN®
CG-5080
625,20 zł
Profesjonalny statyw do kamer video i vDSLR. Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem. Wysokość robocza regulowana płynnie.
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-4090

CINEGEN®
CG-4090
560,16 zł
Statyw przeznaczony do filmowania kamerami i lustrzankami. Zbudowany w oparciu o klasyczny trójnóg i głowicę olejową na półkuli poziomującej. Waga: 2.9 kg , udźwig: 6kg, rozmiar półkuli: 65mm, kąt pochylenia głowicy: -80° / +95°, kąt obrotu głowicy :360°,
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-9095

CINEGEN®
CG-9095
649,59 zł
Doskonałej jakości, wysoki 195cm profesjonalny statyw do kamer video i zestawów video DSLR. Głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości.
Profesjonalne

Statyw Motive™ CG-3900

CINEGEN®
CG-3900
535,77 zł
Profesjonalny statyw do kamer video i vDSLR (wysokość 179 cm). Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu. Możliwość zamocowania rączki sterującej z obu stron statywu. Stabilizacja trójnikiem. Wysokość regulowana płynnie.
Statyw do kamer, model CG-9090 z trójnikiem
Ostatnie sztuki w magazynie
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-9090 z trójnikiem

CINEGEN®
CG-9090
698,37 zł
Doskonałej jakości, wysoki 198 cm profesjonalny statyw do kamer video i zestawów video DSLR. Głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem.
Trójnóg statywu video kosz półkuli 65mm
Obecnie brak na stanie
Trójnogi

Trójnóg statywu video kosz półkuli 65mm

CINEGEN®
CGL-509
324,39 zł
Nogi do budowy statywu, minimalna wysokość: 75 cm, maksymalna wysokość: 185 cm, wysokość po złożeniu: 86 cm, maksymalne obciążenie: 9 kg, waga: 4,5 kg, materiał: Stal i Aluminium, głowica: brak, nóżki: antypoślizgowe, rozpórka stabilizująca: tak
Statyw do kamer, model CG-6958
Obecnie brak na stanie
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-6958

CINEGEN®
CG-6958
730,89 zł
Statyw do kamer, do zastosowań wideo i vDSLR z głowicą olejową DV-980. Waga 4,6kg, obciążenie 15kg, solidny i stabilny trójnóg z odłączaną stopą (spreader), metalowe zaciski sekcji, system LOCK-LOOSE, szybkozłączka, regulacja balansu.
Statyw do kamer, model CG-650
Obecnie brak na stanie
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-650

CINEGEN®
CG-650
283,74 zł
Profesjonalny, lekki statyw do kamery, z głowicą olejową montowaną na półkuli poziomującej 65mm, do zastosowań video i vDSLR.
Statyw do kamer, model CG-6100
Obecnie brak na stanie
Profesjonalne

Statyw do kamer, model CG-6100

CINEGEN®
CG-6100
1 536,59 zł
Bogato wyposażony, wysokiej jakości statyw do kamer i zestawów vDSLR. Głowica FluidDrag (regulowane oporowanie) z regulacją naciągu sprężyny, regulacją balansu kamery. Półkula poziomująca 75mm, Szybkozłączka w systemie "" oraz trójnóg ze zdejmowalną, regu
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Statywy wideo - Stabilność i Precyzja w Twoich Filmach

Kategoria "Statywy Video" zawiera specjalistyczne statywy przeznaczone do filmowania, zapewniające stabilność i płynność ruchu podczas nagrywania. Cechą charakterystyczną tych statywów jest możliwość płynnego prowadzenia kadru, co sprawia, że są idealne do tworzenia profesjonalnych filmów o wysokiej jakości wizualnej.

Profesjonalna Jakość Obrazu

Statywy video są wyposażone w głowice olejowe oraz rączkę do prowadzenia ujęcia, co pozwala na płynne przesuwanie kamery w osi poziomej (panorama) i w osi pionowej (tilt). Dzięki temu widz nie ma świadomości zaplecza technicznego filmu, a Ty możesz skupić się na kreatywnym procesie tworzenia doskonałych ujęć.

Narzędzia dla Twórców Filmowych

Nasze statywy video zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach twórców filmowych, zapewniając im stabilność, płynność ruchu oraz precyzyjne prowadzenie kadru podczas nagrywania. Dzięki nim możesz osiągnąć profesjonalną jakość obrazu i wyróżnić się na rynku filmowym.

Wybierz Idealny Statyw dla Twojego Projektu

Przejrzyj naszą różnorodną ofertę statywów video i wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom. Dzięki naszym produktom będziesz mógł skutecznie podnieść jakość swoich filmów i uzyskać efekty, które zachwycą Twoją widownię.

Stabilny i precyzyjny statyw video to kluczowy element każdej profesjonalnej produkcji filmowej. Dzięki naszym statywom możesz mieć pewność, że Twoje filmy będą charakteryzować się doskonałą jakością obrazu i płynnymi ruchami kamery, co przyciągnie uwagę i zachwyci widzów.

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania