Statywy foto-video

Statyw foto-video Mercury CG-1050

CINEGEN®
CG-1050
60,98 zł
Kompaktowy, bardzo lekki statyw foto-video przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Lekki, stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo czy w plener.
Statywy oświetleniowe

Lekki statyw oświetleniowy z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-801
31,71 zł
Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Maksymalna wysokość 200cm, wysokość robocza 190 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4".
Pokrowce rowerowe

BikeShell 420DSI - Pokrowiec na rower / motocykl

Ringmehr
RMBC-420DSI
64,23 zł
Przeciwdeszczowy pokrowiec ochronny na rowery, motocykle, skutery, hulajnogi itp. Zapewnia ochronę sprzętu przed deszczem (śniegiem) i promieniowaniem UV. W przestrzeni zamkniętej chroni przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Żarówki Foto-video

Żarówka studyjna światła stałego 85W

85W5500KE27
39,84 zł
Świetlówka fluorescencyjna mocy 85W o naturalnej temperaturze barwowej 5500K odpowiadającej temperaturze światła dziennego. Przeznaczona do pracy w fotografii i filmowania w studio. Używana również podczas manualnej kalibracji monitorów.

Jak wykorzystać rozwój fotografii w erze cyfrowej.

Jak wykorzystać rozwój fotografii w erze cyfrowej: Poradnik dla początkujących i doświadczonych fotografów

Poradniki
Alicja Pokora
882 views

Magia Światła: Jak Lampa Pierścieniowa Rewolucjonizuje Fotografię Portretową i Beauty

W erze cyfrowej, gdzie zawartość wizualna dominuje w komunikacji, jakość oświetlenia staje się kluczowym elementem, który może podnieść poziom profesjonalizmu każdego projektu fotograficznego lub wideo. Lampy pierścieniowe, z ich unikalną zdolnością do dostarczania równomiernie rozproszonego światła, zyskały ogromną popularność wśród profesjonalistów.

Poradniki
Alicja Pokora
890 views

Fotografia produktowa (cz.1)

W tym artykule chcemy podzielić z naszymi Klientami doświadczeniami w fotografii produktowej, której celem jest przygotowanie zdjęć do sklepu internetowego. Wielu naszych Klientów pyta nas jaki sprzęt wybrać i jak wykonywać takie zdjęcia. Każdy z nas, kto prowadzi działalność sprzedażową lub promocyjną prędzej czy później (raczej prędzej) będzie musiał zmierzyć się z fotografią produktową. Często podchodzimy do tematu z niechęcią - mamy już za sobą pierwsze próby lecz nasze zdjęcia wydają się szare i mdłe, podczas gdy nasza konkurencja ma zdjęcia kolorowe i ostre.

Poradniki
Alicja Pokora
2104 views

Oferta pracy

Digishots.pl - sklep z akcesoriami fotograficznymi zaprasza do aplikowania na nowe stanowisko pracy w firmie. Tworzenie atrakcyjnych opisów produktów, wykorzystując umiejętności z zakresu tekstów reklamowych i marketingowych Dostosowywanie treści do platformy e-commerce, korzystając z narzędzi takich jak AI i HTML Wykonywanie profesjonalnych fotografii produktów, dbając o ich estetykę i zgodność z obowiązującymi standardami Przygotowywanie grafik produktów przy użyciu programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop czy Illustrator Współpraca z zespołem marketingowym i sprzedażowym w celu zoptymalizowania prezentacji produktów

Aktualności
Alicja Pokora
1264 views

Wdrożenie dyrektywy Omnibus

Wprowadzenie dyrektywy Omnibus w Unii Europejskiej ma ogromny potencjał w poprawie jakości życia i bezpieczeństwa konsumentów. Przyjęta przez Parlament Europejski i Radę UE, ta szeroko zakrojona reforma ma na celu przekształcenie i ujednolicenie regulacji dotyczących wielu obszarów, w tym ochrony konsumentów, praw pracy, środowiska oraz innych kluczowych aspektów życia społecznego i gospodarczego. Korzyści dla klientów, które wynikają z wprowadzenia dyrektywy Omnibus, są znaczące i różnorodne.

Aktualności
Alicja Pokora
1361 views

Trwają prace nad serwisem

Witamy Państwa serdecznie. Obecnie trwają prace organizacyjne nad nowym serwisem, już wkrótce udostępnimy zaktualizowaną platformę sprzedażową. Od 1 lutego br. Można dokonywać zakupów i wysyłać produkty, do 1 kwietnia mogą nastąpić zmiany tylko dotyczące wyglądu witryny.

Aktualności
Alicja Pokora
1236 views
Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania