Klatki operatorskie

Klatka operatorska CGVC-BMPC
Ostatnie sztuki w magazynie
Klatki operatorskie

Klatka operatorska CGVC-BMPC

CINEGEN®
CGVC-BMPC
125,20 zł
Urządzenie CGVC-BMPC to półklatka operatorska umożliwiająca rozbudowę kamery Blackmagic™ Pocket Cinema w kierunku pełnowymiarowej i w pełni funkcjonalnej kamery.
Klatka operatorska CGVC03
Ostatnie sztuki w magazynie
Klatki operatorskie

Klatka operatorska CGVC03

CINEGEN®
CGVC03
421,95 zł
Pełnowymiarowa klatka operatorska zaprojektowana specjalnie do Blackmagic™ Cinema Camera. Wyposażona w uchwyt górny, podstawę z szynami standardu 15X60 , pełni rolę rozszerzającą możliwości montażowe oraz funkcję ochronną.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Klatki Operatorskie - Wygodne i Funkcjonalne Obudowy dla Twojej Lustrzanki DSLR

Klatki operatorskie to specjalistyczne akcesoria, które umożliwiają obudowanie lustrzanki DSLR w taki sposób, aby można było zamontować szereg dodatkowych akcesoriów. Dzięki nim możesz łatwo i wygodnie rozbudować możliwości swojej kamery, montując na niej takie elementy jak baterie, mikrofony, follow-focusy, oświetlenie nakamerowe i wiele innych.

Profesjonalne Narzędzie dla Twoich Potrzeb

Klatki operatorskie są niezwykle funkcjonalne i elastyczne, umożliwiając dostosowanie konfiguracji kamery do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki nim możesz swobodnie eksperymentować z różnymi akcesoriami i tworzyć profesjonalne produkcje filmowe lub fotograficzne z wysokim komfortem i wydajnością.

Wybierz Klatkę Operatorską Dla Twojej Kamery

Przejrzyj naszą ofertę klatek operatorskich i wybierz model, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki klatce operatorskiej, będziesz mógł rozwijać swoje możliwości twórcze i uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty w swoich projektach fotograficznych i filmowych.

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania