Dbamy o bezpieczeństwo transakcji w naszym serwisie

W trosce o bezpieczeństwo transakcji nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi operatorami płatności, którzy zajmując się operacjami płatności on-line w sposób profesjonalny gwarantują najwyższy stopień ochrony. Wszystkie płatności są realizowane poza platformą sklepową, w środowisku akceptanta i Państwa banku, a nasz sklep otrzymuje jedynie wynik weryfikacji płatności. Gwarantuje to bezpieczeństwo transakcji niezależnie od sposobu zabezpieczenia oprogramowania sklepu. Od momentu wejścia na naszą stronę do jej opuszczenia znajdują się Państwo w kanale szyfrowanym (SSL) co uniemożliwia osobom trzecim podejrzenie Państwa aktywności w naszym sklepie. Informacje, które podajemy w niniejszym tekście są możliwe w łatwy sposób do zweryfikowania.

Firma PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu dysponuje ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku w wersji poprawionej i podlega ścisłemu nadzorowi luksemburskiej instytucji nadzorczej, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego). Firma PayPal Inc. jest firmą macierzystą firmy PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A. Jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Kalifornia.

PayPro SA, 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15, NIP 779-236-98-87, REGON 301345068, Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935, wysokość kapitału zakładowego: 4 500 000 zł. Z usług Przelewy24 korzystamy obsługując Klientów na terenie Polski

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania