Monopody

Monopod CineGEN CGMP-3011
Ostatnie sztuki w magazynie
Monopody

Monopod CineGEN CGMP-3011

CINEGEN®
CGMP-3011
47,97 zł
Lekki i wytrzymały monopod do zastosowań fotograficznych i video. Monopod bez zamocowanej głowicy - przeznaczony dla osób, które posiadają głowicę (foto lub video) z otworem montażowym 3/8".
MonoFlex 300
Obecnie brak na stanie
Monopody

MonoFlex 300

CINEGEN®
MF300
243,09 zł
MonoFlex™ 300 to baza do budowy monopodów do aparatów i kamer, z innowacyjną podstawą umożliwiającą wychylenie ±20°. Wyposażony w śrubę montażową 3/8". Waga 2kg, wysokość 165cm, udźwig do 5kg.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kategoria Monopody - Mobilność i Stabilność w Jednym

Monopody to doskonałe narzędzie dla osób, które potrzebują lekkiego i praktycznego statywu zapewniającego stabilność i wsparcie podczas wykonywania zdjęć lub nagrywania filmów. Dzięki nim możesz cieszyć się mobilnością i wygodą podczas pracy, bez konieczności noszenia ciężkiego sprzętu.

Stabilność i Precyzja w Każdej Sytuacji

Choć monopody cechują się minimalistycznym designem, oferują one stabilne oparcie dla aparatu lub kamery, gwarantując ostry i precyzyjny obraz nawet w trudnych warunkach terenowych. Dzięki regulowanej wysokości, monopody dostosowują się do Twoich indywidualnych potrzeb, umożliwiając komfortową pracę na każdej wysokości.

Wybierz Wygodę Podczas Podróży i Wakacji

Monopody to idealne narzędzie do zabrania w podróż lub na wakacje. Dzięki swojej kompaktowej budowie, możesz łatwo spakować je do walizki lub plecaka, pozwalając sobie na swobodne fotografowanie i nagrywanie wyjątkowych chwil podczas podróży, bez obciążania się ciężkim i nieporęcznym sprzętem.

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania