Żurawie (boomy)

Żurawie (boomy)

Żuraw oświetleniowy mini Boom, ramię, 140cm

CINEGEN®
NL-SA013A
56,10 zł
Ramię oświetleniowe do stosowania w studiu fotograficznym. 3 elementy: teleskopowa belka, przegubowy uchwyt mocowania do statywu, obciążnik. Długość ramienia: 75-140 cm. Udźwig do 3 kg. Średnica trzpienia: 16mm (+ gwint 1/4'').
Studyjny żuraw oświetleniowy typu "Boom"
Obecnie brak na stanie
Żurawie (boomy)

Studyjny żuraw oświetleniowy typu "Boom"

CINEGEN®
FT-401
137,40 zł
Kompaktowy, żuraw oświetleniowy (boom) z dołączaną przeciwwagą typu BAG. Doskonały do pracy w studio, a ze względu na wymiary - idealny do studia domowego i w plener. Komplet po złożeniu ma 1,2m długości i jest bardzo łatwy w transporcie.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Żurawie oświetleniowe to niezawodne narzędzia w każdym studio fotograficznym, które umożliwiają oświetlanie obiektów z góry, zapewniając precyzyjne i równomierne światło. Dzięki nim możesz uzyskać wyjątkowe efekty oświetleniowe, które podkreślą detale i tekstury fotografowanych obiektów.

Funkcjonalność i Zastosowanie

Żurawie oświetleniowe są idealnym rozwiązaniem do oświetlania obiektów z góry, takich jak produkty, portrety czy elementy architektury. Ich solidna konstrukcja i regulowane elementy pozwalają na precyzyjne ustawienie oświetlenia, dostosowanie kąta padania światła oraz kontrolę intensywności i rozkładu światła na fotografowanym obiekcie.

Wybierz Najlepsze Żurawie dla Twojego Studio

Przejrzyj naszą różnorodną ofertę żurawi oświetleniowych w sklepie i znajdź model, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Dzięki nim możesz uzyskać profesjonalne efekty oświetleniowe, które podkreślą naturalne piękno i charakter fotografowanych obiektów. Odkryj różnorodność możliwości i podnieś jakość swojej fotografii już teraz!

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania