Statywy i żurawie

Statywy oświetleniowe

Lekki statyw oświetleniowy z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-801
31,71 zł
Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Maksymalna wysokość 200cm, wysokość robocza 190 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4".
Statywy oświetleniowe

Lekki statyw oświetleniowy 230 cm z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-802
39,84 zł
Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Maksymalna wysokość 230cm, wysokość robocza 220 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4".
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy 230cm z motylkami

CINEGEN®
CGLS-816B
35,77 zł
Statyw studyjny przeznaczony do montażu stelaży do zawieszania teł. Produkt nie sprzedawany osobno.
Statywy oświetleniowe

Studyjny statyw oświetleniowy WYSOKI mocny

CINEGEN®
CGLS-815
72,36 zł
Wysoki i solidny trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Duże, metalowe zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Szeroki rozstaw podstawy zapewnia pewne rozstawienie statywu wraz z zainstalowanym osprzętem.
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy 37,5 cm z głowicą 16mm

CINEGEN®
JH-801-37
23,58 zł
Statyw oświetleniowy typu “piesek” przeznaczony do montażu lamp błyskowych i lamp światła ciągłego. Zaprojektowany został zarówno do pracy w studiu jak i do reporterskich zastosowań.
Żurawie (boomy)

Żuraw oświetleniowy mini Boom, ramię, 140cm

CINEGEN®
NL-SA013A
56,10 zł
Ramię oświetleniowe do stosowania w studiu fotograficznym. 3 elementy: teleskopowa belka, przegubowy uchwyt mocowania do statywu, obciążnik. Długość ramienia: 75-140 cm. Udźwig do 3 kg. Średnica trzpienia: 16mm (+ gwint 1/4'').
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy 75cm z głowicą 16mm

CINEGEN®
JH-801-75
23,58 zł
Statyw oświetleniowy typu “piesek” przeznaczony do montażu lamp błyskowych i lamp światła ciągłego. Zaprojektowany został do pracy w studiu, i na palanie filmowym do montażu lamp na niewielkich wysokościach. Szeroko stosowany w fotografii produktowej.
Studyjny żuraw oświetleniowy typu "Boom"
Obecnie brak na stanie
Żurawie (boomy)

Studyjny żuraw oświetleniowy typu "Boom"

CINEGEN®
FT-401
137,40 zł
Kompaktowy, żuraw oświetleniowy (boom) z dołączaną przeciwwagą typu BAG. Doskonały do pracy w studio, a ze względu na wymiary - idealny do studia domowego i w plener. Komplet po złożeniu ma 1,2m długości i jest bardzo łatwy w transporcie.
Statyw oświetleniowy z głowicą 16mm
Obecnie brak na stanie
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-805
56,10 zł
Gruby, solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Umożliwia montaż oświetlenia, kamer, aparatów, żurawi itp.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Statywy i Żurawie Studyjne - Stabilność i Precyzja w Twoim Studio Fotograficznym

Statywy i żurawie studyjne to kluczowe akcesoria dostępne w naszym sklepie fotograficznym, które zapewniają stabilność i precyzję podczas sesji zdjęciowych. Dzięki nim możesz skupić się na komponowaniu idealnych kadrów, nie martwiąc się o stabilność oświetlenia.

Funkcjonalność i Wielość Zastosowań

Statywy i żurawie studyjne są niezwykle wszechstronne i mogą być używane do różnorodnych zastosowań, od portretów po fotografie produktowe. Ich solidna konstrukcja i regulowane elementy pozwalają na dostosowanie wysokości i oświetlenia do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że są niezastąpionymi narzędziami w każdym studio fotograficznym.

Wybierz Najlepszy Statyw lub Żuraw dla Twojego Studio

Przejrzyj naszą różnorodną ofertę statywów i żurawi studyjnych w sklepie i znajdź model, który najlepiej spełni Twoje wymagania. Dzięki nim możesz uzyskać stabilne i profesjonalne efekty fotograficzne, niezależnie od rodzaju fotografii, którą wykonujesz. Odkryj różnorodność możliwości i podnieś jakość swojej fotografii już teraz!

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania