Statywy oświetleniowe

Statywy oświetleniowe

Lekki statyw oświetleniowy z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-801
31,71 zł
Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Maksymalna wysokość 200cm, wysokość robocza 190 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4".
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy 230cm z motylkami

CINEGEN®
CGLS-816B
35,77 zł
Statyw studyjny przeznaczony do montażu stelaży do zawieszania teł. Produkt nie sprzedawany osobno.
Statywy oświetleniowe

Lekki statyw oświetleniowy 230 cm z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-802
39,84 zł
Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Maksymalna wysokość 230cm, wysokość robocza 220 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4".
Statywy oświetleniowe

Studyjny statyw oświetleniowy WYSOKI mocny

CINEGEN®
CGLS-815
72,36 zł
Wysoki i solidny trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Duże, metalowe zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Szeroki rozstaw podstawy zapewnia pewne rozstawienie statywu wraz z zainstalowanym osprzętem.
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy 37,5 cm z głowicą 16mm

CINEGEN®
JH-801-37
23,58 zł
Statyw oświetleniowy typu “piesek” przeznaczony do montażu lamp błyskowych i lamp światła ciągłego. Zaprojektowany został zarówno do pracy w studiu jak i do reporterskich zastosowań.
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy 75cm z głowicą 16mm

CINEGEN®
JH-801-75
23,58 zł
Statyw oświetleniowy typu “piesek” przeznaczony do montażu lamp błyskowych i lamp światła ciągłego. Zaprojektowany został do pracy w studiu, i na palanie filmowym do montażu lamp na niewielkich wysokościach. Szeroko stosowany w fotografii produktowej.
Statyw oświetleniowy z głowicą 16mm
Obecnie brak na stanie
Statywy oświetleniowe

Statyw oświetleniowy z głowicą 16mm

CINEGEN®
CGLS-805
56,10 zł
Gruby, solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Umożliwia montaż oświetlenia, kamer, aparatów, żurawi itp.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Statywy Oświetleniowe - Stabilność i Precyzja w Kontroli Światła

Statywy oświetleniowe to niezastąpione akcesoria w każdym studio fotograficznym, zapewniające stabilność i precyzję w kontroli oświetlenia. Dzięki nim możesz swobodnie manipulować lampami i innymi akcesoriami oświetleniowymi, uzyskując pożądane efekty oświetleniowe.

Funkcjonalność i Wielość Zastosowań

Statywy oświetleniowe są niezwykle wszechstronne i mogą być używane do różnorodnych zastosowań, od sesji portretowych po fotografie produktowe czy reklamowe. Ich solidna konstrukcja oraz regulowane elementy pozwalają na dostosowanie wysokości i kąta oświetlenia do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że są niezastąpionymi narzędziami w każdym studiu fotograficznym.

Wybierz Najlepszy Statyw dla Twojego Studio

Przejrzyj naszą różnorodną ofertę statywów oświetleniowych w sklepie i znajdź model, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Dzięki nim możesz uzyskać stabilne i profesjonalne efekty fotograficzne, niezależnie od rodzaju fotografii, którą wykonujesz. Odkryj różnorodność możliwości i podnieś jakość swojej fotografii już teraz!

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania