Głowice Kulowe

Głowice Kulowe

Głowica kulowa CGBH-3025

CINEGEN®
CGBH-3025
28,46 zł
Niewielkich rozmiarów akcesoryjna głowica kulowa do mocowania dodatkowego osprzętu. Głowica posiada gwint montażowy w podstawie (3/8") i śrubę montażową 1/4".
Głowice Kulowe

Głowica kulowa CGBH3012

CINEGEN®
CGBH3012
72,36 zł
Głowica kulowa marki CineGEN. Do statywów i monopodów na gwincie 3/8''. Obrót 360° w płaszczyźnie poziomej. Pochył w pionie od -90° do +90°. Wbudowana skala kątowa. Udźwig 9 kg. Szybkozłączka z blokadą. Niezależna kontrola kuli i panoramy.
Głowice Kulowe

Głowica kulowa CGBH-866

CINEGEN®
CGBH-866
56,10 zł
CGBH-866 to w pełni metalowa głowica kulowa, pozwalająca na szybki i wygodny montaż aparatu. Przeznaczona jest do montażu lekkich kamer, lustrzanek i bezlusterkowców. Pasuje pod każdy statyw i monopod z gwintem 3/8”.
Głowica kulowa WT-001H
Obecnie brak na stanie
Głowice Kulowe

Głowica kulowa WT-001H

Weifeng
WT-001H
56,10 zł
Metalowa głowica kulowa, pozwalająca na szybki i wygodny montaż aparatu. Przeznaczona jest do współpracy zarówno z kompaktowymi lustrzankami jak i lekkimi kamerami. Pasuje pod każdy statyw i monopod z gwintem 3/8.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Głowice Kulowe - Szybkie i Precyzyjne Ustawienia Kadru

Głowice kulowe to niezawodne narzędzie dla fotografów i filmowców, którzy potrzebują szybkich i precyzyjnych ustawień kadru bez konieczności prowadzenia go ręcznie. Wyposażone są one w konstrukcję opartą na zaciskanym przegubie kulowym, co umożliwia szybkie ustawienie kamery lub aparatu w odpowiednim położeniu.

Szybkość i Stabilność w Jednym

Dzięki głowicom kulowym możesz szybko ustawić kadrowanie i błyskawicznie zablokować głowicę w wybranym położeniu za pomocą funkcji szybkiego fixu. To idealne rozwiązanie dla fotografów i filmowców, którzy potrzebują stabilności i szybkości działania podczas pracy w terenie lub w studio.

Wybierz Głowicę Kulową Dla Siebie

Przejrzyj naszą ofertę głowic kulowych i wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje ujęcia będą charakteryzować się szybkością, precyzją i profesjonalnymi efektami, spełniając najwyższe standardy fotografii i filmowej produkcji.

Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania