Oferta pracy

Digishots.pl - sklep z akcesoriami fotograficznymi zaprasza do aplikowania na nowe stanowisko pracy w firmie. Tworzenie atrakcyjnych opisów produktów, wykorzystując umiejętności z zakresu tekstów reklamowych i marketingowych Dostosowywanie treści do platformy e-commerce, korzystając z narzędzi takich jak AI i HTML Wykonywanie profesjonalnych fotografii produktów, dbając o ich estetykę i zgodność z obowiązującymi standardami Przygotowywanie grafik produktów przy użyciu programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop czy Illustrator Współpraca z zespołem marketingowym i sprzedażowym w celu zoptymalizowania prezentacji produktów

Alicja Pokora
2317 views

Wdrożenie dyrektywy Omnibus

Wprowadzenie dyrektywy Omnibus w Unii Europejskiej ma ogromny potencjał w poprawie jakości życia i bezpieczeństwa konsumentów. Przyjęta przez Parlament Europejski i Radę UE, ta szeroko zakrojona reforma ma na celu przekształcenie i ujednolicenie regulacji dotyczących wielu obszarów, w tym ochrony konsumentów, praw pracy, środowiska oraz innych kluczowych aspektów życia społecznego i gospodarczego. Korzyści dla klientów, które wynikają z wprowadzenia dyrektywy Omnibus, są znaczące i różnorodne.

Alicja Pokora
2733 views

Trwają prace nad serwisem

Witamy Państwa serdecznie. Obecnie trwają prace organizacyjne nad nowym serwisem, już wkrótce udostępnimy zaktualizowaną platformę sprzedażową. Od 1 lutego br. Można dokonywać zakupów i wysyłać produkty, do 1 kwietnia mogą nastąpić zmiany tylko dotyczące wyglądu witryny.

Alicja Pokora
2391 views
Produkt dodany do schowka
Produkt dodany do porównania