• New
Blenda owalna 2w1 60/90 złoto-srebrna
Blenda owalna 2w1 60/90 złoto-srebrna

Blenda owalna 2w1 60/90 złoto-srebrna

CINEGEN®
Blenda fotograficzna typu 2w1: srebrno-złota, owalna. Rozmiar: 60x90cm. W zestawie praktyczny pokrowiec.
CGR-60X90-GS | 5907564610049
zł39.00
Tax included

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

 

 

Blenda fotograficzna to jedno z podstawowych narzędzi pracy zarówno fotografa profesjonalisty jak i amatora. Służy do odbijania i modyfikowania barwy odbijanego światła. Idealna do  wykorzystywania zarówno w pracy w terenie z naturalnym światłem, jak i w każdym zawodowym i amatorskim studio fotograficznym. Może być z równym powodzeniem stosowana w fotografii portretowej, produktowej czy makro. Doskonale wyrównuje oświetlenie, może służyć jako alternatywa dla brakującego źródła światła.

Blenda owalna 2w1, srebrno-złota, 60x90cm

Dwie płaszczyzny odbijające plus pokrowiec

Prezentowana tutaj blenda to owalna blenda typu 2w1: biało-srebrna. Rozmiar: 60x90 cm.

Blenda posiada dwie płaszczyzny pracy: płaszczyznę białą, której zadaniem jest zmiękczenie, rozproszenie światła  oraz płaszczyznę srebrną, jej zadaniem jest odbicie światła, które pozostaje twarde i kontrastowe, zachowując naturalny kolor fotografowanego obiektu.

Jakość stosowanych przy produkcji materiałów sprawia, że blendy z upływem czasu nie ścierają się - nawet po latach wyglądają identycznie, jak w momencie zakupu. Wytrzymała a zarazem elastyczna metalowa rama pozwala na wielokrotne bezpieczne składanie i rozkładanie blendy, bez obaw o wyrobienie się, bądź pęknięcie.

Blenda sprzedawana jest w komplecie z wygodnym do transportowania pokrowcem, doskonale zabezpieczającym blendę. Blenda po złożeniu to płaski okrąg o średnicy zaledwie 41cm.

Blenda srebrna

Blenda, która w założeniu odbija światło podobnie jak lustro. Ze względu jednak na nierówną powierzchnię odbijane światło nie pada idealnie równolegle, co daje efekt ciekawych, miękkich refeleksów. Ze względu na dużą "kierunkowość" odbijanego światła jest bardziej wymagająca niż blenda biała.

Blenda złota

Płaszczyzna złota jest reflektorem, który w znacznym stopniu ociepla padające światło (nie dodając składnika czerwonego). Stosowana w fotografii ludzkiego ciała, często w fotografii aktu.

Specyfikacja

  • Model: CGR-60X90-GS
  • Rozmiar: 60x90 cm
  • Rozmiar po złożeniu: 41 cm
  • Kolor płaszczyzn: srebrna, złota
  • Poręczność: Łatwe składanie
  • Waga: Niewielki ciężar
  • W zestawie: praktyczny pokrowiec
Kolor
Srebrny
Złoty
Kształt
Owalna
Typ blendy
2w1
New
5907564610049
No reviews
Comments (0)
No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.