Tripods

Photo-video tripods

Statyw PHOENIX™ CG-2015

CINEGEN®
CG-2015
zł104.88
Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video.
Photo-video tripods

Statyw foto-video Mercury CG-1050

CINEGEN®
CG-1050
zł60.98
Kompaktowy, bardzo lekki statyw foto-video przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Lekki, stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo czy w plener.
Quick connectors and adapters

Uchwyt do telefonu M

CINEGEN®
TR-300
zł6.50
Adapter umożliwiający montaż smartfonów na statywach fotograficznych lub video.
Smartphone tripods

Statyw PHOENIX™ CG-2015 z adapterem do smartfona

CINEGEN®
CG-2016-TR300
zł113.01
Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. W zestawie adaper do montażu smartfona.
Smartphone tripods

Statyw PHOENIX™ CG-2015 z adapterem do smartfona

CINEGEN®
CG-2016-A1S
zł113.01
Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. W zestawie adaper do montażu smartfona.
Quick connectors and adapters

Adapter statywowy do smartfona

CINEGEN®
SMART-A1S
zł9.76
Adapter statywowy A1S umożliwia mocowanie telefonów komórkowych do statywówfotograficznych i filmowych. Posiada otwór montażowy 1/4", dzięki któremu możemy zamocować go na dowolnym statywie (foto, video, oświetleniowy).
Smartphone tripods

Statyw foto-video Mercury CG-1050 z adapterem +BT

CINEGEN®
CG-1052BAS
zł80.49
Lekki statyw przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo. Dodatkowy adapter do smartfona oraz pilot Bluetooth.
Smartphone tripods

Statyw foto-video Mercury CG-1050 z adapterem

CINEGEN®
CG-1051AS
zł64.23
Lekki statyw foto-video przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Lekki, stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo. Dodatkowy adapter do smartfona.
Photo-video tripods

Zestaw pięcioelementowy statyw lampa ring

CINEGEN®
CG-100
zł113.01
Statyw foto video z lampą pierścieniową ring, wielofunkcyjnym uchwytem, mini statywem oraz obrotowym uchwytem 360 stopni do każdego telefonu.
Mini tripods

Mini statyw Sefie-Stick K07 z Bluetooth

CINEGEN®
K07
zł23.58
Kompaktowy funkcjonalny mini statyw do smartfonów umożliwiający wygodne i szybkie samodzielne wykonywanie zdjęć i kręcenie nagrań (selfie). Zintegrowany pilot bluetooth umożliwia zdalne uruchomienie aparatu/kamery w telefonie.
Mini tripods

TR-04 Mini statyw stołowy 3D czarny

CINEGEN®
TR-04
zł15.45
Niewielki, rozkładany teleskopowo mini statyw, stosowany w fotografii makro oraz nocnej i wszędzie tam, gdzie zależy nam na ostrości ujęcia.
Quick connectors and adapters

SMART-A2S Adapter statywowy smartfona regulowany

CINEGEN®
SMART-A2S
zł16.18
Regulowany adapter do smartfona umożliwiający montaż na statywach wyposażonych w gwint 1/4". Szerokość smartfonów od 6 do 10 cm. Przezanczony dla szerszych smartfonów, w tym Apple® iPhone™.
Ball Heads

Głowica kulowa CGBH-3025

CINEGEN®
CGBH-3025
zł28.46
Niewielkich rozmiarów akcesoryjna głowica kulowa do mocowania dodatkowego osprzętu. Głowica posiada gwint montażowy w podstawie (3/8") i śrubę montażową 1/4".
Camera tripods

Statyw fotograficzny Galileo™ z łamaną głowicą

CINEGEN®
CG-3041
zł243.09
Statyw fotograficzny z sztycą w układzie pionowym i poziomym (umożliwia fotografowanie z obiektywem skierowanym w dół) oraz z funkcją monopodu. Statyw rodziny CG-3000 marki CineGEN.
Quick connectors and adapters

Podstawa szybkozłączki std. Manfrotto 577

CINEGEN®
CGQR-577S
zł56.10
Adapter CGQR-577 pozwala tak zmienić posiadany sprzęt foto-video (statyw, slider, flycam itp.) aby był kompatybilny z systemem Manfrotto. Adapter pozwala szybko zdjąć kamerę z głowicy statywu i umieścić ją na innej.
Professional tripods

Statyw do kamer, model CG-5090

CINEGEN®
CG-5090
zł698.37
Statyw do kamer video i lustrzanek DSLR z możliwością filmowania. Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem. Wysokość robocza regulowana p
Camera tripods

Statyw Traveler™ CG-3012BH-152

CINEGEN®
CG-3012BH-152
zł218.70
Statyw do aparatu, uznanej marki CineGEN®, z głowicą kulową. Wysokość maksymalna 152 cm. Z opcją niezależnego rozstawu nóg. Nogi teleskopowe 4-sekcyjne. Udźwig do 6 kg.Opcja makro.
Camera tripods

Statyw CG-3012BH 151 cm

CINEGEN®
CG-3012AS-152
zł226.83
Statyw CG-3012BH wraz adapterem A1S to wyjątkowy zestaw umożliwiający w łatwy i szybki sposób dostosować wysokość na jakiej chcesz, aby znalazł się telefon podczas nagrań oraz robienia zdjęć.
Ball Heads

Głowica kulowa CGBH3012

CINEGEN®
CGBH3012
zł64.23
Głowica kulowa marki CineGEN. Do statywów i monopodów na gwincie 3/8''. Obrót 360° w płaszczyźnie poziomej. Pochył w pionie od -90° do +90°. Wbudowana skala kątowa. Udźwig 9 kg. Szybkozłączka z blokadą. Niezależna kontrola kuli i panoramy.
Mini tripods

Zestaw OctoMiniGrip 3w1

CINEGEN®
OCTO-MG-S1
zł39.84
Zestaw akcesoryjny umożliwiający prowadzenie stabilnego ujęcia z ręki (grip) oraz ustabilizowanie kamery na podłożu (statyw). OctoMiniGrip™ Zestaw 3 w 1 umożliwia montaż kamer i aparatów z gwintem fotograficznym, kamer GoPro®, ActionCam®, oraz smartfonów.
Showing 1-24 of 70 item(s)

Tripods - Stability and Precision in Your Photography and Filming

The "Tripods" category is a place where you will find a wide selection of tripods designed to work with cameras and camcorders. Our offer includes tripods dedicated to both professionals working in the studio and people carrying out projects in the field. We have tripods for studio cameras, tripods for field cameras (ENG), tripods for sports cameras and tripods for cameras.

Stability and Safety During Work

Our tripods are characterized by a solid construction and high quality of workmanship, ensuring stability and safety when working with a camera or camcorder. Thanks to them, you can be sure that your devices will be stable, allowing you to focus on realizing your photographic and film visions.

The Right Tripod for Everyone

Depending on your needs and budget, our offer includes the right tripod for you. We have various types of tripods, including tripods with an oil head, a ball head and other professional solutions that will allow you to get the best results in your work.

Choose a Professional Tripod for Professional Effects

Browse our diverse range of tripods and choose the model that best suits your needs and preferences. Thanks to our products, you will be able to effectively improve the quality of your photographic and film work, obtaining stable and precise shots in every situation.

Ensure Stability for Your Photography and Film Projects

A stable and solid tripod is an essential tool for every photographer and filmmaker. Thanks to our wide range of tripods, you can be sure that your projects will be carried out with professionalism and precision, regardless of the working conditions.

Product added to wishlist
Product added to compare.