Штативи

Фото-відео штативи

Statyw PHOENIX™ CG-2015

CINEGEN®
CG-2015
104,88 zł
Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video.
Фото-відео штативи

Statyw foto-video Mercury CG-1050

CINEGEN®
CG-1050
60,98 zł
Kompaktowy, bardzo lekki statyw foto-video przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Lekki, stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo czy w plener.
Швидкознімний та адаптери

Uchwyt do telefonu M

CINEGEN®
TR-300
6,50 zł
Adapter umożliwiający montaż smartfonów na statywach fotograficznych lub video.
Штативи для смартфонів

Statyw PHOENIX™ CG-2015 z adapterem do smartfona

CINEGEN®
CG-2016-TR300
113,01 zł
Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. W zestawie adaper do montażu smartfona.
Штативи для смартфонів

Statyw PHOENIX™ CG-2015 z adapterem do smartfona

CINEGEN®
CG-2016-A1S
113,01 zł
Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. W zestawie adaper do montażu smartfona.
Швидкознімний та адаптери

Adapter statywowy do smartfona

CINEGEN®
SMART-A1S
9,76 zł
Adapter statywowy A1S umożliwia mocowanie telefonów komórkowych do statywówfotograficznych i filmowych. Posiada otwór montażowy 1/4", dzięki któremu możemy zamocować go na dowolnym statywie (foto, video, oświetleniowy).
Штативи для смартфонів

Statyw foto-video Mercury CG-1050 z adapterem +BT

CINEGEN®
CG-1052BAS
80,49 zł
Lekki statyw przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo. Dodatkowy adapter do smartfona oraz pilot Bluetooth.
Штативи для смартфонів

Statyw foto-video Mercury CG-1050 z adapterem

CINEGEN®
CG-1051AS
64,23 zł
Lekki statyw foto-video przeznaczony do realizacji podstawowych ujęć. Umożliwia pracę z aparatami i kamerami o masie do 3 kg. Lekki, stabilny i łatwy w obsłudze, doskonały do domowego studia, transmisji na żywo. Dodatkowy adapter do smartfona.
Фото-відео штативи

Zestaw pięcioelementowy statyw lampa ring

CINEGEN®
CG-100
113,01 zł
Statyw foto video z lampą pierścieniową ring, wielofunkcyjnym uchwytem, mini statywem oraz obrotowym uchwytem 360 stopni do każdego telefonu.
Міні штативи

Mini statyw Sefie-Stick K07 z Bluetooth

CINEGEN®
K07
23,58 zł
Kompaktowy funkcjonalny mini statyw do smartfonów umożliwiający wygodne i szybkie samodzielne wykonywanie zdjęć i kręcenie nagrań (selfie). Zintegrowany pilot bluetooth umożliwia zdalne uruchomienie aparatu/kamery w telefonie.
Міні штативи

TR-04 Mini statyw stołowy 3D czarny

CINEGEN®
TR-04
15,45 zł
Niewielki, rozkładany teleskopowo mini statyw, stosowany w fotografii makro oraz nocnej i wszędzie tam, gdzie zależy nam na ostrości ujęcia.
Швидкознімний та адаптери

SMART-A2S Adapter statywowy smartfona regulowany

CINEGEN®
SMART-A2S
16,18 zł
Regulowany adapter do smartfona umożliwiający montaż na statywach wyposażonych w gwint 1/4". Szerokość smartfonów od 6 do 10 cm. Przezanczony dla szerszych smartfonów, w tym Apple® iPhone™.
Кульові голови

Głowica kulowa CGBH-3025

CINEGEN®
CGBH-3025
28,46 zł
Niewielkich rozmiarów akcesoryjna głowica kulowa do mocowania dodatkowego osprzętu. Głowica posiada gwint montażowy w podstawie (3/8") i śrubę montażową 1/4".
Штативи для фотоапаратів

Statyw fotograficzny Galileo™ z łamaną głowicą

CINEGEN®
CG-3041
243,09 zł
Statyw fotograficzny z sztycą w układzie pionowym i poziomym (umożliwia fotografowanie z obiektywem skierowanym w dół) oraz z funkcją monopodu. Statyw rodziny CG-3000 marki CineGEN.
Швидкознімний та адаптери

Podstawa szybkozłączki std. Manfrotto 577

CINEGEN®
CGQR-577S
56,10 zł
Adapter CGQR-577 pozwala tak zmienić posiadany sprzęt foto-video (statyw, slider, flycam itp.) aby był kompatybilny z systemem Manfrotto. Adapter pozwala szybko zdjąć kamerę z głowicy statywu i umieścić ją na innej.
Професійні штативи

Statyw do kamer, model CG-5090

CINEGEN®
CG-5090
698,37 zł
Statyw do kamer video i lustrzanek DSLR z możliwością filmowania. Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem. Wysokość robocza regulowana p
Штативи для фотоапаратів

Statyw Traveler™ CG-3012BH-152

CINEGEN®
CG-3012BH-152
218,70 zł
Statyw do aparatu, uznanej marki CineGEN®, z głowicą kulową. Wysokość maksymalna 152 cm. Z opcją niezależnego rozstawu nóg. Nogi teleskopowe 4-sekcyjne. Udźwig do 6 kg.Opcja makro.
Штативи для фотоапаратів

Statyw CG-3012BH 151 cm

CINEGEN®
CG-3012AS-152
226,83 zł
Statyw CG-3012BH wraz adapterem A1S to wyjątkowy zestaw umożliwiający w łatwy i szybki sposób dostosować wysokość na jakiej chcesz, aby znalazł się telefon podczas nagrań oraz robienia zdjęć.
Кульові голови

Głowica kulowa CGBH3012

CINEGEN®
CGBH3012
64,23 zł
Głowica kulowa marki CineGEN. Do statywów i monopodów na gwincie 3/8''. Obrót 360° w płaszczyźnie poziomej. Pochył w pionie od -90° do +90°. Wbudowana skala kątowa. Udźwig 9 kg. Szybkozłączka z blokadą. Niezależna kontrola kuli i panoramy.
Міні штативи

Zestaw OctoMiniGrip 3w1

CINEGEN®
OCTO-MG-S1
39,84 zł
Zestaw akcesoryjny umożliwiający prowadzenie stabilnego ujęcia z ręki (grip) oraz ustabilizowanie kamery na podłożu (statyw). OctoMiniGrip™ Zestaw 3 w 1 umożliwia montaż kamer i aparatów z gwintem fotograficznym, kamer GoPro®, ActionCam®, oraz smartfonów.
Показано 1-24 з 70 товарів

Штативи – стабільність і точність у вашій фото- та відеозйомці

Категорія «Штативи» — це місце, де ви знайдете широкий вибір штативів, призначених для роботи з фото- та відеокамерами. Наша пропозиція включає штативи, призначені як для професіоналів, які працюють у студії, так і для людей, які виконують проекти в польових умовах. У нас є штативи для студійних камер, штативи для польових камер (ENG), штативи для спортивних камер і штативи для камер.

Стабільність і безпека під час роботи

Наші штативи характеризуються міцною конструкцією та високою якістю виготовлення, що забезпечує стабільність і безпеку під час роботи з фотоапаратом або відеокамерою. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші пристрої працюватимуть стабільно, дозволяючи вам зосередитися на реалізації ваших фото- та кінобачень.

Правильний штатив для всіх

Залежно від ваших потреб і бюджету наша пропозиція включає правильний штатив для вас. У нас є різні види штативів, в тому числі штативи з масляною головкою, кульовою головкою та інші професійні рішення, які дозволять вам отримати найкращий результат у роботі.

Оберіть професійний штатив для професійних ефектів

Перегляньте наш різноманітний асортимент штативів і виберіть модель, яка найкраще відповідає вашим потребам і вподобанням. Завдяки нашим продуктам ви зможете ефективно покращити якість фото- та кінороботи, отримуючи стабільні та точні знімки в будь-якій ситуації.

Забезпечте стабільність ваших фото- та кінопроектів

Стійкий і міцний штатив є необхідним інструментом для кожного фотографа та кінорежисера. Завдяки широкому асортименту штативів ви можете бути впевнені, що ваші проекти будуть виконані з професіоналізмом і точністю, незалежно від умов роботи.

Product added to wishlist
Product added to compare.