Mікрофонія

Bezprzewodowy mikrofon BY-WM6
Останні товари на складі
Mікрофонія

Bezprzewodowy mikrofon BY-WM6

BOYA Microphones
BY-WM6
470,73 zł
Charakterystyka mikrofonu: Dookólna, wielokierunkowa, Pasmo przenoszenia: 20Hz~18kHz, Czułość: -85dB +/- 3dB / 0dB=1V/Pa, 1kHz, Stosunek sygnał/szum: >74 dB , Zasilanie: AAA (4x) , Żywotność baterii: przeciętnie 8h, Złącze: 3.5mm stereo mini-jack
Mikrofon pojemnościowy BY-PVM1000
Розпродано
Mікрофонія

Mikrofon pojemnościowy BY-PVM1000

BOYA Microphones
BY-PVM1000
218,70 zł
PVM1000 jest pojemnościowym, dwuprzetwornikowym mikrofonem o studyjnej jakości, przeznaczonym do współpracy z kamerami, lustrzankami vDSLR oraz zewnętrznymi rejestratorami dźwięku.
Показано 1-4 з 4 товарів

Mikrofony Zewnętrzne - Podniesienie Jakości Dźwięku w Twoich Nagraniach

Mikrofony zewnętrzne to niezastąpione akcesoria, które znacząco poprawiają jakość rejestrowanego dźwięku, szczególnie w przypadku lustrzanek. Ich stosowanie to absolutny "must-have" dla każdego pasjonata filmowania i fotografowania, który dba o wysoką jakość dźwięku w swoich nagraniach.

Profesjonalny Dźwięk dla Twoich Produkcji

Dzięki mikrofonom zewnętrznym możesz uzyskać klarowny, wyraźny dźwięk, bez szumów i zakłóceń, co znacząco podnosi wartość Twoich nagrań. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym filmowcem, czy pasjonatem tworzenia wideo, mikrofon zewnętrzny to niezbędne narzędzie, które sprawi, że Twoje produkcje będą brzmiały profesjonalnie.

Wybierz Mikrofon Odpowiadający Twoim Potrzebom

Przejrzyj naszą bogatą ofertę mikrofonów zewnętrznych i wybierz model, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki mikrofonowi zewnętrznemu, będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością dźwięku w swoich nagraniach i zapewnić swoim produkcjom profesjonalny charakter.

Product added to wishlist
Product added to compare.