Przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne korzystający z różnych form dotacji mogą liczyć na wsparcie z naszej strony na etapie przygotowania oraz generowania dokumentów niezbędnych do rozliczania dotacji. Jest to procedura, z którą nasi pracownicy zostali przeszkoleni i w codziennej pracy przygotowują i wysyłają stosowne dokumenty.

Na etapie ubiegania się o dofinansowanie zapraszamy do konsultacji telefonicznych dotyczących doboru sprzętu i szacowania budżetu. Efektem naszych rozmów jest Zamówienie Klienta / Faktura ProForma, która może posłużyć jako element wniosku o dofinansowanie. Doradzimy również w jaki sposób przygotować się do rozliczenia kosztów dostawy.

Po uzyskaniu przez Państwa dofinansowania realizujemy zamówienie jako fakturę VAT oraz wysyłamy towar do Państwa. 

W kolejnym etapie przesyłamy dokumenty (w postaci skanów) opieczętowane i podpisane Potwierdzenie Otrzymania Płatności (dofinansowania z Urzędu Pracy) oraz Protokół Odbioru Sprzętu (dotacje z Unii Europejskiej).

Osoby chcące założyć firmę rzuciły się na dotacje z urzędu pracy. Można dostać ponad 27 tys. I - co najważniejsze - nie trzeba ich oddawać.

27 481,20 zł – tyle dokładnie wynosi obecnie bezzwrotna dotacja z urzędu pracy. Może je dostać każdy, kto chce założyć firmę. Według danych Ministerstwa Pracy i Rodziny w ubiegłym roku dotacje wzięło aż 36 tys. Polaków. W sumie urzędy pracy wypłaciły im ok. 800 mln zł.

źródło "Gazeta Wyborcza", Leszek Kostrzewski, 9 kwietnia 2019

Najczęściej zadawane pytania

Na jakie dokumenty mogę liczyć
  • Faktura ProForma / Zamówienie Klienta
  • Faktura VAT
  • Potwierdzenie otrzymania płatności
  • Protokół odbioru sprzętu
Czy pomagają Państwo w uzyskaniu dotacji

Nie. Nasz sklep nie prowadzi usług w tym zakresie. Wspomagamy Państwa tylko i wyłącznie w zakresie prawidłowego rozliczenia kosztów zakupu sprzętu w naszym sklepie.

Jak długo trwa rezerwacja towaru

W zależności od stopnia złożoności zamówienia umawiamy się z naszymi odbiorcami na nieodpłatną rezerwację towarów w zamówieniu na okres od 14 do 31 dni. Ponieważ procedury rozpatrywania wniosków są czasochłonne zapraszamy do rezerwacji bezpośrednio przed złożeniem wniosku o dofinansowanie.

Jeśli oczekiwany czas rozpatrywania wniosku przekracza 2 miesiące prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia innych możliwości rezerwacji.

Uzyskałem środki. Jak zrealizować zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wspólnie ustalimy szczegóły dotyczące realizacji transakcji:

  • Formę płatności
  • Sposób dostawy
  • Termin dostawy
  • Uwagi do dokumentów
Gdzie szukać dotacji

Dla osób poszukujących źródła finansowania na start przedsiębiorstwa zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji na stronach Powiatowych Urzędów Pracy oraz Funduszy Europejskich.

Jak się skontaktować

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 600-500-179

Product added to wishlist
Product added to compare.