Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958
Statyw do kamer, model CG-6958

Statyw do kamer, model CG-6958

Statyw do kamer, do zastosowań wideo i vDSLR z głowicą olejową DV-980. Waga 4,6kg, obciążenie 15kg, solidny i stabilny trójnóg z odłączaną stopą (spreader), metalowe zaciski sekcji, system LOCK-LOOSE, szybkozłączka, regulacja balansu.
CG-6958
Розпродано
730,89 zł

  Bezpieczeństwo transakcji

Платежі, здійснені PayPRO S.A. у каналі, зашифрованому SSL. Повна безпека платежів.

  Експрес доставка

Посилки упаковані в день замовлення. Доставка прибл. 13:00 Термін доставки до 24 годин.

  Політика повернення

Просте повернення та подовжений час повернення до 30 календарних днів для зареєстрованих клієнтів.

  Безкоштовна доставка

Плануєте робити покупки на суму понад 399,00 злотих? У Вас безкоштовна доставка по Польщі.

 

Zawansowany statyw do kamer, przeznaczony do zastosowań wideo i vDSLR, z głowicą olejową DV-980. Waga 4,6kg, obciążenie 15kg, solidny i stabilny trójnóg z odłączaną stopą (spreader), metalowe zaciski sekcji, system LOCK&LOOSE™, szybkozłączka, regulacja balansu.

Trójnóg

CG-6958Stopki statywu to duże, gumowe i prostokątne płaszczyzny, pewnie stabilizujące nogi trójnogu na prawie każdym rodzaju gruntu. Dodatkowo stopki połączone są rozsuwanym trójnikiem (spreader), co zwiększa stabilność statywu. Po zdjęciu stóp z trójnikiem istnieje możliwość zainstalowania statywu na wózku "dolly", również dostępnym w naszym sklepie. 3-segmentowe, podwójnie wzmacniane nogi nieza­leżnie blokowane są na dowolnej wysokości obrotowymi zaciskami o wygodnym dla dłoni kształcie. Statyw jest funkcjonalny również w trudnych plenerach, gdzie w jego ustawieniu pomagają (po zdjęciu stóp) kolce znakomicie stabilizujące zestaw oraz dodatkowo poziomica zamon­towana w głowicy.

Nogi tego statywu można rozsunąć aż do wysokości 196 cm, umożliwiającej filmowanie ponad głowami tlumu, co doskonale sprawdzi się w pracy podczas dużych imprez i zgromadzeń.

Głowica DV-980

Prezentowany statyw do kamer wyposażony został w wykonaną z metalu, wytrzymałą głowicę olejową DV-980, montowaną na półkuli poziomującej 65 mm (standard Sony, Libec, Manfrotto). Półkula umożliwia regulację płaszczyzny obrotu w poziomie (obniżanie, podwyższanie horyzontu) lub korekty horyzontu, jeśli statyw stoi na nierównym podłożu. Pozwala to na ustawienie aparatu bądź kamery w każdym położeniu przydatnym podczas filmowania.

Głowicę przestawia się płynnymi ruchami - sprawia to, że statyw jest idealny do filmowania. Dwa zaciski pozwalają na pewne blokowanie ruchów głowicy w poziomie i w pionie. Rączka sterowania głowicą blokowana jest pod dowolnym kątem do pionu, co pozwala na wygodne operowanie głowicą z zamontowanymi kamerami dowolnej wielkości. Dzięki dużemu udźwigowi możliwe jest pewne i stabilne zamontowanie na statywie ciężkiego sprzętu. Złączka wykonana z metalu, wyposażona w antypoślizgowe pasy z korka, posiada do wyboru gwinty 1/4'' i 3/8 ''. Złączkę można zdjąć z głowicy po odblokowaniu bezpiecznika. Sama złączka posiada też możliwość blokady położenia w pozycji wysuniętej, w celu ustabilizowania punktu równowagi zestawu kamera - statyw.

Głowica DV-980 umożliwia regulację balansu kamery. Położenie stopy głowicy można zmieniać tak aby środek ciężkości zestawu operatorskiego celował w punkt obrotu głowicy. Dzięki zbalansowaniu kamery ruchy w pionie (tilt) nie wymagają wysiłku, wydłuża się również żywotność głowicy.

 

W komplecie wygodny, nieprzemakalny futerał, dzięki któremu statyw nie zniszczy się szybko, a przenoszenie go będzie bardzo wygodne. Całość zapakowana w bezpieczne w transporcie kartonowe pudełko.

CG-6958

WYSOKI, SOLIDNY I TRWAŁY

Statyw, który będzie pracował dla Ciebie

Specyfikacja techniczna

 • Minimalna wysokość: 80 cm
 • Maksymalna wysokość: 189 cm (z rozsuniętym trójnikiem)
 • Maksymalna wysokość: 196 cm (ze zsuniętym trójnikiem)
 • Wysokość po złożeniu: 83 cm
 • Maksymalne obciążenie: 15 kg
 • Kąt pochylenia głowicy: -90° / +85°
 • Kąt obrotu głowicy: 360°
 • Waga: 4600 g
 • Szybkozłączka: z pasami korka, śruby 1/4'' i 3/8'' , o dużych wymiarach, idealna do kamer
 • Głowica: olejowa z regulacją balansu kamery
 • Materiał: stal i aluminium
 • Poziomica: dla maksymalnej precyzji ustawień
 • Długa rączka: umożliwiająca wygodne użytkowanie z dużymi kamerami
 • Stabilizacja trójnogu: odłączana stopa (spreader dolny)

Skład zestawu

 • Aluminiowy statyw
 • Głowica olejowa wraz z śrubą mocującą
 • Torba na statyw
Головний тип
Oлія
Новий
No reviews
Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.
Product added to wishlist
Product added to compare.