Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S
Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S

Zestaw do fotografii bezcieniowej CG-BS24S

Duży zestaw studyjny do produktowej fotografii bezcieniowej. Wygodny duży stół 100x200cm. Komplet softboksów do aranżacji oświetlenia. dla produktów o maksymalnych wymiarach ok. 70-80cm.
BRIGHTSPOT-BS24S | 5907564614009
Останні товари на складі
1 625,20 zł

  Bezpieczeństwo transakcji

Платежі, здійснені PayPRO S.A. у каналі, зашифрованому SSL. Повна безпека платежів.

  Експрес доставка

Посилки упаковані в день замовлення. Доставка прибл. 13:00 Термін доставки до 24 годин.

  Політика повернення

Просте повернення та подовжений час повернення до 30 календарних днів для зареєстрованих клієнтів.

  Безкоштовна доставка

Плануєте робити покупки на суму понад 399,00 злотих? У Вас безкоштовна доставка по Польщі.

 

Zdarzało Ci się pracować z mniejszymi stołami bezcieniowymi? Brakowało Ci powierzchni do pracy z przedmiotami o dużych wymiarach? Efekty nie były zadowalające? Rób zdjęcia za pomocą gotowego zestawu BrightSpot™ CG-BS24 zaprojektowanego do fotografii bezcieniowej dużych przedmiotów. Niezbędnik każdego właściciela sklepu internetowego i fotografa specjalizującego się w fotografii produktowej.

W skład zestawu BrightSpot™ 24 wchodzą:

  • Stół 100x200 - 1 szt.
  • Softbox 80x120 / na 5 żarówek - 2 szt.
  • Softbox 60x90 / na 5 żarówek - 1 szt.
  • Statywy oświetleniowe - 3 szt.
  • Ramię boom - 1 szt.
  • Dodatkowe imadła - 2 szt.
  • Oprawy do podśw. stołu - 2 szt.
  • Żarówki foto 85W - 19 szt.
  • Minimalna powierzchnia na rozstawienie - 4 m2

Duży stół bezcieniowy 100x200cm (1 szt.)

Wysokiej jakości stół bezcieniowy jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii technicznej, Packshotowej lub reklamowej. Przeznaczony zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych fotografów. Jego niewielkie rozmiary i składana konstrukcja pozwalają na wygodną pracę i przechowywanie w warunkach domowych lub małego studia fotograficznego. Doskonale sprawdzi się też jako wyposażenie firmy fotografującej własne wyroby dla potrzeb katalogowych.

Stół bezcieniowy umożliwia zastosowanie szczególnego sposobu oświetlenia i rozproszenia światła, tak by precyzyjnie pokazać na zdjęciu każdy szczegół fotografowanego obiektu. Wykorzystanie światła z tyłu i od spodu stołu pozwala na wyeliminowanie niepotrzebnych cieni obiektu fotografowanego. Daje nam także możliwość zastosowania dowolnych modyfikatorów światła - poprzez wszelkiego rodzaju czasze, softboxy, zastawki. Świetny do fotografowania scen o niskim zakresie tonalnym (biały przedmiot na białym tle, szkło, powierzchnie przezroczyste i półprzezroczyste).

Stelaż stołu stanowi aluminiowa konstrukcja, idealna do szybkiego montażu.

Blat to 2 mm dyfuzor plexi. Jego półprzezroczysta, mleczna powierzchnia zapewnia równomierne rozpraszanie światła. Blat montowany jest do konstrukcji stołu za pomocą ośmiu imadeł. Szerokość stołu po rozłożeniu to 100 cm.

Statywy oświetleniowe (3 szt.)

Solidne, studyjne statywy oświetleniowe. Ich maksymalna wysokość to 230cm, a wysokość robocza 220 cm. Posiadają wygodne zaciski sekcji, głowicę studyjną 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Statywy przeznaczone są do pracy ze średnimi i dużymi lampami oraz zestawami oświetleniowymi. Doskonale sprawdzą się w konfiguracji z bardzo dużymi softboxami.

Dobra jakość wykonania, gwarancja 12 miesięcy. Wymiary statywów po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 95cm.

Żuraw oświetleniowy (1 szt.)

Mini boom to profesjonalne ramię oświetleniowe przeznaczone do stosowania w studiu fotograficznym. Idealne, gdy konieczne jest oświetlenie planu z góry. Solidna metalowa konstrukcja pozwala na zawieszenie studyjnego osprzętu oświetleniowego, a w szczególności lamp studyjnych o masie maksymalnej do 3 kg.

Ramię żurawia to wytrzymała teleskopowa belka o długości 75 - 140 cm. Przegub łączący ramię ze statywem pozwala na zmianę kąta ramienia względem statywu oraz na niezależnie przemieszczanie ramienia w kierunku pionowym, dzięki czemu mamy pełną swobodę w operowaniu światłem.

Lampę montuje się do belki z trzpieniem z gwintem 1/4", pasującym do niemal każdej lampy studyjnej. Z drugiej strony belki mocuje się obciążnik - przeciwwagę. Wagę obciążnika regulujemy w zależności od ciężaru lampy Obciążnik w tym przypadku to dwukomorowa sakwa, do której sypiemy obciążenie (polecany piasek). Obciążnik zabezpieczony jest przed samoistnym zsunięciem się ze statywu.

Softbox 60x90cm z oprawą na 5 żarówek E27 (1 szt.)

Softbox 80x120cm z oprawą na 5 żarówek E27 (2 szt.)

Wchodzące w skład tego zestawu lampy to wysokiej jakości, funkcjonalne softboxy przeznaczone zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem E27. W ramach tego zestawu pracują z pięcioma żarówkami światła ciągłego. Czasze softboxów - o wymiarach 60x90 oraz 80x120cm - od wewnątrz wykończone są tłoczonym, srebrnym materiałem: światło jest dzięki temu równomiernie rozprowadzane już we wnętrzu softboxu. Na całej powierzchni przedniego dyfuzora zachowuje identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora. Od zewnątrz softbox jest matowo czarny, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Wyposażony jest w tkaninę dyfuzyjną (nie prezentowaną na zdjęciu obok), a sama oprawka żarówek posiada standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy.

Rozkładanie/składanie prezentowanych softboxów jest bardzo proste, a złożone zajmują niewiele miejsca i są bardzo mobilne. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są softboxy, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Są one zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówki studyjne światła stałego 85W (19 szt.)

Dołączone do tego zestawu żarówki generują światło o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych - nie wprowadzają przekłamań kolorystycznych. Dzięki naturalnemu odwzorowaniu kolorów żarówki doskonale sprawdzają się wśród fotografów pracujących przy świetle stałym. Stosowane w takim oświetleniu pozwala w szybszy sposób modelować światło i lepiej przewidywać ostateczny efekt uzyskany na zdjęciach.

Niski pobór mocy umożliwia stosowanie ich zarówno w oprawach otwartych jak i częściowo zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty).

  • Moc świetlna żarówki 85W odpowiada żarówce halogenowej 400W.

Piętnaście żarówek w tym zestawie pracuje jako źródła światła w softboxach. Pozostałe cztery jako podświetlenie dolne blatu stołu bezcieniowego.

Oprawa oświetleniowa do żarówek fotograficznych (2 szt.)

Profesjonalna oprawa oświetleniowa podwójna, przeznaczona do żarówek światła stałego i kompaktowych lamp błyskowych z gwintem E27.

Oprawa posiada możliwość zamocowania parasolki oświetleniowej (fotograficznej). Oprawa CU02 zaprojektowana jest do montażu na statywach oświetleniowych z końcówkami o grubości 12mm/16mm/18mm. Zaletą prezentowanego modelu jest lekkie i solidne tworzywo, z którego jest wykonana, co zapewnia jej wytrzymałość przez długi okres.

Oprawa w porównaniu z innymi modelami posiada niewielkie wymiary. Jest bardzo wygodna w regulacji. Każda z dwóch głowic oprawy CU02 jest ruchoma w zakresie +80°/-80° co w zupełności pokrywa zastosowania studyjne i plenerowe. Przewód dwużyłowy o długości 2,7m

Wielofunkcyjne uchwyty typu imadło - gwint 16mm z 1/4'' (2 szt.)

W zestawie BrightSpot™ 24 uchwyty pracują jako mocowanie źródeł światła pod blatem stołu bezcieniowego. Jednak doskonale sprawdzą się też jako uchwyty reporterskie - można połączyć z nimi uchwyty błyskowych lamp systemowych i całość przymocować w dowolnym miejscu - wystarczy przykręcić klip do odpowiedniego obiektu.

Uchwyty w miejscach zacisku pokryte są gumą - chroni to delikatne powierzchnie przed porysowaniem - nie ma obaw o uszkodzenia czy otarcia np. mebli. Całość wykonana jest z metalu, co gwarantuje pewny, stabilny i mocny chwyt.

Тип освітлення
безперервне освітлення
Колірна температура
5500K
Тип набору
Зі столом
Новий
5907564614009
No reviews
Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.
Product added to wishlist
Product added to compare.