Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24
Zestaw BrightSpot™ BS24

Zestaw BrightSpot™ BS24

Duży zestaw studyjny do produktowej fotografii bezcieniowej. Wygodny duży stół 100x200cm. Komplet softboksów do aranżacji oświetlenia. dla produktów o maksymalnych wymiarach ok. 70-80cm.

CG-BS24 | 5907564612579
Nur noch wenige Teile verfügbar
1.869,11 zł

  Sicherheitspolitik

Zahlungen durch PayPRO S.A. in einem SSL-verschlüsselten Kanal. Volle Zahlungssicherheit.

  Expressversand

Verpackung am Tag der Bestellung. Versand ca. 1:00 Uhr Nachmittags. Lieferzeit bis zu 24 Stunden.

  Rückgaberecht

Einfache Rückgabe und verlängerte Rückgabefrist, bis zu 30 Kalendertage für registrierte Kunden.

  Gratisversand

Planen Sie einen Einkauf für mehr als 399,00 PLN? Innerhalb Polens können Sie mit einer kostenlosen.

 

Zdarzało Ci się pracować z mniejszymi stołami bezcieniowymi? Brakowało Ci powierzchni do pracy z przedmiotami o dużych wymiarach? Efekty nie były zadowalające? Rób zdjęcia za pomocą gotowego zestawu BrightSpot™ CG-BS24 zaprojektowanego do fotografii bezcieniowej dużych przedmiotów. Niezbędnik każdego właściciela sklepu internetowego i fotografa specjalizującego się w fotografii produktowej.

Zestaw do fotografii bezcieniowej BrightSpot™ 24

W skład zestawu BrightSpot™ 24 wchodzą:

  • Stół 60x1301 szt.
  • Softbox 80x120 / na 5 żarówek2 szt.
  • Softbox 60x90 / na 5 żarówek1 szt.
  • Statywy oświetleniowe3 szt.
  • Ramię boom1 szt.
  • Dodatkowe imadła2 szt.
  • Oprawy do podśw. stołu2 szt.
  • Żarówki foto 85W19 szt.
  • Minimalna powierzchnia na rozstawienie4 m2

Duży stół bezcieniowy 60x130cm (1 szt.)

Wysokiej jakości stół bezcieniowy jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii technicznej, Packshotowej lub reklamowej. Przeznaczony zarówno dla amatorów jak i zaa­wan­so­wa­nych fotografów. Jego niewielkie rozmiary i składana konstrukcja pozwalają na wygodną pracę i przechowywanie w warunkach domowych lub małego studia fotograficznego. Doskonale sprawdzi się też jako wyposażenie firmy fotografującej własne wyroby dla potrzeb katalogowych.

Stół bezcieniowy umożliwia zastosowanie szczególnego sposobu oświetlenia i rozproszenia światła, tak by precyzyjnie pokazać na zdjęciu każdy szczegół fotografowanego obiektu. Wykorzystanie światła z tyłu i od spodu stołu pozwala na wyeliminowanie niepotrzebnych cieni obiektu fotografowanego. Daje nam także możliwość zastosowania dowolnych modyfikatorów światła - poprzez wszelkiego rodzaju czasze, softboxy, zastawki. Świetny do fotografowania scen o niskim zakresie tonalnym (biały przedmiot na białym tle, szkło, powierzchnie przezroczyste i półprzezroczyste).

Stelaż stołu stanowi aluminiowa konstrukcja, idealna do szybkiego montażu.

Blat to 2 mm dyfuzor plexi. Jego półprzezroczysta, mleczna powierzchnia zapewnia równomierne rozpraszanie światła. Blat montowany jest do konstrukcji stołu za pomocą ośmiu imadeł. Szerokość stołu po rozłożeniu to 60cm.

Stół bezcieniowy

Statywy oświetleniowe (3 szt.)

Solidne, studyjne statywy oświetleniowe. Ich maksymalna wysokość to 230cm, a wysokość robocza 220 cm. Posiadają wygodne zaciski sekcji, głowicę studyjną 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Statywy przeznaczone są do pracy ze średnimi i dużymi lampami oraz zestawami oświetleniowymi. Doskonale sprawdzą się w konfiguracji z bardzo dużymi softboxami.

Dobra jakość wykonania, gwarancja 12 miesięcy. Wymiary statywów po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 95cm.

Statyw oświetleniowy

Żuraw oświetleniowy (1 szt.)

Mini boom to profesjonalne ramię oświetleniowe przeznaczone do stosowania w studiu fotograficznym. Idealne, gdy konieczne jest oświetlenie planu z góry. Solidna metalowa konstrukcja pozwala na zawieszenie studyjnego osprzętu oświetleniowego, a w szczególności lamp studyjnych o masie maksymalnej do 3 kg.

Ramię żurawia to wytrzymała teleskopowa belka o długości 75 - 140 cm. Przegub łączący ramię ze statywem pozwala na zmianę kąta ramienia względem statywu oraz na niezależnie przemieszczanie ramienia w kierunku pionowym, dzięki czemu mamy pełną swobodę w operowaniu światłem.

Lampę montuje się do belki z trzpieniem z gwintem 1/4", pasującym do niemal każdej lampy studyjnej. Z drugiej strony belki mocuje się obciążnik - przeciwwagę. Wagę obciążnika regulujemy w zależności od ciężaru lampy Obciążnik w tym przypadku to dwukomorowa sakwa, do której sypiemy obciążenie (polecany piasek). Obciążnik zabezpieczony jest przed samoistnym zsunięciem się ze statywu.

Żuraw oświetleniowy miniBOOM - ramię

Softbox 60x90cm z oprawą na 5 żarówek E27 (1 szt.)

Softbox 80x120cm z oprawą na 5 żarówek E27 (2 szt.)

SB60X60X5E27

Wchodzące w skład tego zestawu lampy to wysokiej jakości, funkcjonalne softboxy przeznaczone zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem E27. W ramach tego zestawu pracują z pięcioma żarówkami światła ciągłego. Czasze softboxów - o wymiarach 60x90 oraz 80x120cm - od wewnątrz wykończone są tłoczonym, srebrnym materiałem: światło jest dzięki temu równomiernie rozprowadzane już we wnętrzu softboxu. Na całej powierzchni przedniego dyfuzora zachowuje identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora. Od zewnątrz softbox jest matowo czarny, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Wyposażony jest w tkaninę dyfuzyjną (nie prezentowaną na zdjęciu obok), a sama oprawka żarówek posiada standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy.

Rozkładanie/składanie prezentowanych softboxów jest bardzo proste, a złożone zajmują niewiele miejsca i są bardzo mobilne. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są softboxy, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Są one zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówki studyjne światła stałego 85W (19 szt.)

Żarówka studyjna światła stałego 85W

Dołączone do tego zestawu żarówki generują światło o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych - nie wprowadzają przekłamań kolorystycznych. Dzięki naturalnemu odwzorowaniu kolorów żarówki doskonale sprawdzają się wśród fotografów pracujących przy świetle stałym. Stosowane w takim oświetleniu pozwala w szybszy sposób modelować światło i lepiej przewidywać ostateczny efekt uzyskany na zdjęciach.

Niski pobór mocy umożliwia stosowanie ich zarówno w oprawach otwartych jak i częściowo zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty).

Moc świetlna żarówki 85W odpowiada żarówce halogenowej 400W.

Piętnaście żarówek w tym zestawie pracuje jako źródła światła w softboxach. Pozostałe cztery jako podświetlenie dolne blatu stołu bezcieniowego.

Oprawa oświetleniowa do żarówek fotograficznych (2 szt.)

Profesjonalna oprawa oświetleniowa podwójna, prze­zna­czo­na do ża­ró­wek świa­tła stałego i kom­pa­kto­wych lamp błyskowych z gwintem E27.

Oprawa posiada możliwość zamo­co­wania para­solki oświe­tle­nio­wej (fotograficznej). Oprawa CU02 zapro­je­kto­wana jest do montażu na sta­ty­wach oświe­tle­nio­wych z końcówkami o grubości 12mm/16mm/18mm. Zaletą pre­zen­to­wa­nego modelu jest lekkie i solidne two­rzywo, z którego jest wykonana, co zapewnia jej wy­trzy­ma­łość przez długi okres.

Oprawa w poró­wna­niu z innymi modelami posiada niewie­lkie wymiary. Jest bardzo wygodna w regulacji. Każda z dwóch głowic oprawy CU02 jest ruchoma w zakresie +80°/-80° co w zupełności pokrywa zasto­so­wania studyjne i plenerowe. Przewód dwużyłowy o długości 2,7m

 Oprawa oświetleniowa CU02 na 2 żarówki E27

Wielofunkcyjne uchwyty typu imadło - gwint 16mm z 1/4'' (2 szt.)

W zestawie BrightSpot™ 24 uchwyty pracują jako mocowanie źródeł światła pod blatem stołu bezcieniowego. Jednak doskonale sprawdzą się też jako uchwyty reporterskie - można połączyć z nimi uchwyty błyskowych lamp systemowych i całość przymocować w dowolnym miejscu - wystarczy przykręcić klip do odpowiedniego obiektu.

Uchwyty w miejscach zacisku pokryte są gumą - chroni to delikatne powierzchnie przed porysowaniem - nie ma obaw o uszkodzenia czy otarcia np. mebli. Całość wykonana jest z metalu, co gwarantuje pewny, stabilny i mocny chwyt.

Wielofunkcyjny uchwyt, klip typu imadło, gwint 16mm z 1/4''

Przykładowe zdjęcia

Poniższe zdjęcie przedstawia nieskadrowane, "surowe" ujęcie przeznaczone do dalszej obróbki graficznej, oraz efekt uzyskany po skadrowaniu i krótkiej korekcie w programie Adobe Lightroom.

Stół do fotografii bezcieniowej

Zestaw umożliwia także wykonywanie zdjęć "on-fly" - bezpośrednio do użycia. W takim wypadku należy poświęcić nieco więcej czasu na dobranie parametrów ekspozycji i jeśli aparat to umożliwia - wyostrzenia i saturacji (tzw. profil użytkownika). W takiej konfiguracji nie jest wymagana ingerencja grafika, a zdjęcia można używać bezpośrednio po zgraniu z karty pamięci. To niesamowita oszczędność czasu zwłaszcza w przypadku materiałów przeznaczonych do publikacji w internecie. Regulując oświetlenie tła możemy zdecydować o pozostawieniu bądź likwidacji "efektu cykloramy" (delikatne, szare przejście tonalne).

Beleuchtungsart
Dauerbeleuchtung
Farbtemperatur
5500K
Typ festlegen
Mit einem Tisch
Neu
5907564612579
No reviews
Kommentare (0)
Aktuell keine Kunden-Kommentare
Product added to wishlist
Product added to compare.