(22) 862 88 99, 600 500 179

Zestaw oświetleniowy z parasolką srebrną 150cm

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Profesjonalny zestaw oświetleniowy przeznaczony do współpracy z błyskowymi lampami systemowymi (mocowanymi do aparatu, z gorącą stopką, "hot-shoe"). Wysokiej jakości komponenty zestawu zapewniają bezproblemowe i długotrwałe użytkowanie w warunkach studyjnych i plenerowych.
Kod producenta: FLASHSTORM-152BS

Dostępność: w magazynie

239,00 zł
239,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Posiadasz drugą lampę błyskową i chcesz użyć jej jako dodatkowe źródło światła w stu­dio? Chcesz profesjonalnie doświetlić wieczorowe zdjęcia  w ple­ne­rze? Użyj zestawu oświe­tle­nio­we­go przeznaczonego do lam systemowych z świetną, paraboliczną parasolką fo­to­gra­fi­czną z srebrnym reflektorem.

FlashStorm 152BS

Profesjonalny zestaw oświetleniowy przeznaczony do współpracy z błyskowymi lampami systemowymi (mocowanymi do aparatu, z gorącą stopką, "hot-shoe"). Wysokiej jakości komponenty zestawu zapewniają bezproblemowe i długotrwałe użytkowanie w warunkach studyjnych i plenerowych.

Lampa błyskowa przedstawiona na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu. Lista elementów zestawu przedstawiona jest poniżej.

Parasolka

Najmocniejszy punkt zestawu. Solidna konstrukcja z gęstym uże­bro­waniem (16 sekcji) wy­ko­na­nym z włókna szklanego. Para­solki tego typu chara­kte­ryzują się dobrym napięciem po­wie­rzchni re­fle­kto­ra co skutkuje dobrym ogni­sko­wa­niem światła. Duża średnica czaszy wraz z długim, metalo­wym uchwy­tem pozwala na sto­so­wanie dowol­nych źródeł światła sto­so­wa­nego w studiu foto­gra­fi­cznym (lampy światła stałego i lampy błyskowe).

Zastosowanie wysoko­gatun­kowych tkanin i materiału refle­ksyjnego, wraz z włóknem szklanym (o wyższej odporności na zginanie od żeber meta­lowych) daje wyraźnie wyższą trwałość. W zestawie z para­solką - torba do przecho­wywania i transportu parasolki jako dodatkowe za­bezpie­czenie zło­żo­ne­go reflektora).

Srebrny reflektor parasolki silnie skupia światło, nie zmienia temperatury barowej, podnosi kontrast.

Parasolka 150cm srebrna

Uchwyt do lampy błyskowej

Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej lub lampy światła stałego oraz parasolki. Wykonany całkowicie z metalu uchwyt umożliwia spięcie ze sobą komponentów zestawu oświetleniowego: systemowej lampy błyskowej, parasolki oświetleniowej i statywu oświetleniowego. Stanowi podstawowe wyposażenie każdego studia fotograficznego. Solidny.

Uchwyt może być montowany na zarówno statywach oświetleniowych z trzpieniem 12mm i 16mm. Solidne wykonanie umożliwia montaż dużych parasoli studyjnych (do 185cm średnicy). Metalowa zębatka w głowicy zapobiega samoczynnemu pochylaniu się głowicy.

Uchwyt wyposażony jest w ruchomą głowicę, pracującą w zakresie +90° / -90°.

Uchwyt typ E

Statyw studyjny CGLS-802

Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświe­tle­nio­wy. Maksymalna wysokość 230cm, wysokość robocza 220 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwer­salnym 1/4". Statyw prze­zna­czony do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświe­tlenio­wymi. Doskonale sprawdzi się również w konfiguracji z lampami światła błysko­wego i stałego, softboxami, lampami haloge­nowymi typu RedHead. Dobra jakość wykonania, gwarancja 12 miesięcy.

Jego wymiary po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 78 do 220 cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 75cm.

Statyw CGLS-802

FlashStorm 152BS - do czego możesz zastosować

  • Główne lub dopełniające światło w portretach
  • Światło dopełniające w aktach, fotografii modowej
  • Fotografia produktowa (reflektor)
  • Fotografia plenerowa
  • Fotografia okolicznościowa
  • Fotografia dziecięca (większe dzieci)
 

 

Korzystaj kreatywnie z lamp błyskowych.

Kup teraz!

Dane techniczne

Dane techniczne

Model FLASHSTORM-152BS
Waga 1.0000
Producent CineGEN
Kolor Srebrny
Materiał Aluminium, Plastik ABS, Stal, Tkanina metalizowana, Tworzywo
Typ zestawu Zestaw z parasolką
Typ oświetlenia Światło błyskowe
Mocowanie Gorąca stopka
Kolor reflektora Srebrny
Liczba przewodnia b.d.
Energia błysku b.d.
Zastosowanie Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia plenerowa, Fotografia produktowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia wnętrz, Wywiad, Zdjęcia do sklepu on-line, Zdjęcia katalogowe

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót