(22) 862 88 99, 600 500 179

Zestaw oświetleniowy SYMPLEserie FLASH BGS3D

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Zestaw oświetleniowy SYMPLE série FLASH BGS3D przeznaczony jest do pracy w małym studiu fotograficznym. Nadaje się do oświetlania portretów, jako główne lub dopełniające źródło światła, fotografii modowej i aktów. Użyte źródło światła cechują bardzo dobre parametry (temperatura barwowa, odwzorowanie kolo
Kod producenta: CGS-BGS3D

Dostępność: Brak w magazynie

189,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Zestaw oświetleniowy SYMPLE série FLASH BGS3D przeznaczony jest do pracy w małym studiu fotograficznym. Nadaje się do oświetlania portretów, jako główne lub dopełniające źródło światła, fotografii modowej i aktów. Użyte źródło światła cechują bardzo dobre parametry (temperatura barwowa, odwzorowanie kolorów). Użyte źródło światła oraz reflektor srebrno złoty dają bardzo dobre rezultaty przy oświetlaniu ludzkiej skóry.

W skład zestawu oświetleniowego wchodzi statyw oświetleniowy, oprawa pojedyncza, żarówka fotograficzna, błyskowa o mocy 68Ws i parasolka 84cm z reflektorem srebrno-złotym.

Zestaw oświetleniowy SYMPLEserie FLASH  BGS3D

Parasolka srebrno-złota 110cm (CGUH43BGS)

Profesjonalna, lekka, dwuwarstwowa parasolka ze reflektorem wykonanym ze złotej i srebrnej, metalizowanej tkaniny refleksyjnej, zaprojektowana do pracy w małym studio oraz w plenerze. Równie dobrze współpracuje ze stałymi jak i błyskowymi źródłami światła. Parasolka jest wykonana z najwyższą starannością co gwarantuje długi czas bezproblemowej pracy.

Parasolka jest wykonana z dwóch niezależnych warstw - warstwa zewnętrzna pełni funkcję ochronną, dzięki czemu warstwa wewnętrzna (refleksyjna) może zachować pierwotne parametry przez długi czas. Połączenie złotej i srebrnej tkaniny refleksyjnej powoduje pojawienie się odblasków o dwóch różnych temperaturach barwowych. Odblaski te mieszają w sposób niedostrzegalny na zdjęciu. Efektem mieszania z tkaniną złotą jest delikatne ocieplenie względem oryginalnej temperatury barwowej. (więcej)

Statyw oświetleniowy

Zaprojektowany został zarówno do pracy w studiu jak i do reporterskich zastosowań. Wykonanie z najwyższej klasy aluminium pozwoliło połączyć stabilność i wytrzymałość ciężkich i nieporęcznych metalowych statywów z mobilnością lekkiej konstrukcji, która zmniejszyła znacznie wagę statywu. Jego wymiary po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 75 do 230 cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. (więcej)

Oprawa oświetleniowa

Profesjonalna oprawa oświetleniowa pojedyncza, prze­zna­czo­na do ża­ró­wek świa­tła stałego i kom­pa­kto­wych lamp błyskowych z gwintem E27.

Oprawa posiada możliwość zamo­co­wania para­solki oświe­tle­nio­wej (fotograficznej). Oprawa CU01 zapro­je­kto­wana jest do montażu na sta­ty­wach oświe­tle­nio­wych z końcówką o grubości 16mm. Zaletą pre­zen­to­wa­nego modelu jest lekkie i solidne two­rzywo, z którego jest wykonana, co zapewnia jej wy­trzy­ma­łość przez długi okres. Oprawa w poró­wna­niu z innymi modelami posiada niewie­lkie wymiary. Jest bardzo wygodna w regulacji. Głowica oprawy jest ruchoma w zakresie +80°/-80° co w zupełności pokrywa zasto­so­wania studyjne i plenerowe. Przewód dwużyłowy o długości 2,7m (więcej)

Żarówka błyskowa 68Ws

Błyskowa żarówka studyjna na gwint E27. Idealnie sprawdza się przy fotografowaniu niedużych przedmiotów, doświetlaniu tła i wspomaganiu oświetlenia. Lampa posiada dwie diody: czerwoną, sygnalizującą zasilanie, oraz zieloną, wskazującą naładowanie żarówki i gotowość do błysku. Wyposażona została w przycisk wyzwalający TEST.

Uwaga: elementy zestawu można nabyć również osobno

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGS-BGS3D
Waga 1.0000
Producent CineGEN
Kolor No
Materiał b.d.
Typ zestawu Zestaw z parasolką
Typ oświetlenia Światło błyskowe
Mocowanie No
Kolor reflektora Srebrno-złoty
Liczba przewodnia b.d.
Energia błysku b.d.
Zastosowanie Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia plenerowa, Fotografia produktowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia wnętrz, Wywiad, Zdjęcia do sklepu on-line, Zdjęcia katalogowe

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót