(22) 862 88 99, 600 500 179

Halogenowy zestaw oświetleniowy 3x800W ze ściemniaczem

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Przenośny zestaw trzech lamp halogenowych SL800 "Red Head", wraz ze statywami, w wygodnej, solidnej walizie transportowej. Lampy posiadają wrota do modulacji światła oraz ściemniacz do regulacji mocy. Najbardziej popularny zestaw lamp przenośnych!
Kod producenta: SL800RHX3DI

Dostępność: Brak w magazynie

829,00 zł
CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Halogenowy zestaw oświetleniowy SL800RHX3DI RedHead zbudowany został na bazie lamp światła ciągłego 800W, oraz stabilnych statywów oświetleniowych o wysokości roboczej do 290 cm. Zestaw zawiera trzy komplety lampa+statyw, zapakowane w dużą, trwałą i estetyczną walizę transportową. Ten zestaw pozwoli Ci wyczarować najbardziej magiczne sceny i ujęcia!

Zestaw lamp halogenowych do filmu i fotografii

Lampy halogenowe

Profesjonalne lampy halogenowe światła ciągłego 800W RedHead (typu spot PAR) emitują światło o tempe­ra­turze 3300K, które spotykane jest na co dzień we wnętrzach. Gwarantują wierne, naturalne i pozbawione przekłamań oddanie barw. Lampy posiadają jeden z najwyższych współczynników odwzorowania barwnego (Ra > 99). Ciepła dominanta bez problemu jest korygowana przez automatykę balansu bieli. Dzięki temu lampy świetnie sprawdzą się tam, gdzie kolor ma szczególne znaczenie.

Posiadają metalową czaszę i metalowe mocowanie statywowe, dedy­ko­wane do statywów z końcówką 16mm. Najnowszej generacji komponenty i podzespoły stanowią gwarancję ja­ko­ści i trwa­łości na lata.

Lampy posiadają wrota umożliwiające łatwą modulację światła. Wy­po­sa­żo­ne są w pokrętła regulacji ognisko­wania światła, pozwalające na zmianę jego skupienia. Radiatory (otwory) na lampach umo­żli­wia­ją równomierne odpro­wa­dzenie ciepła żarówki.

W zasilacz każdej z lamp wbudowany jest ściemniacz  po­zwa­la­jący na płynne ustawienie siły światła w zakresie 0-100% (zakres użyteczny (50%-100%).

Lampa halogenowa typu SPOT

Statywy

Statywy pracujące w tym zestawie zaprojektowane zostały zarówno do pracy w studio jak i do zastosowań reporterskich. Wykonane są z najwyższej klasy aluminium. Gwarantuję to ich stabilność, wytrzymałość, a także mobilność dzięki lekkiej konstrukcji. Wymiary statywów po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 98 do 290cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokości) i uniwersalności zastosowań.

Waliza transportowa

Waliza, w którą pakowany jest zestaw oświetleniowy, ma wymiary 103x33x26cm . Wyposażona jest w wygodną rękojeść do ciągnięcia i kółka transportowe rozmieszczone na samych krawędziach walizy, co zapobiega w znacznym stopniu obrotom walizy wokół osi pionowej podczas jazdy po nierównym podłożu. Waliza posiada także uchwyty-uszy do przenoszenia zestawu w rękach. Materiał oraz zamki błyskawiczne w które wyposażona jest waliza są wo­do­odporne. Statywy pakowane na dnie torby oddziela od reflektorów grube "drugie dno" z pianki, co zapobiega uszkodzeniom elementów zestawu.

Ponadto znajdziemy tu trzy demontowalne ścianki (na rzepy), które oddzielają od siebie lampy, oraz stabilizują dodatkowo sztywną konstrukcję walizy. Waliza od zewnątrz obłożona jest materiałem typu kordura (odporna na przecieranie i warunki atmosferyczne), zaś wnętrze wyłożone jest materiałem typu velvet.

Waliza (case) zestawu halogenowego

Prezentowany przez nas zestaw oświetleniowy dorównuje o wiele droższym oferowanym przez konkurencję, a co za tym idzie spełnia wszelkie wymagania operatora lub fotografa. Zestaw jest w 100% bezpieczny - posiada certyfikat CE oraz Rohs.

Profesjonalny zestaw lamp halogenowych

Świetny zestaw trzech lamp dużej mocy z regulacją jasności

Specyfikacja techniczna lamp (3 szt)

 • Regulacja: ściemniacz i włącznik na kablu
 • Kabel zasilający o długości 3m
 • Żarówka: 800W / R7s
 • Regulacje: ogniskowej (skupienia światła)
 • Wrota: zdejmowane i regulowane wrota
 • Głowica: ruchoma w pionie
 • Wykonanie: aluminium, stal
 • Zasilanie: 230V
 • Wymiary: 31x26x26cm
 • Waga:1,8 kg

Specyfikacja techniczna statywów (3 szt)

 • Wykonanie: wytrzymałe i trwałe materiały - metal i tworzywo sztuczne
 • Głowica studyjna: 16mm
 • Wymiary po złożeniu: 98 cm
 • Mechanizm rozkładania: teleskopowy
 • Zaciski: blokujące sekcje
 • Stopki: antypoślizgowe
 • Udźwig: do 3 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Halogenowy zestaw oświetleniowy 3x800W - do czego możesz zastosować:

 • Kompletny zestaw oświetlenia filmowego (key light, fill light, back light)
 • Plan filmowy (punktowe doświetlenie scenografii)
 • Studio filmowe (zbliżenia, wywiady, prezentacje)
 • Mobilne studio reporterskie
 • Wywiad, reportaż
 • Filmy okolicznościowe, imprezy w pomieszczeniach do 100m2
 • Fotografia modowa i portretowa

Three-point lighting - filmowy standard

Three-point lighting - filmowy standard oświetlenia planu

Uwagi

Pierwsze uruchomienie. Lampy pracujące z palnikami żarowymi dużej mocy wymagają przygotowania do pracy. Podczas pierwszego uruchomienia następuje zjawisko wyżarzania, czemu towarzyszy nieprzyjemny zapach spalenizny. Jest to zjawisko normalne i powinno ustąpić po około 30-60 min. pracy. Żarówki przed montażem należy odtłuścić i włożyć trzymając za pomocą czystej ściereczki. Drobne ślady tłuszczu na żarniku skracają jego żywotność.

Wysoka temperatura. Podczas pracy z lampami wyposażonymi w palniki żarowe i halogenowe dużej mocy należy zachować szczególną ostro­żność. Nie należy dotykać pracujących lamp gołymi rękami. Po zgaszeniu lamp należy odczekać kilka minut aby lampy wystygły.

Zestaw lamp halogenowych

Dane techniczne

Dane techniczne

Waga 8.0000
Producent CineGEN
Model SL800RHX3DI
Seria b.d.
Typ zestawu Zestaw z lampą halogenową
Rozmiar softboxu No
Rozmiar parasolki No
Na ile żarówek No
Typ parasolki No
Moc [W] b.d.
Typ oświetlenia Światło stałe
Kolor reflektora Srebrny
Temperatura barwowa 3300
Kąt świecenia 75
Strumień świetlny b.d.
Zastosowanie Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia produktowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Małe studio TV, Plan filmowy, Wywiad

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót