(22) 862 88 99, 600 500 179

Zestaw operatorski Cage CGVC02 z szynami Rail Rod Support™ 40cm

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Profesjonalna, duża, solidna klatka marki CineGEN pełniąca funkcję RIG'a. Klatka umożliwia montaż kamery lub lustrzanki vDSLR oraz montaż osprzętu za pomocą dużej ilości otworów montażowych 1/4" i 3/8". Rail Rod Support™ to urządzenie, które dzięki płycie montażowej w rurami systemu 15/60 daje nam możliwość zbudowania w pełni funkcjonalnego supportu dla kamer (w tym lustrzanek) do pracy z follow-focusem i mattebox'em (kompendium). Zestaw przeznaczony do pracy na statywie.
Kod producenta: CGVC02+CG-RRS40

Dostępność: Brak w magazynie

829,00 zł
CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Video Cage Rig CGVC02 to profesjonalna klatka marki CineGEN, która umożliwia montaż kamery lub lustrzanki vDSLR oraz montaż osprzętu za pomocą dużej ilości otworów montażowych 1/4" i 3/8". Dodatkowo, klatka zapewnia pewny, stabilny chwyt całego zestawu oraz zabezpiecza kamerę przed przypadkowym uderzeniem w trakcie pracy. Rail Rod Support™ to urządzenie, które dzięki płycie montażowej w rurami systemu 15/60 daje nam możliwość zbudowania w pełni funkcjonalnego supportu dla kamer (w tym lustrzanek) do pracy z follow-focusem i mattebox'em (kompendium).

Klatka umożliwia montaż dowolnej lustrzanki lub kamery. Jej konstrukcja sprawia, że jest szczególnie wygodna z wszystkimi nowoczesnymi lustrzankami DSLR z możliwością filmowania (dostęp do złącz, w tym wyjmowanie i wkładanie akumulatorów, bez potrzeby demontażu aparatu.

Dzięki rozmieszczeniu otworów montażowych z gwintami 1/4 cala i 3/8 cala na całej kon­strukcji klatki, możliwe jest zamon­towanie doda­tko­wych akce­so­riów, jak lampy LED, mikro­fony, magic arm, monitor, itp.

Rail Rod Support™ marki CineGEN® jest wysokiej klasy bazą montażową. Składa się z płyty montażowej (Base Plate) oraz dwóch wewnętrznie gwintowanych rur o przekroju 15mm i długości 40cm. Płyta montażowa posiada dużą, wygodną szybkozłączkę, do której mocujemy klatkę CGVC02. Szybkozłączka, pokryta gumą, wyposażona jest w dodatkową blokadę przed przypadkowym wysunięciem (zwalniana przyciskiem). Z drugiej strony, w podstawie płyty znajdują się otwory do mocowania na statyw (1/4" i 3/8").

Rury mocowane są w podwójnych uchwytach zaciskanych śrubami co daje wysoką sztywność RIGu. Odległość pomiędzy podstawą a rurami RIG'a jest regulowana w zakresie 5cm dla lepszego dopasowania MatteBox'a (ważne w pracy z większymi obiektywami).

Zastosowanie

RIG typu Video Cage służy do budowania zestawów operatorskich pracujących na statywach. Duża ilość standaryzowanych otworów montażowych umożliwia rozbudowę w dowolnym, pożądanym przez operatora kierunku. Montaż monitora zewnętrznego, mikrofonu, lampy nakamerowej nie stanowi już problemu. Dzięki klatce ciężar dodatkowych akcesoriów nie obciąża kamery i lustrzanki, co ma znacznie zwłaszcza przy droższym sprzęcie. Cage pozwala również do pewnego stopnia uporządkować dużą ilość przewodów i zabezpieczyć gniazda we/wy przed uszkodzeniem przez szarpnięcie przewodów.

Montaż akcesoriów

 

Współpraca z profesjonalnymi MatteBoxami

Klatka operatorska współpracuje z mateboxami typu M02T bez konieczności instalowania dodatkowych adapterów. Z użyciem supportów (np. Rail Rod Support™ CG-RRS40) można używać dowolnego matteboxa systemu 15/60

Video Cage and Matte Box

 

Współpraca z lustrzankami vDSLR

Konstrukcja klatki CGVC02 uwzględnia budowę współczesnych lustrzanek z możliwością nagrywania filmów oraz bardzo praktyczne aspekty - w szczególności sposób wymiany baterii. Szeroka szczelina z prawej strony zapewnia bezproblemowy dostęp do gniazda baterii.

Szczelina do montażu baterii

 

W zestawie

 • klatka CGVC02
 • rurki montażowe 15/60mm z mocowaniem do klatki
 • uchwyt / rękojeść
 • klucz oraz śruby montażowe

Specyfikacja

 • materiał: stop aluminium
 • waga z uchwytem i rurkami: 1170g
 • przeznaczenie: większość aparatów VDSLR (o wymiarach nie przekraczających 20cm szer. x 13cm wys.)
 • wymiary zewnętrzne (z zamontowaną rękojeścią oraz rurkami): 25 x 25 x 6cm
 • wymiary wewnętrzne klatki: 21 x 14,5 x 6cm (szer. x wys. x gr.)

Przykładowa konfiguracja

Przykładowy zestaw na bazie CGVC02

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGVC02+CG-RRS40
Waga 1.0000
Producent CineGEN
Kolor No
Materiał Aluminium, Stal

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót