(22) 862 88 99, 600 500 179

Domowe studio fotograficzne HomeStudio 2x85W

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Zestaw oświetleniowy (światło ciągłe) zaprojektowany do pracy w warunkach małego studia. Wyjątkowo łatwy w montażu, pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty w domowym zaciszu. Parasolki rozpraszające zmiękczają światło dając łagodne i równomierne oświetlenie. Zestaw doskonale nadaje się do zdjęć produktowych (aukcje, sklepy on-line), fotografii portretowej, dziecięcej oraz do wywiadów i prezentacji YouTube.
Kod producenta: CGHS-001

Dostępność: w magazynie

189,00 zł
189,00 zł
CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Zestaw oświetleniowy Home&Studio (światło ciągłe) zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach małego studia. Wyjątkowo łatwy w montażu, pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty w domowym zaciszu. Parasolki rozpraszające zmiękczają światło dając łagodne i równomierne oświetlenie. Zestaw doskonale nadaje się do zdjęć produktowych (aukcje, sklepy on-line), fotografii portretowej, dziecięcej oraz do wywiadów i prezentacji YouTube. Dużą zaletą zestawu jest mobilność - przygotowanie do pracy wymaga jedynie chwili.

Zestaw oświetllenia do domowego studia foto

2x żarówki fotograficzne 85W (400W)

Sercem zestawu są żarówki fotograficzne serii PureLight. Żarówki takie świecą światłem o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych. Dzięki neutralnej temperaturze barwowej (5500K) oraz wysokiemu współczynnikowi odwzorowania barw nie wprowadza przekłamań kolorystycznych. Stosowanie oświetlenia stałego pozwala łatwo oceniać końcowy wygląd zdjęcia. Niski pobór mocy umożliwia użycie tej żarówki zarówno w oprawach otwartych jak i zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty). Moc świetlna żarówki 85W odpowiada żarówce halogenowej 400W.

 • Model: 85W5500KE27
 • Seria: PureLight
 • Moc: 85W
 • Ekwiwalent mocy: 400W
 • Temperatura barwowa: 5500K
 • CRI: >91

Żarówka studyjna 85W

2x parasolki fotograficzne SOFTLIGHT 84 cm

Parasolki z rodziny SOFTLIGHT wykonane są ze specjalnej tkaniny na bazie polipropylenu. To co odróżnia je od zwykłych parasolek to małe tłumienie światła przy jednoczesnym dobrym rozproszeniu światła. Parasolka fotograficzna może pracować jako biały reflektor lub dyfuzor. Jej zadaniem jest zmiękczenie światła i zwiększenie pozornej wielkości źródła światła. Na niewielkich odległościach parasolka modeluje światło w podobny sposób jak softboxy - zmiękcza cienie i daje równe, ciągłe obszary o stałej jasności.

Parasolka SOFTLIGHT 84 cm przyda się do oświetlania wnętrz, fotografii produktowej, portretowej, przygotowania makijażu, podczas wywiadu i prezentacji YouTube. Często stosowana jest do oświetlania improwizowanych stoisk sprzedaży.

Parasolka rozpraszająca

2x oprawy oświetleniowe CU01

Oprawa oświetleniowa CU01 złącza wszystkie elementy (żarówkę, parasolkę i statyw) tworząc profesjonalną lampę. Oprawa prze­zna­czo­na jest do ża­ró­wek świa­tła stałego i kom­pa­kto­wych lamp błyskowych z gwintem E27. Zapro­je­kto­wana jest do montażu na sta­ty­wach oświe­tle­nio­wych z końcówką o grubości 16mm. Zaletą pre­zen­to­wa­nego modelu jest lekkie i solidne two­rzywo, z którego jest wykonana, co zapewnia jej wy­trzy­ma­łość przez długi okres. Oprawa w poró­wna­niu z innymi modelami posiada niewie­lkie wymiary. Bardzo wygodna w regulacji. Głowica jest ruchoma w zakresie +80°/-80°, co w zupełności wystarcza do pracy w studio oraz plenerze. Przewód dwużyłowy o długości 2,7m.

Oprawka E27

2x statywy oświetleniowe 801

Solidna podstawa lampy sprawia, że z naszym domowym studiem fotograficznym pracuje się łatwo i przyjemnie. Statyw jest lekki i jednocześnie wytrzymały, bez problemu unosi wszystkie elementy zestawu.

 • Materiał : metal i tworzywo sztuczne
 • Głowica : studyjna: 16+gwint 1,4'' mm
 • Wysokość min.: 71 cm
 • Wysokość mak.: 200 cm
 • Sekcje : 3
 • Udźwig : 3 kg
Statyw oświetleniowy

Podsumowanie - Zestaw Home & Studio CGHS-001

 • Profesjonalne komponenty dają profesjonalne efekty
 • Łatwość montażu i ustawienia oświetlenia
 • Niskie zużycie prądu i wysoka jasność
 • Długa żywotność żarówek
 • Gotowy do pracy
 • Polska gwarancja 2 lata

Dane techniczne

Dane techniczne

Waga 2.0000
Producent CineGEN
Model CGHS-001
Seria Home&Studio™
Typ zestawu Zestaw z parasolką
Rozmiar softboxu No
Rozmiar parasolki No
Na ile żarówek 2
Typ parasolki No
Moc [W] b.d.
Typ oświetlenia Światło stałe
Kolor reflektora Dyfuzor
Temperatura barwowa 5500
Kąt świecenia 180
Strumień świetlny 4800lm
Zastosowanie Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia produktowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia wnętrz, Małe studio TV, Plan filmowy, Wywiad, YouTube, Zdjęcia do sklepu on-line, Zdjęcia katalogowe

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót