(22) 862 88 99, 600 500 179

Duży zestaw do fotografii bezcieniowej BrightSpot™ CG-BS24

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Zdarzało Ci się pracować z mniejszymi stołami bezcieniowymi? Brakowało Ci powierzchni do pracy z przedmiotami o dużych wymiarach? Efekty nie były zadowalające? Rób zdjęcia za pomocą gotowego zestawu zaprojektowanego do fotografii bezcieniowej dużych przedmiotów BrightSpot™ CG-BS24. Niezbędnik każdego właściciela sklepu internetowego i fotografa specjalizującego się w fotografii produktowej.
Kod producenta: CG-BS24

Dostępność: w magazynie

2 399,00 zł
2 399,00 zł
CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Zdarzało Ci się pracować z mniejszymi stołami bezcieniowymi? Brakowało Ci powierzchni do pracy z przedmiotami o dużych wymiarach? Efekty nie były zadowalające? Rób zdjęcia za pomocą gotowego zestawu BrightSpot™ CG-BS24 zaprojektowanego do fotografii bezcieniowej dużych przedmiotów. Niezbędnik każdego właściciela sklepu internetowego i fotografa specjalizującego się w fotografii produktowej.

Zestaw do fotografii bezcieniowej BrightSpot™ 24

W skład zestawu BrightSpot™ 24 wchodzą:

 • Stół 100x200 1 szt.
 • Softbox 80x120 / na 5 żarówek 2 szt.
 • Softbox 60x90 / na 5 żarówek 1 szt.
 • Statywy oświetleniowe 3 szt.
 • Ramię boom 1 szt.
 • Dodatkowe imadła 2 szt.
 • Oprawy do podśw. stołu 2 szt.
 • Żarówki foto 85W 19 szt.
 • Minimalna powierzchnia na rozstawienie4 m2

Duży stół bezcieniowy 100x200cm (1 szt.)

Wysokiej jakości stół bezcieniowy jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii technicznej, Packshotowej lub reklamowej. Przeznaczony zarówno dla amatorów jak i zaa­wan­so­wa­nych fotografów. Jego niewielkie rozmiary i składana konstrukcja pozwalają na wygodną pracę i przechowywanie w warunkach domowych lub małego studia fotograficznego. Doskonale sprawdzi się też jako wyposażenie firmy fotografującej własne wyroby dla potrzeb katalogowych.

Stół bezcieniowy umożliwia zastosowanie szczególnego sposobu oświetlenia i rozproszenia światła, tak by precyzyjnie pokazać na zdjęciu każdy szczegół fotografowanego obiektu. Wykorzystanie światła z tyłu i od spodu stołu pozwala na wyeliminowanie niepotrzebnych cieni obiektu fotografowanego. Daje nam także możliwość zastosowania dowolnych modyfikatorów światła - poprzez wszelkiego rodzaju czasze, softboxy, zastawki. Świetny do fotografowania scen o niskim zakresie tonalnym (biały przedmiot na białym tle, szkło, powierzchnie przezroczyste i półprzezroczyste).

Stelaż stołu stanowi aluminiowa konstrukcja, idealna do szybkiego montażu.

Blat to 2 mm dyfuzor plexi. Jego półprzezroczysta, mleczna powierzchnia zapewnia równomierne rozpraszanie światła. Blat montowany jest do konstrukcji stołu za pomocą ośmiu imadeł. Szerokość stołu po rozłożeniu to 100 cm.

Stół bezcieniowy

Statywy oświetleniowe (3 szt.)

Solidne, studyjne statywy oświetleniowe. Ich maksymalna wysokość to 290cm, a wysokość robocza 280 cm. Posiadają wygodne zaciski sekcji, głowicę studyjną 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Statywy przeznaczone są do pracy ze średnimi i dużymi lampami oraz zestawami oświetleniowymi. Doskonale sprawdzą się w konfiguracji z bardzo dużymi softboxami.

Wymiary statywów po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 95cm.

Statyw oświetleniowy

Żuraw oświetleniowy (1 szt.)

Mini boom to profesjonalne ramię oświetleniowe przeznaczone do stosowania w studiu fotograficznym. Idealne, gdy konieczne jest oświetlenie planu z góry. Solidna metalowa konstrukcja pozwala na zawieszenie studyjnego osprzętu oświetleniowego, a w szczególności lamp studyjnych o masie maksymalnej do 3 kg.

Ramię żurawia to wytrzymała teleskopowa belka o długości 75 - 140 cm. Przegub łączący ramię ze statywem pozwala na zmianę kąta ramienia względem statywu oraz na niezależnie przemieszczanie ramienia w kierunku pionowym, dzięki czemu mamy pełną swobodę w operowaniu światłem.

Lampę montuje się do belki z trzpieniem z gwintem 1/4", pasującym do niemal każdej lampy studyjnej. Z drugiej strony belki mocuje się obciążnik - przeciwwagę. Wagę obciążnika regulujemy w zależności od ciężaru lampy Obciążnik w tym przypadku to dwukomorowa sakwa, do której sypiemy obciążenie (polecany piasek). Obciążnik zabezpieczony jest przed samoistnym zsunięciem się ze statywu.

Żuraw oświetleniowy miniBOOM - ramię

Softbox 60x90cm z oprawą na 5 żarówek E27 (1 szt.)

Softbox 80x120cm z oprawą na 5 żarówek E27 (2 szt.)

SB60X60X5E27

Wchodzące w skład tego zestawu lampy to wysokiej jakości, funkcjonalne softboxy przeznaczone zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem E27. W ramach tego zestawu pracują z pięcioma żarówkami światła ciągłego. Czasze softboxów - o wymiarach 60x90 oraz 80x120cm - od wewnątrz wykończone są tłoczonym, srebrnym materiałem: światło jest dzięki temu równomiernie rozprowadzane już we wnętrzu softboxu. Na całej powierzchni przedniego dyfuzora zachowuje identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora. Od zewnątrz softbox jest matowo czarny, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Wyposażony jest w tkaninę dyfuzyjną (nie prezentowaną na zdjęciu obok), a sama oprawka żarówek posiada standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy.

Rozkładanie/składanie prezentowanych softboxów jest bardzo proste, a złożone zajmują niewiele miejsca i są bardzo mobilne. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są softboxy, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Są one zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówki studyjne światła stałego 85W (19 szt.)

Żarówka studyjna światła stałego 85W

Dołączone do tego zestawu żarówki generują światło o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych - nie wprowadzają przekłamań kolorystycznych. Dzięki naturalnemu odwzorowaniu kolorów żarówki doskonale sprawdzają się wśród fotografów pracujących przy świetle stałym. Stosowane w takim oświetleniu pozwala w szybszy sposób modelować światło i lepiej przewidywać ostateczny efekt uzyskany na zdjęciach.

Niski pobór mocy umożliwia stosowanie ich zarówno w oprawach otwartych jak i częściowo zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty).

Moc świetlna żarówki 85W odpowiada żarówce halogenowej 400W.

Piętnaście żarówek w tym zestawie pracuje jako źródła światła w softboxach. Pozostałe cztery jako podświetlenie dolne blatu stołu bezcieniowego.

Oprawa oświetleniowa do żarówek fotograficznych (2 szt.)

Profesjonalna oprawa oświetleniowa podwójna, prze­zna­czo­na do ża­ró­wek świa­tła stałego i kom­pa­kto­wych lamp błyskowych z gwintem E27.

Oprawa posiada możliwość zamo­co­wania para­solki oświe­tle­nio­wej (fotograficznej). Oprawa CU02 zapro­je­kto­wana jest do montażu na sta­ty­wach oświe­tle­nio­wych z końcówkami o grubości 12mm/16mm/18mm. Zaletą pre­zen­to­wa­nego modelu jest lekkie i solidne two­rzywo, z którego jest wykonana, co zapewnia jej wy­trzy­ma­łość przez długi okres.

Oprawa w poró­wna­niu z innymi modelami posiada niewie­lkie wymiary. Jest bardzo wygodna w regulacji. Każda z dwóch głowic oprawy CU02 jest ruchoma w zakresie +80°/-80° co w zupełności pokrywa zasto­so­wania studyjne i plenerowe. Przewód dwużyłowy o długości 2,7m

 Oprawa oświetleniowa CU02 na 2 żarówki E27

Wielofunkcyjne uchwyty typu imadło - gwint 16mm z 1/4'' (2 szt.)

W zestawie BrightSpot™ 24 uchwyty pracują jako mocowanie źródeł światła pod blatem stołu bezcieniowego. Jednak doskonale sprawdzą się też jako uchwyty reporterskie - można połączyć z nimi uchwyty błyskowych lamp systemowych i całość przymocować w dowolnym miejscu - wystarczy przykręcić klip do odpowiedniego obiektu.

Uchwyty w miejscach zacisku pokryte są gumą - chroni to delikatne powierzchnie przed porysowaniem - nie ma obaw o uszkodzenia czy otarcia np. mebli. Całość wykonana jest z metalu, co gwarantuje pewny, stabilny i mocny chwyt.

Wielofunkcyjny uchwyt, klip typu imadło, gwint 16mm z 1/4''

Przykładowe zdjęcia

Poniższe zdjęcie przedstawia nieskadrowane, "surowe" ujęcie przeznaczone do dalszej obróbki graficznej, oraz efekt uzyskany po skadrowaniu i krótkiej korekcie w programie Adobe Lightroom.

Stół do fotografii bezcieniowej

Zestaw umożliwia także wykonywanie zdjęć "on-fly" - bezpośrednio do użycia. W takim wypadku należy poświęcić nieco więcej czasu na dobranie parametrów ekspozycji i jeśli aparat to umożliwia - wyostrzenia i saturacji (tzw. profil użytkownika). W takiej konfiguracji nie jest wymagana ingerencja grafika, a zdjęcia można używać bezpośrednio po zgraniu z karty pamięci. To niesamowita oszczędność czasu zwłaszcza w przypadku materiałów przeznaczonych do publikacji w internecie. Regulując oświetlenie tła możemy zdecydować o pozostawieniu bądź likwidacji "efektu cykloramy" (delikatne, szare przejście tonalne).

Prowadzisz sklep? Codziennie dodajesz nowe produkty?

Kup zestaw BrightSpot™ 24

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CG-BS24
Waga 8.0000
Producent CineGEN
Kolor No
Materiał Aluminium, Stal, Tworzywo
Wymiary stołu 100x200
Typ oświetlenia Światło stałe
Na ile żarówek 19
Moc 1615
Zastosowanie Fotografia produktowa, Zdjęcia do sklepu on-line, Zdjęcia katalogowe
Seria BrightSpot™

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót