(22) 862 88 99, 600 500 179

Softbox STRIP 20x90 cm, mocowanie Bowens

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Dobry jakościowo prostokątny softbox (strip) z mocowaniem systemu Bowens.
Kod producenta: SB20X90-B

Dostępność: w magazynie

Cena podstawowa: 109,00 zł

Cena promocyjna 93,00 zł

Cena podstawowa: 109,00 zł

Cena promocyjna 93,00 zł

F&V
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Prezentujemy prostokątny softbox marki F&V z adapterem, który umożliwia mocowanie do lamp typu Bowens. Adapter po­zw­ala na pewny i stabilny montaż na większości lamp dostępnych na rynku. (m.in. do lamp BOWENS, do lamp Fighter; FOTOKING, STEINER, Vistar, Quantuum; POWERLUX,lamp serii K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K)

SOFTBOX STRIP

Softbox STRIP 20x90 cm, mocowanie Bowens

Softbox z zewnątrz jest matowo czarny, od wewnątrz wykończony tłoczonym, srebrnym materiałem: światło jest równomiernie rozprowadzane już we wnętrzu softboxu, dzięki czemu na całej powierzchni przedniego dyfuzora zachowuje identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora.

Konstrukcja czaszy jest zwarta, nie przepuszcza światła na zewnątrz. Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje trwałość na lata. Dodatkowo w komplecie znajduje się także wewnętrzny dyfuzor, pozwalający na jeszcze lepsze rozproszenie światła.

Rozkładanie softboxu jest ułatwione dzięki konstrukcji czaszy głównej: nie tworzy jednej całości z mocowaniem, jest na nie naciągana za pomocą metalowych, giętkich prętów. Takie rozwiązanie pozwala także na dużą oszczędność miejsca - złożony softbox zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo mobilny.

SB20X90-B

Uwaga: statyw oraz lampa nie wchodzą w skład zestawu. Ofertą jest sam softbox.

Specyfikacja techniczna

 • Wysokość: 90cm
 • Szerokość: 20cm
 • Głębokość: 35cm
 • Zakres obrotu adaptera: 360°

Softbox – jeden z modyfikatorów oświetlenia stosowany w fotografii i filmowaniu. Używany głównie do studyjnych lamp oświetleniowych. W zależności od kształtu i wielkości pozwala na zmianę charakteru oświetlenia planu przez zmniejszenie lub eliminację cieni.

Budowa

Softbox składa się z:

 1. pierścienia mocującego - różni producenci lamp stosują różne mocowania. Wielu małych producentów korzysta z mocowania firmy Bowens. Są też mocowania uniwersalne ze śrubami dociskowymi.
 2. szkieletu - zwykle są to pręty umocowane do pierścienia mocującego i rozpinające materiał softboksu. W przypadku softboksów kolumnowych jest to stelaż z rur aluminiowych.
 3. pokrycia - jest to materiał pokrywający tył i boki softboksu, z zewnątrz czarny dla eliminacji odbłysków, w wewnątrz pokryty materiałem dobrze odbijającym światłem, zwykle srebrnym.
 4. dyfuzora - białej tkaniny rozpraszającej światło. Część softboksów umożliwia we wnętrzu umieszczenie dodatkowego mniejszego dyfuzora w celu dokładniejszego rozproszenia światła.
 5. grida - do softboksu można dołączyć grid, jest to kratownica z materiału zapobiegająca rozpraszaniu się światła na boki.

Typy softboksów

Softboksy można podzielić na różne typy ze względu na kształt, wielkość, zastosowanie.

Kształt - softboksy mogą być kwadratowe, prostokątne o różnej proporcji boków - najwęższe nazywane są stripami, ośmiokątne zwane popularnie oktami. W zależności od kształtu można uzyskać różne światło. Ośmiokątne daję równomierne, miękkie oświetlenie, wąski prostokątny oświetla wąski pas.

Wielkość - najmniejsze są stosowane w lampach reporterskich, największe - kolumnowe - rozpraszają światło kilku lamp. Im większy softbox tym bardziej rozprasza światło, ale wymaga mocniejszej lampy. Najmniejsze mają po kilkanaście centymetrów i są mocowane na lampach reporterskich, kolumnowe mogą mieć ponad 2 metry wysokości i ponad metr szerokości. Ośmiokątne występują w średnicach od 80 do 200cm.

Zastosowanie - część softboksów ma specjalne zastosowanie - istnieją softboksy sufitowe, specjalnie przystosowane do mocowania pod sufitem i oświetlania planu z góry, softboksy reporterskie na przenośne lampy, stripy stosuje się głównie do oświetlania tła. Do lamp światła ciągłego stosuje się specjalne softboksy odporne na wysoką temperaturę.

Źródło: Wikipeda

Dane techniczne

Dane techniczne

Model SB20X90-B
Waga 1.0000
Producent F&V
Mocowanie Bowens
Kolor Biały
Materiał Aluminium, Tkanina refleksyjna, Tworzywo
Zastosowanie b.d.

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

STRIP SOFTBOX 35x160cm mocowanie Bowens

STRIP SOFTBOX 35x160cm mocowanie Bowens

Cena podstawowa: 154,00 zł

Cena promocyjna 144,00 zł

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót