(22) 862 88 99, 600 500 179

Statyw naramienny - zestaw video RIG CGRL-FC02

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Bardzo dobrze skompletowany, rozbudowany zestaw operatorski przeznaczony do realizacji i stabilizowania ujęć z ramienia. Bogato wyposażony zestaw RIG w formacie 15x60mm, wyposażony w MatteBox, półklatkę 6"/9", Shoulderpad i przeciwwagę.
Kod producenta: CGRL-FC02

Dostępność: Brak w magazynie

Cena podstawowa: 1 459,00 zł

Cena promocyjna 999,00 zł

CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Bardzo dobże skompletowany, rozbudowany zestaw operatorski przeznaczony do realizacji i stabilizowania ujęć z ramienia. Bogato wyposażony zestaw RIG w formacie 15x60mm, wyposażony w MatteBox, półklatkę 6"/9", Shoulderpad i przeciwwagę.

Statyw naramienny RIG

Rig CGRL-FC02 łączy w sobie szereg rozwiązań zaczerpniętych z profesjonalnego planu filmowego. W bardzo atrakcyjnej cenie otrzymujemy bogaty zestaw akcesoriów umożliwiający budowę rigów i supportów w najwygodniejszej dla nas konfiguracji. Zestaw jest bardzo solidny i wytrzymały, zbudowano częściowo z duraluminim, częściowo z wysokowytrzymałego terluranu (dla obniżenia masy).

W zależności od aktualnych potrzeb, zestaw umożliwia stworzenie małego i lekkiego rigu do zadań reporterskich lub dużego i stabilnego zestawu operatorskiego do pracy filmowej.

Matte Box

Bardzo dobry matte box z metalowymi, regulowanymi flagami, dwoma slotami na filtry 4'' (100mm) adjusterem. Matte box współpracuje z większością dostępnych na rynku obiektywów fotograficznych i video (maksymalna średnica obiektywu 95mm). Ochronę przed niepożądanym światłem dla mniejszych obiektywów zapewnia mieszek dopasowujący. Matte box wyposażony jest w kaszety formatu 4/3 i 16/9.

Matte Box zapewnia ochronę przed flarami w obiektywie pochodzącymi od źródeł światła z poza kadru. Wysłonienie przedniej soczewki obiektywu daje lepszą (większą) dynamikę rejestrowanego obrazu i umożliwia osiągnięcie lepszego kontrastu i odwzorowanie większej ilości detali w cieniach.

MatteBox

Podstawa / Baseplate

Wykonana z tworzywa (Terluran ABS) podstawa montażowa rigu umożliwia montaż rigu na dołączonych rurach ROD w systemie 15x60 mm na jednej parze rur (RIG krótki) i poprzez połączenie dwóch par rur (RIG przedłużony). Posiada 2 otwory montażowe 1/4'' umieszczone u dołu oraz standardową śrubę mocującą kamerę / lustrzankę.

Szybkozłączka montażowa w rozmiarze 55x90mm, zaciskana, z blokadą chronicą przed przypadkowym wypadnięciem. Szybkozłączka wykończona gumą, dla lepszego utrzymywania kamery. W pracy na statywie pomagają dwie poziomice. Rury zaciska się w podstawie za pomocą dołączonego klucza imbusowego. Podstawa montażowa wraz z szybkozłączką waży 230g.

 

 

Baseplate

Półklatka 6" / 9"

Przeznaczona do przenoszenia i ochrony kamery półklatka składa się z dwóch żeber (U-Shape) zwieńczonych rurami ROD oraz uchwytem górnym. Klatka umożliwia montaż w rozmiarze 6 cali lub 9 cali za pomocą dodatkowych ekspanderów. Właściwy dobór środka ciężkości zestawu umożliwia przesuwany uchwyt górny. Każde z żeber klatki posiada po dwa otwory montażowe 1/4 cala do instalacji dodatkowych akcesoriów.

Montaż w rozmiarze 6" umożliwia pracę z lustrzankami i bezlusterkowcami. W przypadku większych camcorderów i kamer montaż dodatkowych ekspanderów zapewni komfortową pracę.

Półklatka 6/9

Przeciwwaga

Dopasowana do montażu 16x50 mm przeciwwaga umożliwia odciążenie rąk poprzez przeniesienie ciężaru na ramię, dodatkowo zwiększając bezwładność i stabilność riga.

Przeciwwaga

Specyfikacja techniczna

 • Waga (komplet): 4 kg
 • Długoś rur ROD: 2x320mm, 3x300mm, 2x200mm, 2x170mm
 • Materiał: Terluran (klatka, baseplate, Z-Shape, łącznik), aluminium (flagi, rury ROD), guma (uchwyty)

W zestawie

 • Matte Box : 1 szt. (Matte box, flaga górna, 2 flagi boczne, mieszek, uchwyty do filtrów)
 • Uchwyty : 3 szt. (2 rączki i uchwyt górny z adapterem 15x60
 • Półklatka : 1 szt. (2 żebra)
 • Ekspandery 3" : 1 para
 • Shoulder Pad : 1 szt.
 • Przeciwwaga: 1 szt.
 • Adapter przeciwwagi: 1 szt.
 • Rurki Rod 15mm: 9 szt.

Gratisy

Do zestawu dołączmy dodatkowo uchwyt akcesoryjny do kamer i komplet (3szt) uchwytów do prowadzenia przewodów na rurach ROD.

Adapter Handle

 

Wire Clamps

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGRL-FC02
Waga 3.0000
Producent CineGEN
RIG system 15x60
Kolor Czarny
Materiał Aluminium, Stal

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót