(22) 862 88 99, 600 500 179

Statyw naramienny - zestaw video RIG CGRL-002

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Lekki statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz bezlusterkowców. Zdecydowanie ułatwia tworzenie ujęć. Szerokie spektrum możliwości montażowych pozwala dobrać wymiary rig'u do indywidualnych preferencji operatora.

Kod producenta: CGRL002

Dostępność: w magazynie

339,00 zł
339,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Lekki statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz bezlusterkowców. Ułatwia prowadzenie ujęć, redukuje drgania, dobrze stabilizuje w ruchu. Umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji operatora. Łatwy w montażu i demontażu, po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Dobry statyw naramienny

Konstrukcja statywu jest prosta dzięki czemu jego waga jest niewielka. Statyw zbudowany jest w standardzie 15mm/60mm z rurkami długości 250mm. Statyw umożliwia chwyt oburącz i zaparcie go o bark za pomocą dużej stopy wykończonej gumą. Uchwyty (handle), kolba i stopa mają niezależnie regulowane kąty, długość kolby jest regulowana w pełnym zakresie, podobnie jak rozstaw uchwytów. Wszystko to sprawia, że rig można łatwo dopasować do własnych potrzeb. Mała szyb­ko­złą­czka jest dopasowana do podstaw większości lustrzanek i bezlusterkowców. RIG zaprojektowany jest do współpracy z wizjerami typu "lupa". Długość szyn (rurek) umożliwia montaż followfocus'a i mattebox'a.

RIG CGRL06

Aparat oraz viewfinder (lupa) przed­sta­wio­ne na zdję­ciach umie­szczo­ne zostały wy­łą­cznie w celach de­mon­stra­cyj­nych i nie wch­odzą w skład ze­sta­wu. Szczegółowa lista elementów wchodzących w skład zestawu przedstawiona jest poniżej. Statyw sprzedawany bez matteboxa, followfocusa i uchwytu górnego.

Świetny - zgrabny i lekki statyw naramienny za niewielkie pieniądze!

Największą zaletą CGRL-002 oprócz jego niewielkiej wagi, są możliwości jego rozbudowy. Statyw naramienny CGRL-002 jest statywem systemowym co oznacza, że możemy do niego mocować dodatkowe akcesoria również innych producentów. Wybór jest przeogromny!

Zbudowany jest wyłącznie z metalowych elementów, co gwarantuje długi czas bezawaryjnej pracy.

Digishots.pl poleca.

Decyduj!

 

Praca ze statywem video i foto

Dolny otwór montażowy umożliwia montaż szybkozłączki statywowej i pracy ze statywu video. W takiej konfiguracji praca operatora skupia się w przedniej części RIGu przy pracy z matte box'em i follow focusem.

Posiadacze statywów fotograficznych mogą wykorzystać kolbę piersiową jako rączkę statywu i za jej pomocą (po poluzowaniu zacisków głowicy) prowadzić kadr.

Możliwości rozbudowy

Prezentowany statyw naramienny - zestaw video RIG CGRL-002 dzięki konstrukcji w standardzie 15/60 posiada szerokie możliwości rozbudowy. W asortymencie posiadamy m.in.:

  • Matte Box (M)2T)
  • Follow Focusy
  • RodClamp™
  • MagicArms

Przykład rozbudowy

Statyw naramienny CGRL06

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGRL002
Waga 2.0000
Producent CineGEN
RIG system 15x60
Kolor Czarny
Materiał Aluminium, Tworzywo

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót