(22) 862 88 99, 600 500 179

Statyw naramienny - zestaw video RIG CGRL-002-S2

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Lekki statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz bezlusterkowców. Zdecydowanie ułatwia tworzenie ujęć. Szerokie spektrum możliwości montażowych pozwala dobrać wymiary rig'u do indywidualnych preferencji operatora.
Kod producenta: CGRL-002-S2

Dostępność: Brak w magazynie

549,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Lekki statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz bezlusterkowców. Zdecydowanie ułatwia tworzenie ujęć, dobrze stabilizuje w ruchu.

Statyw naramienny CGRL002-S2

Szeroki wachlarz możliwości montażowych pozwala dobrać wymiary rig'u do indywidualnych preferencji operatora. Wygodny uchwyt typu C-shape umożliwia łatwe zdejmownie i montaż na statywie oraz ujęcia z niewielkiej wysokości (żabia perspektywa). Otwór montażowy 1/4" pozwala na montaż szybkozłączki i pracę ze statywu wideo. RIG jest łatwy w montażu i demontażu, po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca. Zestaw wyposażony jest w follow focus oraz mattebox (opisane poniżej).

Aparat oraz viewfinder (lupa) przed­sta­wio­ne na zdję­ciach umie­szczo­ne zostały wy­łą­cznie w celach de­mon­stra­cyj­nych i nie wch­odzą w skład ze­sta­wu.
Szczegółowa lista elementów wchodzących w skład zestawu przedstawiona jest poniżej.

RIG

Konstrukcja statywu jest prosta, dzięki czemu waga statywu jest niewielka. Statyw zbudowany jest w standardzie 15mm/60mm z rurkami długości 250mm. Statyw umożliwia chwyt oburącz i oparcie go o bark za pomocą dużej stopy wykończonej gumą. Uchwyty (handle), kolba i stopa mają niezależnie regulowane kąty, długość kolby jest regulowana w pełnym zakresie, podobnie jak rozstaw uchwytów. Wszystko to sprawia, że rig można łatwo dopasować do własnych potrzeb. Mała szybkozłączka jest dopasowana do podstaw większości lustrzanek i bezlusterkowców. RIG zaprojektowany jest do współpracy z wizjerami typu "lupa".

RIG CGRL06

Follow Focus

Follow Focus - precyzyjny mechanizm przekładniowy umożliwiający regulację ostrości obie­ktywu poprzez ruch pokrętła. Mechanizm składa się z przekładni, pokrętła re­gu­la­cyj­ne­go z pier­ście­nia­mi ograniczającymi, zębatki - całość osadzona na podstawie montażowej. Mechanizm prze­kła­dnio­wy - serce follow focusa - wykonany jest z  metalowych elementów osa­dzo­nych na ło­ży­skach. Całość zamknięta w me­ta­lo­wej obudowie i za­bez­pie­czona przed wpływem warunków zewnętrznych. Mecha­nizm pracuje precyzyjnie i lekko, bez naj­mniej­szych luzów.

Na pokrętle umieszczona jest biała, pla­sti­ko­wa tarcza umożliwiająca nanoszenie przez ope­ra­to­ra dowolnych znaczników za pomocą ścieralnego markera. Plastikowa zęba­tka trans­mi­syjna przenosi ruch Follow Focusa na pierścień obie­ktywu za pomocą dołą­czonej elasty­cznej zębatki siliko­nowej. Poziome i pionowe adju­stery o sze­ro­kim za­kre­sie regulacji umo­żli­wiają współ­pracę z każdym obie­kty­wem do­stę­pnym na rynku.

Follow focus w zestawie

MatteBox

Matte Box dołączony do zestawu to popularny, podstawowy model z wrotami z tworzywa sztucznego oraz adjusterem pionowym. Umożliwia pracę z obiektywami o średnicy do 76mm. MatteBox jest standaryzowany, dzięki czemu możliwe jest działanie na każdym rigu systemu 15mm/60mm.

 Matte box M02T

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGRL-002-S2
Waga 2.0000
Producent CineGEN
RIG system 15x60
Kolor Czarny
Materiał Aluminium, Tworzywo

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót