(22) 862 88 99, 600 500 179

Statyw naramienny | Zestaw video rig CGRL07

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz lekkich kamer video. Zdecydowanie ułatwia tworzenie ujęć - zwłaszcza w przypadku lustrzanek. Szeroki wachlarz możliwości montażowych pozwala dobrać wymiary rig'u do indywidualnych preferencji operatora.
Kod producenta: CGRL07

Dostępność: Brak w magazynie

Cena podstawowa: 1 009,00 zł

Cena promocyjna 629,00 zł

CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz lekkich kamer video. Zdecydowanie ułatwia tworzenie ujęć - zwłaszcza w przypadku lustrzanek. Szeroki wachlarz możliwości montażowych pozwala dobrać wymiary rig'u do indywidualnych preferencji operatora. Wygodny uchwyt typu C-shape umożliwia łatwe zdejmownie i montaż na statywch oraz ujęcia z niewielkiej wysokości (żabia perspektywa). Zestaw wyposażony jest w follow focus oraz mattebox.

Statyw naramienny CGRL07

Follow Focus

Follow Focus - precyzyjny mechanizm przekładniowy umożliwiający regulację ostrości obie­ktywu poprzez ruch pokrętła. Mechanizm składa się z przekładni, pokrętła re­gu­la­cyj­ne­go z pier­ście­nia­mi ograniczającymi, zębatki - całość osadzona na podstawie montażowej. Mechanizm prze­kła­dnio­wy - serce follow focusa - wykonana jest z  metalowych elementów osa­dzo­nych na ło­ży­skach. Całość zamknięta w me­ta­lo­wej obudowie i za­bez­pie­czona przed wpływem warunków zewnętrznych. Mecha­nizm pracuje precyzyjnie i lekko, bez naj­mniej­szych luzów.

Na pokrętle umieszczona jest biała, pla­sti­ko­wa tarcza umożliwiająca nanoszenie przez ope­ra­to­ra dowolnych znaczników za pomocą ścieralnego markera. Plastikowa zęba­tka trans­mi­syjna przenosi ruch Follow Focusa na pierścień obie­ktywu za pomocą dołą­czonej elasty­cznej zębatki siliko­nowej. Poziome i pionowe adju­stery o sze­ro­kim za­kre­sie regulacji umo­żli­wiają współ­pracę z każdym obie­kty­wem do­stę­pnym na rynku.

Follow focus w zestawie

 

MatteBox

Matte Box dołączony do zestawu to popularny, podstawowy model z wrotami z tworzywa sztucznego oraz adjusterem pionowym. Umożliwia pracę z obiektywami o średnicy do 76mm. MatteBox jest standaryzowany i umożliwia pracę na każdym rigu systemu 15mm/60mm.

 

Uchwyt naramienny

Uchwyt naramienny umożliwia wygodne zaparcie statywu o bark, dzięki czemu stabilność ujęć jest zdecydowanie większa. Uchwyt umożliwia montaż dodatkowej przeciwwagi, która powoduje lepszy docisk. Dodatkowo, przeciwwaga do pewnego stopnia poprawia balans zestawu. W przeciwwadze znajduje się otwór montażowy 1/4" umożliwiający dokręcanie dodatkowego obciążenia lub innych akcesoriów (np. zasilanie akumulatorowe).

Uchwyt naramienny z przeciwwagą

 

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGRL07
Waga 2.0000
Producent CineGEN
RIG system 15x60
Kolor Czarny
Materiał Aluminium, Tworzywo

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót