(22) 862 88 99, 600 500 179

Statyw naramienny RIG CGRL09

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Przemyślany statyw naramienny w systemie 15x60 , umożliwia szybki montaż. Regulowana półklatka 6/9" stanowi element ochronny kamery, umożliwia prowadzenie ujęć w chwycie "od góry" oraz stanowi doskonałe miejsce do mocowania dodatkowych akcesoriów na śrubach 1/4". Doskonały sprzęt do filmowania, do lustrzanek i bezlusterkowców. Mattebox, Follow Focus w zestawie.
Kod producenta: CGRL09

Dostępność: Brak w magazynie

899,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Dobrze przemyślany i zaprojektowany statyw naramienny w systemie 15x60 pozwoli wygodnie prowadzić stabilne ujęcia z ramienia operatora. Umożliwia szybki montaż a jego kompletne wyposażenie pozwala na realizację nagrań bez dodatkowych akcesoriów. Regulowana półklatka 6/9" stanowi element ochronny kamery, umożliwia prowadzenie ujęć w chwycie "od góry" oraz stanowi doskonałe miejsce do mocowania dodatkowych akcesoriów na śrubach 1/4". Doskonały sprzęt do filmowania, do lustrzanek i bezlusterkowców.

Statyw naramienny

Podstawa

Statyw naramienny CGRL09 zbudowany jest na standardowych rurach ROD (15 mm w rozstawie 60mm), wewnętrznie gwintowanych co umożliwia potencjalną dalszą rozbudowę. Kamerę / lustrzankę mocujemy do płyty montażowej (basetplate) wyposażonej w adjuster pionowy. Adjuster pionowy umożliwia ustawienie wysokości aparatu względem rur ROD (regulacja taka jest niezbędna aby ściśle dopasować Follow Focus do obiektywu). Podstawa wyposażona jest również w szybkozłączkę umożliwiającą sprawne wyjmowanie kamery / lustrzanki bez konieczności demontażu.

Podstawa wyposażona w poziomicę do pracy statywowej, otwory statywowe 1/4" i 3/8", zabezpieczenie przed samoczynnym wypięciem szybkozłączki. Szybkozłączka standardu Manfrotto PL501.

Podstawa, support, baseplate

Półklatka i uchwyt górny

Standardowa, metalowa półklatka z regulacją wysokości zabezpieczy zarówno małe bezlusterkowce jak i większe lustrzanki (nawet z battery-packiem), czy duże kamery. Zastosowane rozwiązanie uchwytu górnego - grip w standardzie 15X60 dodatkowo zwiększa możliwości rozbudowy. Półklata posiada otwory montażowe 1/4" dzięki którym możemy zamocować dodatkowe akcesoria (mikrofon, lampę LED, monitor podglądowy itp.). Uchwyt górny można swobodnie przesuwać na górnych rurach dzięki czemu możemy dobrze zbalansować nasz zestaw oraz realizować nisko prowadzone ujęcia.

Klatka jest wyposażona w zawias umożliwiający odchylanie górnej części, dzięki czemu dostęp do kamery / lustrzanki jest jeszcze szybszy i łatwiejszy.

Półklatka

FollowFocus i MatteBox

Dołączone do zestawu akcesoria Follow Focuss i MatteBox poprawiają funkcjonalność zestawu. Obydwa kompendia pracują w systemie 15X60. Follow Focus umożliwia płynną zmianę ogniskowej lub punktu ostrości, Matte Box osłania soczewkę obiektywu przed niepożądanymi refleksami. Dzięki temu finalny obraz cechuje większy kontrast i zakres dynamiczny.

W zestawie

  • Rury ROD z łącznikami
  • Poduszka naramienna
  • Półklatka regulowana
  • Uchwyt górny na rurach ROD
  • Podstawa baseplate z adjusterem
  • Follow Focus z zębatką obiektywową
  • MatteBox

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGRL09
Waga 1.0000
Producent CineGEN
RIG system 15x60
Kolor No
Materiał Aluminium, Plastik ABS

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Statyw naramienny - zestaw video RIG 102F

Statyw naramienny - zestaw video RIG 102F

1 recenzja(i)

Cena podstawowa: 599,00 zł

Cena promocyjna 529,00 zł

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót