(22) 862 88 99, 600 500 179

Statyw naramienny RIG CGRL-FCDCC

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Całkowicie metalowy statyw naramienny systemu 15x60mm. Bardzo dobrze wyposażony i bardzo wytrzymały rig przeznaczony do pracy z kamerami i lustrzankami cyfrowymi. Projekt zakładający bardzo wysoką wytrzymałość i trwałość dzięki zastosowaniu wyłącznie metalowych komponentów. Zestaw zawiera RIG, półklatkę regulowaną, shoulder pad z przeciwwagą, follow focus, mattebox, metalowe uchwyty do dłoni.
Kod producenta: CGRL-FCDCC

Dostępność: Brak w magazynie

1 799,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Całkowicie metalowy statyw naramienny systemu 15x60mm. Bardzo dobrze wyposażony i bardzo wytrzymały rig przeznaczony do pracy z kamerami i lustrzankami cyfrowymi. Projekt zakładający bardzo wysoką wytrzymałość i trwałość dzięki zastosowaniu wyłącznie metalowych komponentów. Zestaw zawiera RIG, półklatkę regulowaną, shoulder pad z przeciwwagą, follow focus, mattebox, metalowe uchwyty do dłoni.

Matte Box

Bardzo dobry matte box z metalowymi, regulowanymi flagami, dwoma slotami na filtry 4'' (100mm) adjusterem. Matte box współpracuje z większością dostępnych na rynku obiektywów fotograficznych i video (maksymalna średnica obiektywu 95mm). Ochronę przed niepożądanym światłem dla mniejszych obiektywów zapewnia mieszek dopasowujący. Matte box wyposażony jest w kaszety formatu 4/3 i 16/9.

Matte Box zapewnia ochronę przed flarami w obiektywie pochodzącymi od źródeł światła spoza kadru. Wysłonienie przedniej soczewki obiektywu daje lepszą (większą) dynamikę rejestrowanego obrazu i umożliwia osiągnięcie lepszego kontrastu i odwzorowanie większej ilości detali w cieniach.

MatteBox

Półklatka regulowana

Wykonana z grubych płyt aluminiowych półklatka umożliwia regulację wysokości w zakresie 145mm - 190mm (wymiar wewnętrzny). Dzięki temu możemy stosować akcesoria "podnoszące" kamerę np. adapter Manfrotto 501. Półklatkę montuje się do płyty baseplate za pomocą trzech śrub imbusowych - montaż jest solidny i bezpieczny. Klatka wyposażona jest w otwory akcesoryjne 1/4" i 3/4". U góry klatki znajduje się demontowalne złącze cold-shoe (ISO) oraz otwory akcesoryjne, do których montuje się również uchwyt górny (top-handle).

Półklatka z regulacją wysokości

Baseplate

Podstawa montażowa rigu składa się z dwóch płyt (dolna - statywowa i górna - do montażu kamery i klatki) połączonych adapterem ROD z adjusterem. Płyty montażowe są duże i zapewniają solidny i pewny montaż kamery satywu lub stopy z szybkozłączką.

Baseplate

Rurki ROD

Statyw naramienny RIG CGRL-FCDCC wyposażony jest w rurki ROD standardu 15x60 wewntrznie gwintowane. W zestawie załączone są dwa adaptery umożliwiające połączenie dowolnych rur w celu wydłużenia części RIG'u.

Rurki ROD

Shoulder PAD

Shoulder-pad (poduszka do podpierania na ramieniu) łaczy w sobie ciekawe wzornictwo, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Poliuretanowa pianka równomienie rozkłada ciężar kamery na ramieniu i dobrze amortyzuje drobne drgania wprowadzane przez ruch operatora. Shoulder pad zwieńczony jest przeciwwagą, która do pewnego stopnia odciąża ręce operatora.

Shoulder pad

Folow focus

Statyw naramienny RIG CGRL-FCDCC został wyposażony w follow focus FFX1 z metalową przekładnią zębatą i tradycyjną tarczą i pokrętłem. Follow focus posiaga standardowe gniazdo kroby / whipa. W zestawie załączona jest również korba do precyzyjnej zmiany ostrości, przydatna zwłaszcza w pracy z obiektywami fotograficznymi o dużym skoku focusa.

Follow Focus

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGRL-FCDCC
Waga 2.0000
Producent CineGEN
RIG system 15x60
Kolor Czarny
Materiał Aluminium

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót