VT-7005 Statyw do kamer video

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Wysoki, profesjonalny statyw do kamer i aparatów fotograficznych. Dedykowany dla profesjonalistów do ciężkiego sprzętu. Udźwig od 25 kg. Wysokość max: 188 cm. Dwie de­mon­to­wal­ne listwy umożliwiające mocowanie akcesoriów takich jak mi­kro­fo­ny, lampy led, lampy halogenowe itd.
Kod producenta: VT-70050

Dostępność: Brak w magazynie

289,00 zł
Fotomate

Opis produktu

Szczegóły

Wysoki, półprofesjonalny statyw do kamer i aparatów fotograficznych. Dedykowany dla profesjonalistów do pracy z ciężkimi kamerami. Posiada dwie dodatkowe (demontowalne) listwy umożliwiające mocowanie akcesoriów takich jak mikrofony, lampy led, lampy ha­lo­ge­nowe itd.

Konstrukcja statywu opiera się na trzech, stabilnych, składanych teleskopowo nogach o grubości 300mm. Umożliwiają płynną regulację wysokości statywu w zakresie 76-188cm. Blokowane są zatrzaskami. Nogi statywu posiadają łączenia z kolumną centralną, szerokość rozstawu blokuje się śrubą przy obręczy. Zwiększa to stabilność statywu, eliminuje problem "rozjeżdżania" się nóg na boki pod ciężarem sprzętu. Nogi statywu zakończone są gumowymi, antypoślizgowymi stopkami. Zapobiegają samoistnemu przesuwaniu się i śli­zga­niu statywu. Posiadają wysuwane kolce, umożliwiające stabilne postawienie statywu na nierównym podłożu (np. na piasku).

Kolumna centralna statywu jest wysuwana do góry za pomocą korbki. Posiada śrubę blokującą na dowolnej wysokości. Sztyca wysuwa się do wysokości 32cm.

Statyw wyposażony jest w głowicę 2D. Położenie głowicy możemy regulować w dwóch płaszczyznach: pełny obrót (360 stopni) dookoła własnej osi); regulacja pochyłu głowicy w płaszczyźnie pionowej o ok. 115 stopni. Końcowe położenie głowicy to kąt równych 90 stopni w stosunku do podłoża. Ruch głowicy jest płynny - nie ma prze­szka­dza­ją­cych w filmowaniu przeskoków charakterystycznych dla tańszych statywów.

Sterowanie głowicą odbywa się za pomocą trzech wygodnych rączek. Dwie z nich, o 37cm długości każda, umiejscowione są w tylnej części głowicy. Każdą można niezależnie od siebie obracać o 360 stopni i zablokować w dowolnym położeniu za pomocą śruby. Trzecia rączka umiejscowiona jest z boku głowicy. Ma długości 10cm. Można ją złożyć, gdy nie jest potrzebna.

Do głowicy można dokręcić dwie listwy boczne, przydatne przy używaniu mikrofonu bądź dodatkowego oświetlenia. Wsuwane są w dedykowane sloty i blokowane śrubami. Ich montaż i demontaż jest błyskawiczny. Każda z nich posiada standardowe sanki do mocowania lamp oświetleniowych i śrubę z uniwersalnym gwintem 1/4", o regulowanym położeniu (śruby są przesuwane). Każda z listw ma ok. 19cm długości.

Szybkozłączka zapewnia wygodny montaż i demontaż sprzętu na statywie. Zwalniana jest za pomocą klamerki z tyłu głowicy. Można ją na stałe przymocować do kamery. Jest wyposażona od spodu w motylek, którym szybko i wygodnie można zamocować kamerę.

Specyfikacja

  • Model: VT 7005
  • Wysokość max: 188 cm
  • Wysokość min: 76 cm
  • Długość po złożeniu: 86 cm
  • Udźwig: 25 kg
  • Waga: 5 kg
  • Kolor: czarny
  • Szybkozłączka: tak
  • Futerał: w komplecie
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent Fotomate
Model VT-7005D
Waga 5.2000
Obciążenie maksymalne 25
Typ głowicy Głowica olejowa
Kąt pochylenia głowicy b.d.
Kąt obrotu głowicy 360°
Wysokość minimalna 76
Wysokość maksymalna 188
Wysokość po złożeniu 86
Stabilizacja trójnogu Trójnik środkowy
Materiał Aluminium, Stal, Tworzywo
Kolor Czarny

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.