(22) 862 88 99, 600 500 179

Stabilizator kamery flycam CG70VSR

Stabilizator CG70VSR to doskonały flycam prze­zna­czo­ny do lu­strza­nek i kamer. Wykonany z alu­mi­nium i karbonu, działa ze sprzętem ważącym od 0,5 do 3,5 kg. Przegub Cardana (5 łożysk) oraz świetna jakość gwa­ran­tu­ją płyn­ną, sta­bil­ną pracę układu i efe­kty­wną stabi­li­za­cję. Umo­żli­wia pracę z kami­zel­ka­mi typu steady­cam oraz montaż szybkozłączek innych firm.
Kod producenta: CG70VSR

Dostępność: w magazynie

Zostało sztuk: 4
414,00 zł
414,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Stabilizator CG70VSR to doskonały flycam prze­zna­czo­ny do lu­strza­nek i kamer. Wykonany z alu­mi­nium i karbonu, działa ze sprzętem ważącym od 0,5 do 3,5 kg. Przegub Cardana (5 łożysk) oraz świetna jakość gwa­ran­tu­ją płyn­ną, sta­bil­ną pracę układu i efe­kty­wną stabi­li­za­cję. Umo­żli­wia pracę z kami­zel­ka­mi typu steady­cam oraz montaż szybkozłączek innych firm. Uspokoisz obraz w swoich nagraniach.

BEST FLYCAM 

Stabilizator kamery CG70VSR jest sta­bi­liza­torem rozkła­danym (tele­sko­po­wym), któ­re­go wymia­ry można płyn­nie re­gu­lo­wać w za­kre­sie od 38cm do 70cm. Pod­sta­wa sta­bi­li­za­to­ra służy do mo­co­wa­nia do­da­tko­wych obcią­żników. Stabili­zator współ­pra­cuje z lu­strzan­ka­mi i kame­rami o masie od 0,5 do 3,5 kG (bierze­my pod uwagę łączną masę apa­ratu lub kam­ery łącznie z obiekty­wem i osprzę­tem)

Dwu­osio­wa regulacja szybko­złaczki umo­żli­wia wywa­żenie układu bez konie­czno­ści doda­wa­nia lub odej­mo­wania obcią­żni­ków. Dzięki temu szybko zbalan­su­je­my środek cięż­ko­ści układu. Obcią­żniki wraz z regu­lacją długości wa­hadła służą do wyró­wna­nia momen­tów skrętu układu - dobrze zba­lan­so­wana kamera (lustrzanka) na stabili­za­torze nie powinna powo­dować "huśtania" nawet przy bardzo dynami­cznym po­ru­sza­niu sta­biliza­torem.

Rękojeść sta­bi­li­za­to­ra po­kry­ta jest two­rzy­wem o przy­je­mnej fakturze. Ręko­jeść łączy się z glide­cam'em za po­mo­cą ło­ży­sko­wa­ne­go prze­gubu, który jest sercem całe­go układu.

Płyta montażowa

Płyta montażowa CG70VSR

Płyta montażowa stabilizatora kamery CG70VSR jest wyjątkowo duża, zapewnia stabilne oparcie i brak jakichkolwiek luzów montażowych. Płyta jest otwieralna, dzięki czemu nasz sprzęt możemy mocować bezpośrednio do niej lub możemy też zamocować stopę z szybkozłączką dowolnego producenta. Jest to bardzo wygodne dla osób pracujących zawodowo flycamem i przenoszących swój sprzęt pomiędzy różnymi systemami (flycam, statyw video, slider itp.). Regulacja wstępna wyważenia (pionowanie) odbywa się za pomocą precyzyjnych pokręteł mikrometrycznych.

Przeciwwaga

Stopa przeciwwagi to dobrze znana już na rynku konstrukcja, dzięki której możemy obniżyć wagę flycama (bez straty dla zakresu wagowego i bezwładności /stabilności całego układu). Stopa umożliwia wysunięcie przeciwwag na zewnątrz (co zwiększa stabilność w ruchu obrotowym stabilizatora).

Przeciwwaga CG70VSR

Urzą­dzenie pozwala w łatwy sposób wpro­wadzić dynami­czne ujęcia unikając jedno­cze­śnie niepo­trze­bnych drgań.

W zestawie - torba

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CG70VSR
Producent CineGEN
Kolor Czarny
Materiał Włókno węglowe
Wysokość po złożeniu 38
Wysokość minimalna 38
Wysokość maksymalna 70
Waga 2.0000
Obciążenie maksymalne 3.5
Seria Seria VSR
Wyposażenie N/D
Typ stabilizacji Przegub Cardana

Opinie o produkcie

W stosunku cena do jakości - 5+Opinia dodana przez Studio Multimedialne
Cena
Jakość
Stabilizator godny polecenia, jedynie przyczepić się można do dwóch rzeczy.
1. Głowica nie jest tak dopracowana i precyzyjna jak w HD 2000, ale spokojnie po kilku minutach da się ją w pełni poznać i wy-stabilizować swój flycam w 100%
2. Słabe zabezpieczenie części teleskopowej stopy - do tego można też się przyzwyczaić.
OGÓLNA OCENA 5+ JESTEM PRZEKONANY, ŻE W TAKIEJ CENIE NIE MA NIC LEPSZEGO.
POLECAM, POLECAM,POLECAM. (Dodano 09.06.2016)
10/10Opinia dodana przez Jolanta
Cena
Jakość
Super Produkt! Polecam ;) (Dodano 30.05.2016)
pozytywnyOpinia dodana przez alan
Cena
Jakość
flycam super ale montaż aparatu to mordęga. koniecznie trzeba sobie dokupić szybkozłączkę, założyłem stopę manfrottowską od 501-ki i teraz można działać (Dodano 16.02.2016)

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót