(22) 862 88 99, 600 500 179

Softbox 80x120 z mocowaniem uniwersalnym

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Prostokątny softbox z mocowaniem uniwersalnym, wewnętrzny dyfuzor dla lepszego rozproszenia światła.
Kod producenta: SB80x120-U

Dostępność: Brak w magazynie

119,00 zł
F&V
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Prostokątny softbox marki F&V z adapterem uniwersalnym. Adapter po­zw­ala na rzetelny i trwały montaż na większości lamp dostępnych na rynku.

Softbox 80x120 z mocowaniem uniwersalnym

Z wewnętrznym dyfuzorem dla lepszego rozpraszania światła

Softbox z zewnątrz jest matowo czarny, od wewnątrz powleczony tłoczonym, srebrnym materiałem: światło jest jednolicie rozprowadzane już wewnątrz softboxu, dzięki czemu na całej powierzchni dyfuzora za­cho­wu­je identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia na krawędziach. Lepsza dystrybucja światła wewnątrz softboxu jest efektem zastosowania załączonego w komplecie dodatkowego, wewnętrznego dyfuzora.

Konstrukcja kopuły jest ścisła, nie przepuszcza światła na zewnątrz. Wysoka klasa materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata.

SB80x120-U

Specyfikacja techniczna

 • Wysokość: 120cm
 • Szerokość: 80cm
 • Głębokość: 50cm
 • Zakres obrotu adaptera 360°

Softbox – jeden z modyfikatorów oświetlenia stosowany w fotografii i filmowaniu. Używany głównie do studyjnych lamp oświetleniowych. W zależności od kształtu i wielkości pozwala na zmianę charakteru oświetlenia planu przez zmniejszenie lub eliminację cieni.

Budowa

Softbox składa się z:

 1. pierścienia mocującego - różni producenci lamp stosują różne mocowania. Wielu małych producentów korzysta z mocowania firmy Bowens. Są też mocowania uniwersalne ze śrubami dociskowymi.
 2. szkieletu - zwykle są to pręty umocowane do pierścienia mocującego i rozpinające materiał softboksu. W przypadku softboksów kolumnowych jest to stelaż z rur aluminiowych.
 3. pokrycia - jest to materiał pokrywający tył i boki softboksu, z zewnątrz czarny dla eliminacji odbłysków, w wewnątrz pokryty materiałem dobrze odbijającym światłem, zwykle srebrnym.
 4. dyfuzora - białej tkaniny rozpraszającej światło. Część softboksów umożliwia we wnętrzu umieszczenie dodatkowego mniejszego dyfuzora w celu dokładniejszego rozproszenia światła.
 5. grida - do softboksu można dołączyć grid, jest to kratownica z materiału zapobiegająca rozpraszaniu się światła na boki.

Typy softboksów

Softboksy można podzielić na różne typy ze względu na kształt, wielkość, zastosowanie.

Kształt - softboksy mogą być kwadratowe, prostokątne o różnej proporcji boków - najwęższe nazywane są stripami, ośmiokątne zwane popularnie oktami. W zależności od kształtu można uzyskać różne światło. Ośmiokątne daję równomierne, miękkie oświetlenie, wąski prostokątny oświetla wąski pas.

Wielkość - najmniejsze są stosowane w lampach reporterskich, największe - kolumnowe - rozpraszają światło kilku lamp. Im większy softbox tym bardziej rozprasza światło, ale wymaga mocniejszej lampy. Najmniejsze mają po kilkanaście centymetrów i są mocowane na lampach reporterskich, kolumnowe mogą mieć ponad 2 metry wysokości i ponad metr szerokości. Ośmiokątne występują w średnicach od 80 do 200cm.

Zastosowanie - część softboksów ma specjalne zastosowanie - istnieją softboksy sufitowe, specjalnie przystosowane do mocowania pod sufitem i oświetlania planu z góry, softboksy reporterskie na przenośne lampy, stripy stosuje się głównie do oświetlania tła. Do lamp światła ciągłego stosuje się specjalne softboksy odporne na wysoką temperaturę.

Źródło: Wikipeda

Dane techniczne

Dane techniczne

Model SB80x120-U
Waga 1.0000
Producent F&V
Mocowanie No
Kolor Czarny
Materiał Tworzywo
Zastosowanie b.d.

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót