(22) 862 88 99, 600 500 179

Cinema HEX2 Slider rolkowy z obciążnikiem

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Slider rolkowy umożliwijący samodzielny, cichy slide kamery za pomocą obciążnika. Sprawdza się głównie w montażu statywowym, wymaga zamocowania na wysokości min. 60cm nad podłożem. 6 rolek zewnętrznych zapenia stabilny ruch kamery.
Kod producenta: CGSL-PHEX2

Dostępność: w magazynie

Cena podstawowa: 599,00 zł

Cena promocyjna 349,00 zł

Cena podstawowa: 599,00 zł

Cena promocyjna 349,00 zł

CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Slider rolkowy z szyną (dolly track wykonany z dwóch okrągłych rur) i dużym wózkiem do montażu głowic wideo. Umożliwia bardzo cichy slide kamery na odcinku ok 60cm. Cechą szczególną slidera jest samodzielny, cichy slide kamery za pomocą obciążnika. Sprawdzi się zarówno w montażu statywowym jak i samodzielnej pracy.

Dolly Track

Szyny slidera zostały wykonane z grubych rur stalowych zakończonych gumowymi stoperami. Końce rur zwieńczone są aluminiowymi podporami oksydowanymi na czarno. Każda z nóżek podstawy może być regulowana niezależnie, zarówno kąt pochylenia jak i długość nóżki. Niezależnie od charakteru podłoża zawsze możemy ustawić szyny slidera w pozycji poziomej. Kontrolę położenia umożliwia umieszczona w podstawie montażowej znajdującej się w centrum slidera.

Slider możemy mocować także na statywie (centralnie) lub na dwóch statywach za pomocą otworów montażowych w skrajnych podporach. Slider może pracować poziomo jak i ukośnie do poziomu.

Track

Wózek

Nazwa slidera wzięła się od heksagonalnego kształtu wózka - na każdym wierzchołku znajduje się jedna, poziomo umieszczona rolka (4 wewnątrz, 2 na zewnątrz). Wózek wyposażony jest w 2 hamulce służące do zablokowania ruchu slidera w przerwach pomiędzy ujęciami. W centrum znajduje się wyłożona gumą płaszczyzna wraz śrubą montażową do zamocowania głowic video.

Rolki wózka pracują cicho i płynnie, możliwa jest rejestracja dźwięku z mikrofonu nakamerowego.

Wózek HEX-2

Praca z obciążnikiem

Slider umożliwia zrealizowanie slide'u kamery ze stałą przędkością bez ingerencji operatora. Na jednej z podpór umieszczony został bloczek do owinięcia linki z obciążnikiem. W zestawie mamy worek do umieszczenia obciążnika (używamy niewielkich obciążeń rzędu 50 - 150g), w roli obciąznika doskonale sprawdzają się drobne monety. Uwaga: nie należy używać hamulców slidera do regulacji prędkości przesuwu. Hamulce muszą być całkowicie zwolnione.

Torba transportowa

Slider (szyny wraz z wózkiem) umieszczone zostały w wyjątkowo wygodnej i funkcjonalnej torbie transportowej. Torbę można przenosić w ręku, posiada ona także wygodny pas do noszenia podobnie jak plecak.

Podsumowanie

Dobra jakość wykonania sprawiają, że slider sprawdzi się w użytkowaniu przez filmowców pracujących zawodowo (śluby, eventy, filmy promocyjne) jak i fascynatów filmowania. Slider jest bardzo mobilny i dzięki możliwości przenoszenia na plecach można zabierać go na wymagające, górskie plenery. Cicha praca rolek i płynny przesuw umożliwiają uzyskanie profesjonalnych ujęć przy bardzo małych nakładach finansowych i niewielkim wysiłku. Proste rozwiązanie z linką i obciążnikiem pozwala eksperymentować z przesuwem realizowanym przez obciążnik lub zewnętrzne silniki.

Quick test

 

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGSL-PHEX2
Producent CineGEN
Kolor Srebrny
Materiał Aluminium
Waga 3.0000
Długość po złożeniu 67
Technika przesuwu Rolki zewnętrzne
Obciążenie maksymalne 5

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót