Przeciwwaga do rigów systemowych 3 kg

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Przeciwwaga do systemowych RIG-ów pracujących w najbardziej popularnej konfiguracji rur 15 mm w rozstawie 60mm. Przeciwwaga posada złącze do montażu na rurach RIG'a. W obciążnikach znajduje się centralnie umieszczony otwór montażowy umożliwiający montaż dodatkowego obciążenia lub akcesoriów. Waga 3 kg.
Kod producenta: CW3KG

Dostępność: Brak w magazynie

169,00 zł
CineGEN

Opis produktu

Szczegóły

Przeciwwaga do systemowych RIG-ów pracujących w najbardziej popularnej konfiguracji rur 15 mm w rozstawie 60mm. Przeciwwaga posada podwójne złącze do montażu na rurach RIG'a.

Aby odciążyć ręce w trakcie pracy ze statywem naramiennym należy zadbać o właściwy balans. W większości przypadków konstrukcja powoduje, że ciężar jest przenoszony na ręce, co powoduje zmęczenie i dodatkowo utrudnia obsługę kamery (lustrzanki). Aby temu przeciwdziałać należy poprawić balans kamery. Służą do tego przeciwwagi, które mocuje się na rurach statywu wystających poza plecami operatora. Montaż przeciwwag jest bardzo prosty. Przeciwwagi występują w konfiguracjach 1kg, 2kg, i 3kg. Obciążenia można zdejmować po jednym obciążniku (po 1 kg). W obciążnikach znajduje się centralnie umieszczony otwór montażowy umożliwiający montaż dodatkowego obciążenia lub akcesoriów.

Przeciwwaga do rigów systemowych

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Model CW3KG
Waga 3.0000
Producent CineGEN
Kolor Czarny
Materiał Aluminium, Stal

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Przeciwwaga do rigów systemowych 1kg

Przeciwwaga do rigów systemowych 1kg

Cena podstawowa: 119,00 zł

Cena promocyjna 89,00 zł