(22) 862 88 99, 600 500 179

Firma DigiShots, internetowy sklep z asortymentem fotograficznym i video, poszukuje pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA

  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00,
    w sobotę od godziny 10:00 do 14:00
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul.Bema 57A

Zakres obowiązków

  • Obsługa sklepu internetowego, sprzedaż internetowa
  • Telefoniczna obsługa Klienta
  • Tworzenie opisów produktów, fotografowanie produktów
  • Przygotowanie produktów do wysyłki
  • Kontrola realizacji wysyłek
  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych od firm kurierskich
  • Przygotowanie, wystawianie i śledzenie aukcji w serwisach Allegro.pl
  • Obsługa posprzedażowa (wymiany, zwroty, reklamacje)

Wymagania

  • Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
  • Ogólna orientacja w technice fotograficznej i wideo
  • Swoboda poruszania się w internecie
  • Znajomość zagadnień sprzedaży internetowej i aukcji
  • Student studiów zaocznych lub wieczorowych
  • Wiek 20 - 25 lat
  • Biegła obsługa komputera i systemu Windows

Mile widziane

  • Znajomość programu magazynowo-księgowego Subiekt
  • Znajomość systemu sprzedaży internetowej Magento
  • Znajomość HTML, programów do obróbki graficznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej lub internetowej

Kandydatom oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia zawodowego, rozwoju i awansu
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e.socharska@digishots.pl (CV wraz z krótkim listem motywacyjnym, zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”).