(22) 862 88 99, 600 500 179

Firma DigiShots, internetowy sklep z asortymentem fotograficznym i video, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. produktów w sklepie internetowym

lub prościej: dodawanie produktów do sklepu internetowego

  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00
  • Miejsce pracy: Warszawa, możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • AKtualizacja: 14.06.2016r.

Opis stanowiska

  • Do obowiązków zatrudnione osoby będzie należało tworzenie opisów produktów, wprowadzanie ich do sklepu internetowego oraz tworzenie prostych infografik. Idealna praca dla osób pasjonujących się fotografią i techniką video. Warunkiem koniecznym do zatrudnienia jest łatwość pisania tekstów.
  • Praca polega na wyszukaniu w internecie lub opracowaniu specyfikacji produktu, określeniu zastosowania produktu, wyczerpujące i ciekawe opisanie produktu z podkreśleniem unikalnych cech.

W pracy potrzebne będzie

  • Lekkie pióro, zmysł poprawności stylistycznej, kreatywność
  • Łatwość redagowania tekstów,  znajomość zasad interpunkcji i ortografii
  • Orientacja w technice fotograficznej i wideo
  • Podstawy języka HTML
  • Dokładność i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Znajomość programów do obróbki graficznej (Adobe Photoshop)
  • Doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej lub internetowej
  • Znajomość języka angielskiego

Kandydatom oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia zawodowego, rozwoju i awansu
  • Wsparcie merytoryczne w początkowym okresie

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@digishots.pl. Prosimy  zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”).