Zestaw BrightSpot™ 345

BRIGHTSPOT-345

5907564612371

Dostępny
699,00 zł

Zamiast 834,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw oświetleniowy przeznaczony do fotografii produktowej zbudowany w oparciu o stół typu EASY 60x100cm. Do fotografii przedmiotów o maksymalnej szerokości 40cm. Żarówki o mocy 85W. Dodatkowa lampa do oświetlania od góry-skos.

Zależy Ci na wysokiej jakości zdjęciach reklamowych, produktowych? Szukasz profesjonalnego kompletu oświetleniowego do swojego studia? Proponujemy gotowy zestaw   BrightSpot™ 345   służący do fotografii bezcieniowej. Sfotografowane produkty nie będą wyglądały płasko, lecz przestrzennie.

Zestaw do fotografii bezcieniowej

W skład zestawu BrightSpot™ 345 wchodzą:

Stół bezcieniowy Easy 60x100cm do szybkiego montażu (1 szt.)

Wysokiej jakości   stół bezcieniowy   jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii technicznej, Packshotowej lub reklamowej. Przeznaczony zarówno dla amatorów jak i zaa­wan­so­wa­nych fotografów. Jego niewielkie rozmiary i składana konstrukcja pozwalają na wygodną pracę i przechowywanie w warunkach domowych lub małego studia fotograficznego. Doskonale sprawdzi się też jako wyposażenie firmy fotografującej własne wyroby dla potrzeb katalogowych.

Stół bezcieniowy umożliwia zastosowanie szczególnego sposobu oświetlenia i rozproszenia światła, tak by precyzyjnie pokazać na zdjęciu każdy szczegół fotografowanego obiektu. Wykorzystanie światła z tyłu i od spodu stołu pozwala na wyeliminowanie niepotrzebnych cieni obiektu fotografowanego. Daje nam także możliwość zastosowania dowolnych modyfikatorów światła - poprzez wszelkiego rodzaju czasze, softboxy, zastawki. Świetny do fotografowania scen o niskim zakresie tonalnym (biały przedmiot na białym tle, szkło, powierzchnie przezroczyste i półprzezroczyste).

Stelaż stołu stanowi   aluminiowa konstrukcja, idealna do szybkiego montażu.

Blat to 2 mm   dyfuzor plexi . Jego półprzezroczysta, mleczna powierzchnia zapewnia równomierne rozpraszanie światła. Blat montowany jest do konstrukcji stołu przez wsunięcie w szyny montażowe. Szerokość stołu po rozłożeniu to 60 cm.

Stół bezcieniowy

Statyw oświetleniowy CGLS-802 (3 szt.)

Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświetleniowy. Jego maksymalna wysokość to   230cm, a wysokość robocza 220 cm. Posiada wygodne zaciski sekcji, głowicę studyjną 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Statywy przeznaczone są do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświetleniowymi. Doskonale sprawdzą się w konfiguracji z softboxami.

Dobra jakość wykonania. Wymiary statywów po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (wachającego się od 78 do 230 cm) i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg to 75cm(od stopki do stopki).

Statyw oświetleniowy

Oprawa softbox 40x40cm na żarówkę E27 (3 szt.)

SB40X40X1E27

Wchodzące w skład zestawu lampy to wysokiej jakości, funkcjonalne softboxy przeznaczone zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem   E27.W ramach tego zestawu lampy pracują z żarówkami światła ciągłego.

Czasza softboxu ma wymiary   40x40   cm. Od wewnątrz wykończona jest tłoczonym, srebrnym materiałem, dzięki czemu światło jest równomiernie rozprowadzane już we wnętrzu softboxu. To sprawia,że na całej powierzchni przedniego dyfuzora zachowuje identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora. Od zewnątrz softbox jest matowo czarny, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Wyposażony jest w standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy.

Rozkładanie/składanie   prezentowanego softboxu jest wyjątkowo proste, a złożony zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo mobilny. Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Są one zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówka studyjna światła stałego 85W (5 szt.)

Dołączone do tego zestawu żarówki generują światło o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych - nie wprowadzają przekłamań kolorystycznych. Dzięki naturalnemu odwzorowaniu kolorów żarówki doskonale sprawdzają się wśród fotografów pracujących przy świetle stałym. Stosowane w takim oświetleniu pozwala w szybszy sposób modelować światło i lepiej przewidywać ostateczny efekt uzyskany na zdjęciach.

Niski pobór mocy umożliwia stosowanie ich zarówno w oprawach otwartych jak i częściowo zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty).

Moc świetlna żarówki 85W odpowiada żarówce halogenowej 400W.

Trzy żarówki w tym zestawie pracują jako źródła światła w softboxach. Pozostałe dwie jako podświetlenie dolne blatu stołu bezcieniowego.

CGR-56-5

Oprawa oświetleniowa do żarówek fotograficznych CU01 (2 szt.)

Oprawa oświetleniowa CU01 dla żarówki E27

Profesjonalna oprawa oświetleniowa pojedyncza, prze­zna­czo­na do ża­ró­wek świa­tła stałego i kom­pa­kto­wych lamp błyskowych z gwintem E27.

Oprawa posiada możliwość zamo­co­wania para­solki oświe­tle­nio­wej (fotograficznej).   Oprawa CU01   zapro­je­kto­wana jest do montażu na sta­ty­wach oświe­tle­nio­wych z końcówką o grubości 16mm. Zaletą pre­zen­to­wa­nego modelu jest lekkie i solidne two­rzywo, z którego jest wykonana, co zapewnia jej wy­trzy­ma­łość przez długi okres.

Oprawa w poró­wna­niu z innymi modelami posiada niewie­lkie wymiary. Jest bardzo wygodna w regulacji. Głowica oprawy jest ruchoma w zakresie +80°/-80°, co w zupełności wystarczy do użytkowania studyjnego i plenerowego. Przewód dwużyłowy o długości 2,7m

Wielofunkcyjne uchwyty typu imadło - gwint 16mm z 1/4'' (2 szt.)

W zestawie   BrightSpot™ 345   uchwyty pracują jako mocowanie źródeł światła pod blatem stołu bezcieniowego. Jednak doskonale sprawdzą się też jako uchwyty reporterskie - można połączyć z nimi uchwyty błyskowych lamp systemowych i całość przymocować w dowolnym miejscu - wystarczy przykręcić klip do odpowiedniego obiektu.

Uchwyty w miejscach zacisku pokryte są gumą - chroni to delikatne powierzchnie przed porysowaniem - nie ma obaw o uszkodzenia czy otarcia np. mebli. Całość wykonana jest z metalu, co gwarantuje pewny, stabilny i mocny chwyt.

Wielofunkcyjny uchwyt, klip typu imadło, gwint 16mm z 1/4''

Przykładowe zdjęcia

Poniższe zdjęcie przedstawia nieskadrowane, "surowe" ujęcie przeznaczone do dalszej obróbki graficznej, oraz efekt uzyskany po skadrowaniu i krótkiej korekcie w programie Adobe Lightroom.

Stół do fotografii bezcieniowej

Zestaw umożliwia także wykonywanie zdjęć "on-fly" - bezpośrednio do użycia. W takim wypadku należy poświęcić nieco więcej czasu na dobranie parametrów ekspozycji i jeśli aparat to umożliwia - wyostrzenia i saturacji (tzw. profil użytkownika). W takiej konfiguracji nie jest wymagana ingerencja grafika, a zdjęcia można używać bezpośrednio po zgraniu z karty pamięci. To niesamowita oszczędność czasu zwłaszcza w przypadku materiałów przeznaczonych do publikacji w internecie. Regulując oświetlenie tła możemy zdecydować o pozostawieniu bądź likwidacji "efektu cykloramy" (delikatne, szare przejście tonalne).

Typ zestawu
Ze stołem
Typ oświetlenia
Ciągłe
Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów