Uchwyt sufitowo-ścienny 35-55cm do montażu lamp

WAR-S3555

5907564610087

Dostępny
79,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Studyjny uchwyt przeznaczony do montażu naśceinnego (sufitowego) lamp studyjnych. Doskonały w sytuacji kiedy trzeba zwiększyć ilość oświetlenia lecz nie można stawiać statywów podłogowych.

Studyjny uchwyt przeznaczony do montażu naśceinnego lub suftowego lamp studyjnych. Doskonały w sytuacji kiedy trzeba zwiększyć ilość oświetlenia lecz nie można stawiać statywów podłogowych.

Solidna wytrzymała belka teleskopowa do montażu na kotwy (w zestawie) do ścian i sufitów w studio. Sposób montażu zapewnia doskonałą przyczepność i nośność umożliwiający osadzanie nawet dużych lamp z dufuzorami.

Belka regulowana teleskopowo (jedna sekcja). Trzpień (spigot) wyjmowany z blokadą przed samoczynnym wypadnięciem umożliwia wygodny montaż do lampy i łatwy (wcisk) montaż lampy na uchwycie. Jest to szczególnie istotne, gdyż w większości przypadków montaż lamp będzie dokonywany z drabiny. Trzpień statywowy posiada dwa gwinty montażowe 1/4 cala i 3/8 cala umożliwiając montaż ne tylko lamp ale również wszelkiego rodzaju akcesoriów (mikrofonów, głowic fotograficznych).


Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów