Tło fotograficzne na tulei, 5m x 1,6m BIAŁY

TNT-W01-160

5907564613804

Dostępny
69,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Polipropylenowe białe tło fotograficzne o gramaturze 120g/m2. Szerokość tła 160 cm, długość tła 5m. Tło osadzone na kartonowej rolce dla zapewnienia sztywności.

Lekkie i ekonomiczne tło fotograficzne będące tkaniną polipropylenową zapewnia wysoką trwałość i odporność na studyjne warunki - zalania, załamania, rozdarcia. Kartonowa rolka zabezpiecza przed zagnieceniami w transporcie czy podczas przechowywania. Potencjalne zagięcia łatwo usunąć poprzez prasowanie parą lub obciążenie tła na mokro.

Szerokość i długość tkaniny na rolce całkowicie wystarcza do stworzenia ciąłego tła bez całamań (cykloramy) dla sfotografowania sylwetki. Perforowana faktura tła minimalizuje refleksy od silnych punktów świetlnych.

Uwaga dotycząca faktury materiału - osoby, które po raz pierwszy stykają się z fotograficznym tłem polipropylenowym obawiają się, że faktura tła zostanie uwidoczniona na zdjęciach. W rzeczywistych warunkach, obiekt pozostaje oddalony od tła o około 50 cm co wraz z płytką głębią ostrości powoduje, że faktura tła zostaje rozmyta.

  • Materiał: Polipropylen PP
  • Gramatura: 120g/m2
  • Szerokość: 1,6 m
  • Długość: 5 m
  • Masa: 0,9 kg
Kolor
Biały
Materiał
Polipropylen
Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów