• Pakiet

Zestaw do streamingu StreamMe 02

STREAMME-02

5907564611695

Dostępny
129,00 zł

Zamiast 172,00 zł

Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw akcesoriów do montażu zaaranżowanego mini studia do streamingu na YouTube.

Zestaw akcesoryjny wraz z oświetleniem STREAMME-02


Nasz zestaw to świetne uzupełnienie Twojego studia, ale również urlopowego wyposażenia.
Zajmuje bardzo mało miejsca i jest przy tym niezwykle przydatny i uniwersalny.
Jest wspaniałym oryginalnym prezentem.


Podstawą zestawu jest kompaktowy uchwyt, pełniący równocześnie rolę statywu stołowego. Ciekawy i przemyślany projekt zapewnia uzyskanie doskonałych efektów (głównie ustabilizowanie ujęć w ruchu) z wykorzystaniem sprzętu amatorskiego i semi-pro (telefony komórkowe, bezlusterkowce, kamery GoPro®.
Drugą częścią zestawu jest softbox, statyw oraz żarówka fotograficzna pełniące funkcję doświetlania ujęcia podczas nagrywania i robienia zdjęć. Niezbędny do uzyskania wyróżniających się ujęć.


OctoMiniGrip™
Zestaw akcesoryjny umożliwiający prowadzenie stabilnego ujęcia z ręki (grip) oraz ustabilizowanie kamery na podłożu (statyw).
Zestaw umożliwia montaż telefonów komórkowych, kamer, aparatów z gwintem fotograficznym, kamer GoPro®, ActionCam®, oraz telefonów komórkowych. Podstawowe wyposażenie podczas transmisji na żywo w studio, domu czy podróży.
 
Statyw oświetleniowy
Statyw studyjny, do zastosowań w pomieszczeniach, studiach jak również plenerze (dzięki niskiej wadze jest łatwy w transporcie). Szybkie zaciski z tworzywa sztucznego umożliwiają łatwe zapinanie statywu na dowolnej wysokości jednym ruchem ręki.
Wykonany został najwyższej klasy aluminium, co pozwoliło połączyć stabilność i wytrzymałość ciężkich i nieporęcznych metalowych statywów z mobilnością lekkiej konstrukcji, która zmniejszyła znacznie wagę statywu.
Zastosowanie: telefonów, do studyjnych lamp błyskowych, lamp światła stałego, uchwytów, oprawek na żarówki, belek do teł oraz systemów zawieszania tła, uchwytów do blend i wielu innych.
Maksymalna wysokość 205m, wysokość robocza 190 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Statyw przeznaczony do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświetleniowy


Softbox
Softboxy stanowią od dawna podsta¬wowy element wyposażenia studia fotograficznego oraz filmowego. Stosuje się je w celu zmodyfikowania właściwości światła: rozmiaru powierzchni świecącej, intensywności i kierunku światła. Ostatnio zdobywają coraz większą popularność w realizacjach video. Softbox ma za zadanie zmiękczyć światło, a co za tym idzie zmniejszyć lub wyeliminować cienie.
Prezentowana tutaj oprawa to wysokiej jakości, funkcjonalny softbox przeznaczony zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem E27.
Czasza softboxu - o wymiarach 40x60 cm - od wewnątrz wykończona jest tłoczonym, srebrnym materiałem. Od zewnątrz softbox jest matowo czarny, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Wyposażony jest standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy. Softbox można mocować na statywie w orientacji pionowej oraz poziomej.
Rozkładanie/składanie prezentowanego tu softboxu jest wyjątkowo proste, a złożony zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo mobilny. Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Są one zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówka studyjna światła stałego 36W
Profesjonalna świetlówka fluorescencyjna mocy 36W o naturalnej temperaturze barwowej 5500K odpowiadającej temperaturze światła dziennego. Przeznaczona do fotografii, filmowania, oświetlania stanowisk przy kalibrowaniu monitorów.


W komplecie
Statyw-Uchwyt OctoMiniGrip™ z paskiem na rękę
Adapter do kamer GoPro®
Adapter do telefonów komórkowych
Softbox 40x60
Żarówka fotograficzna
Statyw oświetleniowyNowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów