Statyw naramienny - zestaw video RIG CGRL002

CGRL-002-XX

5907564613880

Ostatnie sztuki w magazynie
339,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Lekki statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz bezlusterkowców. Ułatwia prowadzenie ujęć, redukuje drgania, dobrze stabilizuje w ruchu. Umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji operatora.

Lekki statyw naramienny przeznaczony głównie do lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania (vDSLR) oraz bezlusterkowców. Ułatwia prowadzenie ujęć, redukuje drgania, dobrze stabilizuje w ruchu. Umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji operatora. Łatwy w montażu i demontażu, po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Dobry statyw naramienny

Konstrukcja statywu jest prosta dzięki czemu jego waga jest niewielka. Statyw zbudowany jest w standardzie 15mm/60mm z rurkami długości 250mm. Statyw umożliwia chwyt oburącz i zaparcie go o bark za pomocą dużej stopy wykończonej gumą. Uchwyty (handle), kolba i stopa mają niezależnie regulowane kąty, długość kolby jest regulowana w pełnym zakresie, podobnie jak rozstaw uchwytów. Wszystko to sprawia, że rig można łatwo dopasować do własnych potrzeb. Mała szybkozłączka jest dopasowana do podstaw większości lustrzanek i bezlusterkowców. RIG zaprojektowany jest do współpracy z wizjerami typu "lupa". Długość szyn (rurek) umożliwia montaż followfocus'a i mattebox'a.

RIG CGRL06

Aparat oraz viewfinder (lupa) przedstawione na zdjęciach umieszczone zostały wyłącznie w celach demonstracyjnych i nie wchodzą w skład zestawu. Szczegółowa lista elementów wchodzących w skład zestawu przedstawiona jest poniżej. Statyw sprzedawany bez matteboxa, followfocusa i uchwytu górnego.

Świetny - zgrabny i lekki statyw naramienny za niewielkie pieniądze!

Największą zaletą CGRL-002 oprócz jego niewielkiej wagi, są możliwości jego rozbudowy. Statyw naramienny CGRL-002 jest statywem systemowym co oznacza, że możemy do niego mocować dodatkowe akcesoria również innych producentów. Wybór jest przeogromny! Zbudowany jest wyłącznie z metalowych elementów, co gwarantuje długi czas bezawaryjnej pracy.

Praca ze statywem video i foto

Dolny otwór montażowy umożliwia montaż szybkozłączki statywowej i pracy ze statywu video. W takiej konfiguracji praca operatora skupia się w przedniej części RIGu przy pracy z matte box'em i follow focusem. Posiadacze statywów fotograficznych mogą wykorzystać kolbę piersiową jako rączkę statywu i za jej pomocą (po poluzowaniu zacisków głowicy) prowadzić kadr.

Możliwości rozbudowy

Prezentowany statyw naramienny - zestaw video RIG CGRL-002 dzięki konstrukcji w standardzie 15/60 posiada szerokie możliwości rozbudowy. W asortymencie posiadamy m.in.:

  • Matte Box (M)2T)
  • Follow Focusy
  • RodClamp™
  • MagicArms
Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów