• Pakiet

Statyw PHOENIX™ CG-2015 z adapterem do smartfona

CG-2016-A1S

5907564611237

3 Oceny
Dostępny
149,00 zł

Zamiast 153,00 zł

Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. W zestawie adaper do montażu smartfona.

Ten pakiet zawiera

Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kampaktowych, kamer video.

Solidny, dobrze wykonany statyw z kategorii statywów budżetowych, doskonały do okazyjnego wykonywania zdjęć w zaciszu domowego studia jak i w plenerze. Wyposażony w aluminiowy trójnóg oraz głowicę z tworzywa sztucznego. Cechą szczególną statywu jest bardzo szeroki zakres regulacji wysokości głowicy - sztyca ma efektywną długość 44 cm, co jest wartością rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym. 

Trójnóg

Podstawę statywu stanowi trójnóg aluminiowy z trójnikiem środkowym dla zwiększenia sztywności. Profil nogi, podobnie jak w droższych statywach, stanowi kombinacje koła i wieloboku co zapewnia większą odporność na zginanie a w efekcie gwarantuje większą trwałość. Na wysokości uchwytu każda z nóg  pokryta jest pianką termiczną, dzięki czemu statyw można używać również w zimowe dni. Dla oszacowania wypoziomowania zwieńczeie trójnogu wyposażone jest w poziomicę. Dodatkowy uchwyt pozwala pewnie przenosić statyw pomiędzy ujęciami. Sekcje nóg blokowane są za pomocą zacisków z towrzywa sztucznego. Każda z nóżek osadzona jest na przegubie kulowym dzięki czemu stopki łatwo dopasowują się do podłoża. Nóżki składane klasycznie, teleskopowo.

Głowica

Głowica umożliwia skierowanie obiektywu w dowolną stronę i pewne zablokowanie pozycji. Rączka pełni jednocześnie rolę docisku pochylania w pionie, do blokowania w poziomie służy pokrętło po prawej stronie. Podstawę szybkozłączki można przechylać od 0 stopni do 90 stopni. Głowica wyposażona jest w niezależną poziomicę.

Specyfikacja

  • Wysokość minimalna: 64 cm
  • Wysokość maksymalna: 180 cm
  • Wysokość po złożeniu: 67 cm
  • Waga: 1.0 kg
  • Udźwig: 3 kg
  • Matriały: Aluminium, tworzywo

Typ głowicy
Foto-video
Nowy produkt
3 Oceny

statyw foto video
kupiłem na prezent, ładnie zapakowany. Obdarowany używa :)
on

statyw foto video
kupiłem na prezent, ładnie zapakowany. Obdarowany używa :)
on

uchwyt i statyw cinegen
Używam od czterech miesięcy w pracy jestem bardzo zadowolona, polecam
on

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów