Softbox 80x120cm z gridem, mocowanie Bowens

SB80X120BG
Ostatnie sztuki w magazynie
184,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Softbox prostokątny 120x80 cm wyposażony w grid dopinany. Mocowanie w systemie Bowens.

Wysokiej jakości softbox firmy Massa.

Użytkowanie i wykonanie

Błyskowe lampy studyjne świecą światłem o dużej mocy, ale emitowanym z małej powierzchni palnika. Przez to mocno oświetlony jest pierwszy plan a obiekty mają bardzo wyraźne cienie. Przybliżanie i oddalanie źródła światła zmienia jego natężenie, ale nie sposób w jaki się rozchodzi. Rozwiązaniem jest zwiększenie powierzchni emisji światła, do czego właśnie służy softbox.

Urządzenie wyposażone jest w metalowy adapter na mocowanie bowens, które gwarantuje pewny i stabilny montaż na większości lamp powszechnie dostępnych - m.in. do lamp BOWENS, do lamp Fighter; FOTOKING, STEINER, Vistar, Quantuum; POWERLUX,lamp serii K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K

Budowa

  • Kolor softobxu z zewnątrz to matowa czerń, od wewnątrz został pokryty srebrnym materiałem. Dzięki czemu światło rozprasza się równomiernie już we wnętrzu softboxu, co z kolei powoduje, że na całej powierzchni przedniego dyfuzora utrzymana jest taka sama moc. Nie doświadczymy zatem efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora.

Specyfikacja

  • Wymiary:80x120 cm
  • Głębokość:ok. 50cm
  • Zakres obrotu adaptera:360 stopni
Typ oświetlenia
Błyskowe (Bowens)
Kształt
Prostokąt
Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów