Softbox szybki montaż 80x120cm Bowens Grid

QSB80X120BG

5906395044702

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
259,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Przedstawiamy wysokiej jakości softbox 80x120cm z gridem i mocowaniem Bowens.

Użytkowanie i wykonanie

Błyskowe lampy studyjne świecą światłem o dużej mocy, ale emitowanym z małej powierzchni palnika. Przez to, mocno oświetlony jest pierwszy plan, a obiekty mają bardzo wyraźne cienie. Przybliżanie i oddalanie źródła światła zmienia jego natężenie, ale nie sposób w jaki się rozchodzi. Rozwiązaniem jest zwiększenie powierzchni emisji światła, do czego właśnie służy softbox.

Urządzenie wyposażone jest w metalowy adapter na mocowanie bowens, które gwarantuje pewny i stabilny montaż na większości lamp powszechnie dostępnych - m.in. do lamp BOWENS, do lamp Fighter; FOTOKING, STEINER, Vistar, Quantuum; POWERLUX, lamp serii K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K).

Dzięki siatce grid zwanej plastrem miodu, mamy możliwość bardzo dokładnego ukierunkowania światła. Równomierny strumień przechodzący przez grid oświetla wybrany przez nas obiekt, eksponując go i nadając mu właściwy kontrast.

Softbox w konfiguracji podstawowej

Uwaga: statyw oraz lampa nie wchodzą w skład zestawu. Ofertą jest sam softbox.

Budowa

 1. Kolor softobxu z zewnątrz to matowa czerń, od wewnątrz został pokryty srebrnym materiałem. Dzięki czemu światło rozprasza się równomiernie już we wnętrzu softboxu, co z kolei powoduje, że na całej powierzchni przedniego dyfuzora utrzymana jest taka sama moc. Nie doświadczymy zatem efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora.
 2. Czasza jest zwarta , przec co nie ma możliwości wydostania się światła na zewnątrz. Wysoka jakość materiałów, z kórych został wykonany softbox gwarantuje wieloletnią pracę.
 3. W komplecie znajdziemy wewnętrzny dyfuzor, które pozwalają jeszcze lepiej rozproszyć światło.
 4. Konstrukcja czaszy głównej ułatwia rozkładnie softboxu. Nie jest bowiem na stałe połączona z mocowaniem, ale naciąga się ją przy pomocy giętkich metalowych prętów. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu softobox po złożeniu jest bardzo mobilny.

Specyfikacja

 • Średnica:80x120cm
 • Zakres obrotu adaptera:360 stopni
 • Mocowanie:Bowens

W komplecie:

 • softbox
 • dyfuzor wewnętrzny
 • grid
 • adapter Bowens
 • futerał
Kształt
Prostokąt
Rodzaj softboxu
Szybki montaż
Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów