Parasolka biała / CZARNA 152cm fiberglass

CGU60ABS

5906395044801

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
199,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Profesjonalna, dwuwarstwowa parasolka z białym reflektorem o średnicy 150cm. Efektywny modyfikator światła. Srebrno-czarna zdelmowana czasza.

Profesjonalna, dwuwarstwowa parasolka z białym reflektorem o średnicy 150cm. Jest to efektywny modyfikator światła, pozwalający zachować lepszą kontrolę nad jego emisją. Srebrno-czarna czasza jest zdejmowana, dzięki czemu uzyskujemy białą parasolkę dyfuzyjną. Daję nam to funkcjonalność dwóch parasolek o szerokim zastosowaniu.

PARASOLKA OŚWIE­TLE­NIOWA 150CM - BIAŁY REFLEKTOR

Z jej pomocą praca w studio oraz w plenerze staje się prostsza.

Solidna konstrukcja z gęstym użebrowaniem (16 sekcji) wy­ko­na­nym z włókna szklanego. Para­solki tego typu chara­kte­ryzują się dobrym napięciem po­wie­rzchni re­fle­kto­ra, co skutkuje odpowiednim ogni­sko­wa­niem światła. Duża średnica czaszy wraz z długim, metalo­wym uchwy­tem pozwala na użycie dowol­nych źródeł światła sto­so­wa­nego w studiu foto­gra­fi­cznym (lampy światła stałego i lampy błyskowe). Para­solkę można stosować również na planie filmowym do mo­de­lo­wania światła stałego (przy użyciu żarówek flu­ore­scen­cyj­nych).

Zastosowanie wysoko­gatun­kowych tkanin i materiału refle­ksyjnego, wraz z włóknem szklanym (o wyższej odporności na zginanie od żeber meta­lowych) daje wyraźnie lepszą trwałość.

Prezentowana parasolka, ze względu na duży rozmiar dosko­nale nadaje się do oświetlania całych postaci, małych grup, kadrów we wnętrzach i w ple­ner­ach. Do para­solki o takich wymiarach należy wybrać odpo­wie­dnio mo­cne źródło świa­tła.

Zewnętrzna srebrno-czarna czasza jest demontowana.

Działanie:

- Biała płaszczyzna rozprasza światło, czyniąc je bardziej miękkim i naturalnym. Wyrównuje oświetlenie fotografowanej sceny i redukuje cienie. Można ją zastosować w fotografii portretowej i w każdej, gdzie ważne jest jak najwierniejsze odwzorowanie barw i naturalność.

- Srebrno-biała powierzchnia odbija światło, kierunkując je na wybrany obiekt. Wydobywa i podkreśla kontrasty fotografowanej sceny, uwydatnia kształty, faktury i desenie. Sprawia, że fotografowany obiekt jest trójwymiarowy, nie "płaski".

- Czarna płaszczyzna (zewnętrzna) pochłania światło w promieniu odbicia - uzyskujemy kontrolę nad światłem, które nie ucieka. Nie powstają niechciane refleksy.

Łącznie zatem parasolka posiada trzy różne czaszę, co daję nam funkcjonalność dwóch parasolek w jednej!

CGU60ABS

Cechy parasolki CGU60ABS:

  • Ilość warstw:Parasolka dwuwarstwowa
  • Materiał reflektora:Reflektor biały z tkaniny o wysokiej refleksyjności
  • Średnica reflektora:150cm
  • Ilość sekcji żebrowania:16 sekcji użebrowania
  • Materiał żeber:Żebra z włókna szklanego
  • W zestawie:Praktyczna torba do przechowywania i transportu w zestawie
Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów